Kiszla: خواهد MLB کمک امریکا التیام یا کشتن 2020 فصل در استدلال بیش از پول ؟

شاید در پایان آن نخواهد بود coronavirus است که جان 2020 فصل لیگ بیس بال. بیشتر احتمال دارد علت مرگ حرص و طمع از بازیکنان و صاحبان حق رای است که می تواند به از بین بردن هر گونه امید یک پرچم مسابقه قبل از اولین زمین انداخته است.

“این کشور نیاز به بیس بال” رشته کوه های راکی outfielder چارلی Blackmon گفت: “غنی ایسن نشان می دهد.”

ببخشید چارلی. کشور نیاز به مواد غذایی بر روی میز است. بیس بال ؟ این یک لوکس.

در حالی که من هیچ شک Blackmon را دوست دارد بازی چه عشق رو با پسران تابستان بازگشت به الماس ؟ آیا ما دیدن بیس بال در این زمان های عجیب و غریب خواهد بود به همان اندازه در مورد Benjamins به عنوان نگرانی های ایمنی در مورد COVID-19.

آیا بازیکنان و صاحبان واقعا می خواهید به بازی توپ اگر مصرف این زمینه بازدید آنها بیش از حد سخت در کیف پول ؟

با سلام همه ما در بحث قربانی کردن برای خوب بیشتر. اما برای بازی بیس بال مانند بقیه از ما, آن را به مراتب سخت تر به راه رفتن که صحبت می کنید زمانی که شما در حال واریز پول در بانک.

به عنوان به زودی به عنوان کمیسر راب مانفرد اجازه اقامت ما در خانه امید به پرواز با پای-in-the-sky طرح به شروع فصل در ماه جولای با 82-بازی, برنامه تعیین شده hitter وظیفه در هر بازی و گسترش برگشتی, اتحادیه, رئیس, Tony Clark bashed صاحبان حق رای’ پیشنهاد برای تقسیم درآمد 50-50 به عنوان یک درپوش حقوق بازیکنان را نمی پذیرند.

با بیکاری در سراسر کشور افزایش به سطح افسردگی شما فکر می کنم یک furloughed کارگر کارخانه به بوق زدن در مورد میلیونر بازیکنان بیس بال, کشتی بیش از دلار با میلیاردر صاحبان حق رای دادن?

اجازه بدهید صادقانه باشد. در حالی که این امر می تواند سرد به دیدن Blackmon چهار نعل رفتن در اطراف پایه اول کشش یک اشتباه احمقانه, به, من واقعا نمی مراقبت اگر او را جمع آوری یکی دیگر از نیکل از 21 میلیون دلار حقوق و دستمزد در سال 2020 است.

در اینجا چیزی است که نگرانی های من: چه اتفاقی می افتد به معیشت از همه کسانی که در ورزشگاه کارگران من دیده ام به انتظارنشسته بودند تا در روده Coors زمینه گزارش به کار ساعت قبل از هر بازی ؟ چگونه وجود دارد می تواند به طور منظم حقوق برای آبجو فروشندگان یا ushers اگر وجود دارد هیچ طرفداران در غرفه?

اما در اینجا چیزی است که به طور غیر منتظره و نه خوشمزه ممکن است درست باشد: بیس بال می تواند دست طرفداران بیش از طرفداران از دست این بازی.

MLB برآورد 40 درصد از آن 10 میلیارد دلار سالانه کسب و کار حاصل از بلیط امتیازات و دروازه های مربوط به درآمد. دور فن و خمیر آنها صرف سالانه در همه چیز از صندلی های جعبه به Dippin’ Dots, و من مطمئن هستم رشته کوه های راکی صاحب, کیر Monfort می توانید کثیف غنی صرفا با روشن کردن چراغ در ballpark اگر طرفداران مجاز به آمده از طریق دروازه.

آیا آن را نمی شود درست مثل آمریکا اگر چه می کشد از فصل بیس بال است همان اختلال دیده ایم COVID-19 را در بقیه از ما ؟ در حالی که تعداد مرگ مانت تا انگشت اشاره و name-calling در مورد ارزش پول و آزادی در مقابل سلامت و ایمنی با هیچ یک از فریادزنان مایل به گوش دادن و یا پیدا کردن وسط زمین.

با سلام من می خواهم در رشته کوه های راکی به توپ بازی به دلیل نولان Arenado می توانید حک شعر از زمین زیر کشت خاک در پایه سوم. من ریشه برای تایگر وودز و Peyton Manning به ضرب و شتم شلوار کردن فیل مایکلسون و تام بردی در زمین گلف. من حتی رویای سفر به که بد به دنبال Darth مهاجم ورزشگاه در صحرای نوادا برای Broncos بازی در پاییز.

اما به عنوان دکتر Anthony Fauci که اغلب برای تلفن های موبایل مانند تنها بزرگسالان در romper room است که در واشنگتن دی سی است و به ما هشدار داد: “coronavirus را ایجاد جدول زمانی برای ورزش است.”

بنابراین در حالی که من در خوش بینانه خواهم به این باور بیس بال می تواند به ایجاد یک محیط امن و شاد حباب آن را به خوبی ممکن است تبدیل به یک ظرف پتری است که نشان می دهد ما احمق استکبار در تلاش برای کنترل یک بیماری همه گیر بدون یک برنامه منسجم از تست و ردیابی.

در مارس 12, من ایستاده بود احترام شش فوت دور از رشته کوه های راکی مدیر جوانه سیاه گوش دادن به او می گویند “همه چیز OK” را به عنوان بهار آموزش تعطیل در آریزونا. در آن زمان کلرادو در حال ضبط اولین مرگ ناشی از COVID-19 آسانسور در حال اجرا بودند در دولت مناطق اسکی وجود دارد و 1,274 تایید coronavirus موارد در کل ایالات متحده است.

دو ماه بعد وجود دارد بیش از 1.4 میلیون موارد مستند در این کشور و نزدیک به 85,000 مرده است. اگر شما را دیدم که آمدن و سپس شاید شما نیز باید یک نکته مهم را در زمانی که — یا اگر — ما شما تاج سری قهرمان جهان در سال 2020 است.

در طول فصل گذشته در آفتابی کلرادو بعد از آن کاملا معمول است برای دیدن یک رشته کوه های راکی فن پوشیدن یک تی شرت به ورزشگاه است که اعلام کرد: بیس بال زندگی است. بقیه فقط جزئیات.

سعی کنید به گفتن است که به یک بیماری همه گیر. اگر شما یک جفت قیچی های تی شرت ممکن است یک هوش ،

همه چیز بیس بال یک بار در زمان داده شده از ظالمانه $9.5 میلیون حقوق از رشته کوه های راکی میانه مسکن جیک مک گی به 2.5 میلیون پرداخت مشتریان که نشان می دهد تا در هر تابستان در Coors زمینه شده است از هم پاشیده.

Reality bites.

خوش آمدید دیوانه دنیای جدید و بقیه از ما در زندگی می کنند پسران از تابستان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de