Kiszla: خواهد NBA پایان فصل ؟ “یک شانس” ورزش doc اصرار دارد. با فوتبال همچنین دارای لیت و لعل زیاد دعا بیس بال می تواند بازگشت.

فقط به عنوان ورزش بیدار امریکا بسیار زیاد خطرات ناشی از کروناویروس در حالی که سیاستمداران و کارشناسان پزشکی dithered ورزشی را دم و کشور ما با روح به مبارزه با یک پسر قلدر که تهدید آزادی ما برای زندگی عاشقانه در این ایالات متحده است.

در حالی که همه ما درک می کنیم طرفداران نمی تواند با خیال راحت رفتن به ballgame در حال حاضر و سلامت-ادراک تماشاگر نمی خواهد خطر ایستاده شانه به شانه در یک استادیوم تا یک واکسن علیه COVID-19 توسعه یافته است, رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس نتواند ورزشی همان راه شما و من. او سنبه برای بازی بیس بال, حتی در حالی که با تمرکز هر اونس از انرژی در مبارزه با این ادم یک بیماری همه گیر.

“من امیدوارم که به عنوان یک فن بیس بال ما یک فصل بیس بال در این سال” پلیس گفت:. “من فکر نمی کنم آن را به نگاه مانند هر دیگر بیس بال فصل ما قبل از دیده می شود.”

آیا شما باور دارید در قدرت نولان Arenado خانه اجرا به ما را قطع سست و تشویق حتی در حالی که محدود به اتاق نشیمن ما? من بیش از حد. من هم دیوانه به اندازه کافی به این باور هستیم اگر مایل به انطباق با عجیب و غریب جدید عادی وجود دارد می تواند زندگی ورزشی ما را به تماشای تلویزیون در این سال است.

پس از گرفتن مشاوره از مردمی با مخاطبین در سراسر جهان در ورزش, پزشکی, اما من معتقدم وجود یک قانون طلایی برای بازگشایی ورزشی بدون طرفداران در می ایستد.

این یک قاعده است که می تواند شکسته: می تواند وجود داشته باشد هیچ بازی برای هر کسی در بیس بال, بازی بسکتبال یا فوتبال مگر آزمایش برای همه. آن را به سادگی نمی توان امن برای ورود به هر عرصه ورزش, مگر ما می دانیم که بد افتاده و که حفاظت از آنتی بادی علیه این ویروس.

“اگر ما می خواهیم ورزش ما نیاز به تست,” دکتر گفت: برامدگی لبه طبقات سنگ مکلين جان سخت لیکرز فن که دارای تخصص در پزشکی ورزشی در لس آنجلس. “تست خواهد بود که رکن اصلی برای شروع فصل بیس بال.”

بیس بال تحت قرنطینه می تواند کار کند. از طریق استفاده از سخت کوش تست و ردیابی هر کسی که ضرر مختصر از فصل با تمام 30 تیم در آریزونا حتی می تواند زنده ماندن جدا شده تهاجم coronavirus به MLB حباب.

آن را آسان ؟ هک هیچ. وجود خواهد داشت هزینه و مراقبت های مورد نیاز برای نگه داشتن کوزه hitters ballpark خدمه نگهداری و غذا-گرداننده سالم است. بعلاوه این امر مضحک به انتظار بازیکنان را در انزوا وجود دارد برای ماه ها در پایان بدون امن تعامل فوری با اعضای خانواده.

“این خواهد بود moonshot. همیشه وجود دارد رفتن به اندکی از خطر اما ما انسان ها ساخته اند آن را به ماه و بازگشت” McClain گفت. “اگر ما آن را انجام دهید و سعی کنید به بازی بیس بال ما بهتر آن را درست انجام دهد.”

از چهار بزرگ ورزشی در ایالات متحده آمریکا, بیس بال, بهترین ضربه را به توپ بازی که بر خلاف بسکتبال, هاکی, یا, فوتبال, این یک بازی از تداوم و سنگ زنی مگر اینکه شما تعداد دفعات مشاهده شده هنگامی که یک مدیر اتهامات داوری اعتراض به یک تماس در صفحه اصلی. بنابراین اگر شما به درخواست من آن خواهد بود, خوشحال, ناراحت, اگر قطعات یا بهمن بازی یکی دیگر از بازی در این فصل است.

