Kiszla: با هیچ بیس بال در روز افتتاحیه رشته کوه های راکی پارچ Kyle Freeland احساس درد “چیزی برای نگاه به جلو به”

رشته کوه های راکی پارچ Kyle Freeland است کلرادو قوی است. اما در عصر coronavirus او اضطرارا منازعه یک بطری ضد عفونی کننده دست قبل از خروج از خانه. Freeland عاشق بیس بال. اما به جای در نظر گرفتن تپه برای کلرادو او گیر کرده است در حیاط خلوت بازی واکشی با بنی خود را چوپان آلمانی.

“این بسیار عجیب و غریب دانستن ما در حال رفتن به بازی بیس بال در روز افتتاحیه” Freeland گفت.

وجود خواهد داشت هیچ بیس بال امروز. هیچ گردان کلیک کردن و یا جمعیت وزوز. هیچ خوشحال بحران از پوسته بادام زمینی زیر پا در حقه. هیچ پنجم-کلاس آواز خواندن سرود ملی و لذتبخش کردن کلید قبل از صفحه اصلی داوری ما منجر کر: “توپ بازی!”

از Fenway پارک به زمینه انوری به چاوز دره عمده-لیگ ballparks نشستن خالی است. روز باز شده است را در خود نگه دارد در حالی که ما با وسواس شستن دست ما و ذخیره کردن کاغذ توالت امید که به اندازه کافی به ضرب و شتم یک بیماری همه گیر.

هیچ بیس بال نیز به معنی رهایی از Freeland شده است به تعویق افتاد.

“این نا امید کننده است” گفت: Freeland, دادن صدای به ماندن در خانه و اضطراب بقیه از ما نیز گریبان است. “این واقعا به نظر می رسد مثل هیچ اخبار مثبت آمده است. … چیزی برای نگاه به جلو به.”

هیچ کس می خواهد به عقب بر گردیم به Coors زمینه با بیشتر ضرورت از Freeland. او 17-برنده بازی و کلرادو مورد علاقه پسر در سال 2018 زمانی که رشته کوه های راکی است سند چشم انداز از جهان سری شکوه. سپس تمام vibes خوب شد برافروخته راست پایین یک سوراخ خرگوش برای هر دو Freeland و هم تیمی های خود را که از دست رفته 91 بازی سال گذشته است.

“من می خواهم دروغ بگویم که ذهن من رفت و هرگز وجود دارد که در آن به شما می گویند:” این (بدبو) به طور کلی. و من (بدبو).’ آن را سخت برای رفتن وجود دارد چرا که شما در حال تلاش شما در حال دیدن هر نوع موفقیت” گفت: Freeland که به دست آورده اجرا متوسط ballooned به 6.73 در سال 2019.

به عنوان یک بسیار پیش بینی حذفی مسابقه رفت ریل برای رشته کوه های راکی در 26 ساله فارغ التحصیل از دبیرستان توماس جفرسون روانه بازار شد به لیگ کوچک در جستجوی موجو و fastball فرمان.

در اولین تعطیلات آخر هفته در ماه ژوئن Freeland شکسته شد و عاطفی ضرب و شتم به عنوان او در زمان یک صندلی در دفتر آلبوکرک ایزوتوپ مدیر Glenallen تپه.

هیل که صرف 13-لیگ فصل به عنوان یک outfielder تندرست در میان هفت تیم نگاه وضعیتی وخیم پارچ در چشم و ارائه کلمات که شروع Freeland را بازیابی.

“نگاه شما در یک نقطه سخت در حال حاضر گفت:” تپه گفتن حقیقت سخت. “اما در این سازمان شما یکی از بچه ها با نگاه کردن به.”

این یک صفحه نمایش کوچک از تزلزل ایمان است که اجازه Freeland به درک او نیست به تنهایی در مبارزه با بازی که جرات نداره به ظروف سرباز یا مسافر با سر بازیکن. هیل که تا به حال تجربه وحشتناک اسلامپ به عنوان hitter وظیفه می تواند مربوط به “آنچه که من احساس شد. که حس از دست دادن. که حس شما خوب نیست به اندازه کافی به بازی این بازی دیگر” Freeland گفت.

بنابراین ما تشویق برای باز گشت به خود مسلط فرم به دلیل Freeland یکی از ما. او را به عنوان واقعا کلرادو به عنوان وسیله نقلیه سودمند ورزش او با افتخار درایوهای با سگ از سگ شکاری طلایی و چوپان آلمانی روی صندلی.

Freeland حال غرق اسکی برای اسکی در سن 8 و محبت دنور تیم های ورزشی به همان اندازه که شما انجام دهد. در طول جادویی Rocktober اجرا از سال 2007 به عنوان یک دانشجوی سال اول گیر در کلاس او مخفیانه نگاه به روز رسانی از یک بعد از ظهر از بازی حذفی مقابل فیلادلفیا از طریق پیام های متنی از برادرش بود که معترضان را در پارکینگ گوش دادن به رادیو ماشین.

سپس Kaz ماتسوی ضربه شلم برای رشته کوه های راکی.

و Freeland بود آه چندان گران.

“درست زمانی که برادر من فرستاده است که متن و نیم کلاس درس ما فوران” او به یاد می آورد خنده.

مصمم به دوباره یک پارچ طرفداران ایستادن و تشویق Freeland قرار داده است با هم یک طرح پنج مرحله ای برای بازگشت او را به نافرمانی و مشت پمپاژ lefty که سکوت انوری با 20 بدون گل ناشران در طول 2-1 حذفی پیروزی برابر توله در سال 2018 است که بهترین شب در تاریخ حق رای دادن اگر شما از من می پرسی.

Freeland خیره است پایین شک به خود. اما چگونه نزدیک به کامل است که ناتوانی خود را تبادل تحویل و کبود و روان? هک ما نمی دانیم چرا که او می دانم. حجم نمونه برای این بهبود بیش از حد کوچک است. بین یک جلسه از اسپاسم برگشت و همه گیر است که توقیف ورزش Freeland انداخت تنها پنج نوبت در بهار آموزش.

عدم اطمینان از چه بعدی ؟ که یک تست استرس. برای Freeland و برای همه ما است. هنگامی که ما را به بغل کردن و یا بسیار کمتر از بازگشت به محل کار ؟ این ممکن است طبیعی جدید اما که نمی تواند آن را متوقف کند از احساس غیر طبیعی است.

“هنگامی که ما می تواند آتش همه چیز را به بالا و گرفتن چیزهایی نورد دوباره؟” Freeland گفت. “من فکر می کنم که این سوال را هر کس می خواهد به دانستن است.”

همانطور که ما سوار کردن coronavirus با هم در تلاش برای رفتن هم بزنید دیوانه گاهی اوقات راه رفتن سگ ما در آفتاب است که وعده روزهای بهتری پیش رو, ما همه Kyle Freeland.

ما کلرادو قوی است. و خارش را باز گشت و قوی تر از همیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im