Kiszla: با Kawhi Leonard همه چیز در مورد که بار مدیریت آن زمان برای کاهش چربی جوک در مورد نیکولا Jokic

سلام نیکولا Jokic. که واقعی joker اینجا ؟

Kawhi Leonard دارای یک حلقه قهرمانی می شود پرداخت می شود $32.7 میلیون حقوق و دستمزد و نشان می دهد تا به کار هر زمان که او dang به خوبی احساس می کند مانند آن است. باید خوب است. آنها آن تماس بگیرید “بار مدیریت” در ادب NBA محافل چرا که برای تلفن های موبایل راه بهتر از سرقت پول.

“Kawhi? او بازی؟” Jokic خواسته دوشنبه در آستانه یک به طور منظم فصل نهایی مسابقات برابر لس آنجلس کلیپرز پس از آن در واقع در تلویزیون. دنور می رود به لا لا زمین با ستارگان 40-18 رکورد یک بازی پیش از لئونارد و کلیپ در مسابقه شماره 2 حذفی دانه در کنفرانس غرب.

مسئول وقت است تمام خشم در NBA. حس می کند. همه ما به یاد داشته باشید سال گذشته چگونه این قطعات بودند حذف از پلی آف زمانی که Jokic جسمی پژمرده اواخر در یک بازی 7 از دست دادن به پورتلند پس از حمل تیمی بر روی شانه های خود را برای هفته.

“من نمی خواهم به اجرا ما بچه ها به زمین در طول نهایی 24 بازی” قطعات مربی مایکل مالون گفت. “با پایان آن پورتلند سری در کنفرانس غرب نداد ما مرده بودند. بچه ها داده بود و ما همه چیز را ما می تواند گسل تلاش های خود را. اما ما تا به حال هیچ چیز در سمت چپ تانک.”

بنابراین من می خواستم به دانم اگر بذله گو به طور منظم bashed در دفعتا NBA محافل بودن squeezably نرم اطراف وسط ترجیح می دهند برای پر کردن وقت خود را ورق و نشستن های در اختیار خود را راه لئونارد می کند.

“من در تلاش برای بازی در هر بازی ممکن است” Jokic پاسخ داد. “این که چگونه من می خواهم به آن رویکرد است.”

هی آن را سرد من اگر لئونارد موجب صرفه جویی در خود و انرژی برای postseason خرد کردن با محدود کردن خود دادگاه هم به 1,461 دقیقه در این فصل در حالی که ظاهر می شود در 45 از تیم خود را در 58 بازی. کلیپرز را طرح و آنها چسبیده به آن. به مارکوس موریس به تازگی گفته L. A. خبرنگاران گفت: “ما در حال آماده سازی خود را برای یک مدت طولانی اجرا در پلی آف.”

اما من نمی خواهم به شنیدن هر گونه چربی بیشتری جوک در مورد Jokic. شیرین 7-بالا و پایین صفحه هم تیمی های روی علاقه تماس بزرگ عسل یک مرد آهن. او هنوز به یک شب برای این قطعات در حالی که بازی 1,882 دقیقه – و یا نزدیک به 13 بازی بیشتر نسبت به حجم کار به طور منظم از لئونارد که میانگین 32.5 دقیقه در هر مسابقه با کلیپرز.

خوب Jokic هرگز مخالف جاذبه راه میلواکی سوپراستار Giannis Antetokounmpo می کند و نمی تواند اجرا شود طبقه با ورزشکاری از LeBron James, است که 10 سال بزرگتر از دنور مرکز.

بنابراین در حالی که بذله گو نمی خواهد در درون فریاد فاصله از هر دو یونانی دمدمی مزاجی و یا برون در انتخابات برای با ارزش ترین بازیکن شاید قابل توجه ترین راه Joker رشد خود را در طول پنجم NBA فصل می رود بالا و فراتر از نمرات جعبه است که نشان می دهد او را پیشرو قطعات در نقاط پرتاب ریباند و کمک. Jokic را در آغوش خرد کردن و قبول مسئولیت برای شب-در شب-از تمرکز مورد نیاز برای محکم ایجاد خود را در میان لیگ نخبگان.

اما در اینجا چیزی در مورد دنور یک تیم هنوز در تلاش برای ایجاد یک نام برای خود را به عنوان مشروع مدعی قهرمانی. بدون در نظر گرفتن زمان حذفی دانه ناگتس داده می شود بهتر از سوم یا چهارم-بهترین فرصت لاس وگاس oddsmakers به ظهور از غرب به دلیل عدم قدرت ستاره. لیکرز هم جیمز و آنتونی دیویس در حالی که پل جورج اجرا می شود در کنار لئونارد با کلیپرز. جیمز هاردن می تواند عبور توپ به راسل وستبروک اگر ریش سلاح تا کنون رشد خسته از تیراندازی.

“ما بسیاری از نام های خوب در اینجا. شاید الان نه … منظورم پل (Millsap) بود 25 سال پیش گفت:” Jokic ارائه تنها مختصری اعتراض به ایده خود تیم نیکولا و Nobodies قبل از لغزش به deprecating طنز است که باعث می شود او همیشه دوست داشتنی بذله گو.

این قطعات باید برنده خود احترام در هر نوبت. پس از برنده شدن در یک تلویزیونی در سراسر کشور بازی بزرگتر است برای دنور از کلیپرز. خطر در اینجا ؟ شاید قطعات احساس می کنم مجبور به تعقیب احترام و یک دانه بالا بسیار سخت است در طول ماه های فوریه و مارس آنها شروع به تایر وقتی برگشتی شروع به گرفتن واقعی جدی در آوریل و مه.

“من نمی خواهد می گویند ما به دنبال هر چیزی. من می دانم آن را شاخی من می دانم که این مربیان صحبت کنید اما راستش ما تمام تمرکز بر ضرب و شتم کلیپرز. بدیهی است که آنها درست پشت سر ما در جدول رده بندی و نوع منحصر به فرد است. اما پایین کشش ما در حال رفتن به در مواجهه با بسیاری از تیم های که در حال مبارزه برای حذفی لکه” مالون گفت. “من می خواهم به مطمئن شوید که ما در حال بازی ما بهترین بازی بسکتبال برای رفتن به پلی آف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>