“من خوشبین هستم” Avs مربی Jared Bednar اصرار داشت. هیچ رقیب تسلیم شد تا برنده از سوال یک نگرش که اشکال از نظر او عدم اطمینان ناشی از COVID-19: “اگر معلوم می شود ما نمی توانیم به عقب و بازی ما عبور از پل که زمانی که ما به آن آمده است.”

درد با خروج درد از هیچ قند وزوز شیرین نیکولا Jokic عبور برای بیش از یک ماه از من خواسته McClain: خواهد NBA در این فصل بازگشت به تاج و تخت یک قهرمان ؟

“یک شانس” پاسخ McClain, با استناد به ثابت clash of بدن در یک زمین بسکتبال به عنوان بیش از حد بزرگ از خطر سلامت.

خوب اگر این ایده از هیچ بذله گو در هر زمان به زودی بسیار مأیوس کننده است و ما آماده به تامل بد شانسی که قرار Broncos کشور در عمیق آبی funk? از ازدحام به یک زمینه مقابله با هیچ چیز در مورد فوتبال متناسب با اجتماعی فاصله.

که توضیح می دهد که چرا NFL باید کامپایل یک برنامه برای Broncos موضوع قابل تغییر است که می تواند در کمتر از 16 به طور منظم فصل بازی. مگر اینکه یک درمان موثر برای coronavirus را می توان به طور معجزه آسایی تولید شده در یک ماده از چند هفته به جای ماه, مفهوم, دانشکده فوتبال, بازی های برگزار شده در خالی استادیوم در طول سال 2020 خواهد افشای دانش آموز-ورزشکار ایده آل از amateurism به عنوان یک نمایش مسخره چرا که مربیان نیاز به پرداخت می شود و بودجه باید رعایت شود.

“فوتبال قابل توجه است چرا که از درآمد آن را تولید گفت: CU مدیر ورزشی ریک جورج, با اذعان به تاخیر فوتبال فصل به اوایل سال 2021 است یک سناریو در دست بررسی است.

در اعماق یک COVID-19 funk وجود دارد وسوسه پنهان در زیر پوشش و لغو همه چیز باقی می ماند که در این عجیب و غریب مرگبار سال است. اما من سرسختانه خوش طبیعت و امتناع در ترس زندگی می کنند به طور نامحدود. اگر ورزش در حال شور و شوق خود را و یک دلیل اصلی برای تلنگر تقویم در پیش بینی آنچه در آینده است که زندگی ارزش زندگی کردن بدون نرم افزار از یک خفاش اسلم dunks یا touchdown رقص?

من به تازگی خواسته Rockies تبادل مربی استیو فاستر آنچه که او از دست رفته بیشتر در مورد بیس بال.

“من از دست این رقابت است. همه ما افرادی هستند که در ورزش حرفه ای ما سیمی به رقابت” پرورش پاسخ داد. “ما رشد رقابت نه بر خلاف هر شخص دیگر. این بخشی از ما هستند. روزمره ما وجود دارد در مورد یک پیروزی و یک ضرر و خطر آن در حال تمام در و درگیر. آن را در تعامل با مردم و دوست داشتنی و خنده و گریه. هنگامی که شما بخشی از یک تیم شما از دست این تیم است.”

من از دست شور و شوق ورزشی. بله ورزشی ممکن است ما جعبه اسباب بازی. اما یکی از حقایق بزرگ ورزش ؟ بیاد هرگز نهفته است.

در طول یک جلسه با سناتورها در کنگره در ماه مارس 10, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان coronavirus با اعلام: “آن را دور خواهد رفت. فقط آرامش خود را حفظ. آن را دور خواهد رفت.”

کمی بیشتر از 24 ساعت بعد در اوایل شب 11 مارس ورزشی به امریکا خود را از خواب بیدار کردن تماس با ما رودی Gobert لحظه. NBA به حالت تعلیق در این فصل بدون تردید و یا در نظر گرفتن هر چیزی کمتر ضروری از سلامت کشور اجازه ما می دانیم COVID-19 ain’t no game.

بنابراین در اینجا یک نان تست به پزشکان و پرستاران و اولین پاسخ دهندگان که به ما یادآوری می کنند که امریکا را قهرمانان واقعی.

همانطور که برای بقیه از ما ؟ ما نمی تواند نشستن در حاشیه برای همیشه لطفا برای. بنابراین در اینجا شرط بندی بازگشت از ورزش نیز نقش کلیدی در کشور ما شفا از نابسامانی های این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de