Kiszla: چرا مثل 98 درصد از بازیکنان NFL فیلیپ لیندسی است که به احتمال زیاد رهبری برای ناراضی پایان با Broncos

شکستن Broncos است که سخت به انجام است. احساسات محدود شد به صدمه دیده است. فوتبال عملیات رئیس جان Elway اعتقاد به جلو حرکت کند و او را به فشار مورد علاقه بازیکنان درک ولف و کریس هریس کردن درب.

آن را فقط به کسب و کار ،

“این همیشه دشوار بخشی از این کسب و کار” Elway روز سه شنبه گفت. “به نظر می رسد مانند آن را 98 درصد از زمان آن را یک مایل خروج تا آنجا که زمانی که بازیکنان می خواهید به ترک.”

تا آنجا که این درد مرا به آن می گویند در حال اجرا بازگشت فیلیپ لیندسی در حال حاضر دارای یک درب. نه این که او می خواهد به ترک دنور. اما 98% از زمان خداحافظی در فوتبال حرفه ای هستند بی رحمانه به دلیل تمایلات تنها می شود در راه بازسازی یک حق رای به قهرمانی مشاجره.

در طی یک کنفرانس تلفنی با رسانه های مشاهیر مانند NBC پیتر کینگ و جوهر-رنگ آمیزی wretches مثل من Elway به ما یادآوری است که در این عجیب و غریب, ترسناک زمان coronavirus همه انجام بهترین آنها می توانند, اما حتی پیش نویس NFL ممکن است انجام شود در زیرزمین بعدی به وین و Garth. با اتصال گوشی که پر از لکه در Elway اغلب سخت تر به درک از زمانی که براد پیت پرواز سفینه فضایی خود را در سمت تاریک از نپتون در “Ad Astra.”

اما به اعتبار خود Elway تکرار خود را به مطمئن همه در توسن کشور درک کرد: “درک و کریس شده اند بخش بزرگی از این تیم برای مدت زمان طولانی. آنها شده اند دو بازیکنان بزرگ برای Broncos و برای ما. آنها بخش بزرگی از آن تیم سوپر باول در سال 2015. این است که یک بخشی از این کسب و کار. … در نهایت شما باید برای رفتن را از جهات مختلف است.”

برترین کتابها موضوعات کتابخانه اختصاص داده شده پول ولف می خواستم به دفاعی جدید lineman Jurrell کیسی. برنده قبل از وفاداری. در حالی که هر دو مردان 30 سال کیسی است که به سادگی یک بازیکن بهتر که پنج سفر به نرم افزار کاسه گواهی دهند.

آینده یک فصل زمانی که او بارها و بارها در معرض به عنوان چیزی کمتر از یک واقعی شماره 1 cornerback هریس جایگزین شد توسط A. J. Bouye که ظاهرا بهتر مناسب برای چگونه مربی ویک Fangio دوست دارد به بازی دفاع.

اما چیزی بیشتر است که در اینجا کار می کنند. وقتی که من پرسید که اگر این فهرست بازسازی شد و نه تنها در مورد ارتقاء استعداد اما همچنین در مورد گوش دادن به Fangio و دادن قفسه اتاق فرهنگ قبل Elway به آسانی اذعان کسانی که همه چیز درست باشد.

“ما می خواهیم برای بازگشت به Broncos, فوتبال, رقابت برای بازی های حذفی و رقابت برای قهرمانی است,” او اضافه شده است.

آنها نمی اسمش را نمی طولانی برای هیچ چیز. خارج از Elway, linebacker فون میلر و کیکر براندون McManus هستند که واقعا باقی مانده از سوپر باول 50. احساسات ملزم به دریافت صدمه دیده که یک تیم تصمیم می گیرد به نوبه خود صفحه از آن گذشته مهم نیست که چقدر با شکوه است که در گذشته ممکن است.

و در حال حاضر وجود دارد برای رفتن به رقص ظریف با لیندسی یک undrafted rookie در سال 2018 که در تولید back-to-back فصل به عنوان یک 1,000-حیاط متهور. بگویید یک بازیکن که همیشه احساس جنبهی شما نمی درک او ؟ اغلب این آغاز پایان است.

اشتباه نکنید تیم مدیریت ارسال کرده است لیندسی مجزا پیام: Broncos آیا واقعا معتقدم که او به خاطر پول همیشه نشان می دهد واقعی nitty-ریگ دار در ورزش حرفه ای. در رابطه با تمدید قرارداد برای یک دنور بومی و سابق مس ستاره Elway در حال حاضر گفت: “ما خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. … که یک تضمین نمی کند.”

هیچ وعده. بدون تعهد. No hard feelings.

آن را فقط به کسب و کار ،

به جای لیندسی افزایش دنور پرداخت Melvin Gordon $13.5 میلیون تضمین شده به عنوان در حال اجرا بازگشت به حرکت زنجیره ای انتخاب کنید تا حمله رعد اسا و گرفتن پاس جدید برای حمله هماهنگ کننده پت Shurmur طرح. بنابراین شما به من بگویید: چه لیندسی نقش اصلی دیگر نسبت به گوردون شکستن زمانی که منجر به عقب تانک?

در حالی که من شرط بندی لیندسی می توانید ضرب و شتم از گوردون به عنوان استارتر که در آن هوشمند قماربازان خواهد پول خود را. اگر چه هر تیم NFL دو قابل اجرا پشت این لیگ دیده نشده دو پشت در حال اجرا در همان تیم عجله برای 1000 متری در همان فصل از سال 2009 زمانی که جاناتان استوارت و DeAngelo ویلیامز آن را برای Carolina. مفهوم دو پشت های برابر با شکوه برای تلفن های موبایل خوب در نظریه اما آن را غیر قابل تحمل.

فکر می کنم گوردون و لیندسی می خرم زندگی می کنند به عنوان شماره 1 و هیچ 1A در لیگ که در آن هر کس می خواهد برای دریافت پرداخت می شود و حقوق و دستمزد کلاه تأثیرات فهرستی از تصمیمات خالص است Pollyanna گویم چیز بی معنی.

لیندسی گفت: Mike Klis از 9News او نیست درخواست یک تجارت است. اگر لیندسی می خواهد احترام کامل و پول او احتمالا مجبور به ترک دنور.

توصیه من به لیندسی: همین حالا ثبت یک پسوند برای سکه بر روی دلار با Broncos در حال حاضر. زادگاه تخفیف برای knuckleheads. بازی نهایی فصل قرارداد خود را و سپس پیدا کردن اگر کسی در این لیگ واقعا شما را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im