Kiszla: چرا 2020 بازی در برابر علاقمندان می تواند آغاز پایان برای CSU به عنوان بزرگ فوتبال زمان برنامه

از ابتدا صرف $220 میلیون در یک استادیوم فوتبال فورت کالینز هرگز واقعا می خواستم و ایالتی کلرادو واقعا نیاز بود عجیب در سفر نفس پس از قوچ می تواند لاف زدن در مورد دعوت CU علاقمندان به پردیس برای یک بازی.

این ورزشگاه ساخته شده است که بسیار کمی فوتبال و یا از نظر اقتصادی قبل از coronavirus زده و آن را کمتر احتمال دارد طرفداران را انتخاب کنید به راه رفتن در سراسر خیابان بسیار کمتر درایو را از دنور به دیدن قوچ جلوگیری و مقابله با.

و در حال حاضر خجالتی سوم آن تولد ورزشگاه glistens در خورشید مانند یک نهنگ سفید به عنوان جدول گلزنان سپتامبر. 5 زمانی که قوچ در حال برنامه ریزی برای میزبانی از علاقمندان در یک تعطیلات آخر هفته روز کارگر تنها COVID-19 می داند که چگونه بسیاری از عیاشان ممکن است مجاز به شرکت در.

“برای صلح مالی و کوتاه مدت رفاه وزارت علوم توانایی برای باز کردن این بازی با نزدیک به ظرفیت یا ظرفیت جمعیت خواهد بود بسیار مفید برای ما” CSU مدیر ورزشی جو پارکر گفت.

چگونه است که فصل بازکن در برابر علاقمندان? آن را ممکن است نه تنها باعث شکستن و یا CSU فوتبال فصل, آن می تواند آغاز پایان برای قوچ به عنوان یک بزرگ فوتبال زمان برنامه.

با درخواست قیمت برای بلیط در بازار ثانویه به عنوان بالا به عنوان $500-plus, مرحله نهایی مسابقات مقابل کلرادو تنها بازی که واقعا مهم در CSU تقویم ورزشی.

“قطعا وجود دارد بسیاری از علاقه ای که بازی. ما بازی نمی CU در اینجا در فورت کالینز از سال 1996” پارکر گفت.

تقریبا نیمی از قوچ’ سالانه ورزشی, بودجه یارانه های دانشجویی هزینه ها و نهادی حمایت از پول است که ممکن است بیشتر enjoyably هدر رفته اگر کنونی CSU سیستم صدراعظم تونی فرانک خریداری کرده بود همه در فورت کالینز پردیس یک عمر تامین پیتزا به جای تعقیب فوتبال شکوه. این حماقت به این باور نوازش کن کمی قوچ را همیشه از نشستن در-پسر جدول کنار ایالتی اوهایو و یا Alabama.

چه بخشی از ایده این دولت نمی دهد بوق زدن در مورد فوتبال کالج می کند یک انسان هوشمند مانند فرانک موفق به درک ؟ برای $220 میلیون حداقل CSU می تواند انجام شود این است که ساخت یک مرکز که منجر به نوشیدن آبجو در یک حزب درب عقب اتومبیل به عنوان نکبتی پیر هیوز ورزشگاه شد.

ساخت-آن-و-آنها-را-آمدن منطق اعمال شده به بوم ورزشگاه بود که همیشه معیوب مهندسی زیرا هیچ چیز به فروش می رساند مانند برنده شدن و سانی Lubick نشده برنده یک بازی برای قوچ از سال 2007. مایک بوبو است که به عنوان جریمه یک مرد به عنوان شما همیشه پیدا کردن مربیگری در فورت اما راه رفتن خود را مقالات بودند به عنوان خوب به عنوان نهایی پس از دست دادن به بویزی امور خارجه در آخرین بازی خانگی خود از فصل گذشته به دلیل تنها 12,324 طرفداران پراکنده بودند در برف کرسی از فرانک گران حماقت.

از تلویزیون درآمد برای حرکت به سوی کالج quarterbacks بهره مندی از نام و تصویر و شباهت شکاف بین باید و مجبور است در این ورزش به نظر می رسد مقصد به رشد را به یک منجلاب به صورت CSU. به عنوان یک فوتبال برنامه قوچ در حال حاضر بیشتر در مشترک با شمال کلرادو خرس از Clemson Tigers.

Coronavirus زده ضربه اول دوست داشتنی قوچ وارونه سر با یک بررسی واقعیت آنها را نادیده گرفته و برای بیش از حد طولانی است. هر بینی گرد و خاک گرفتن تست از یک CSU بازیکن فوتبال برای COVID-19 در حال حاضر هزینه $85 با توجه به پارکر.

در یک دانشگاه که در آن شور و شوق برای دو و میدانی است که هیچ جا در نزدیکی سطح خوب در نهادهای علمی مانند نوتردام یا دوک این هزینه برای نگه داشتن دانشجو-ورزشکاران در هر رشته ورزشی از فوتبال به والیبال امن و سالم در طول یک بیماری همه گیر را جدی دندانه به CSU ورزشی بودجه.

“من فکر می کنم که احتمالا شش رقم خط مورد زمانی که ما در نهایت می رسند کامل روش چگونه ما در حال رفتن به رویکرد آن در طول یک سال کامل تحصیلی,” پارکر گفت.

که $100,000. برای استارت. فقط به CSU ورزشکاران در این زمینه دادگاه و یا در استخر.

آیا شما یک ایالت کلرادو یا مس زاج سفید هیجان زده برای همین یک ماسک برای دیدن قوچ و علاقمندان فوتبال بازی کند ؟ من تا پمپ و pigskin دیوانه من اجازه نمی دهد بزرگ همه گیر من جلوگیری از وجود دارد در فرد است.

اما پارکر نمی تواند برای برخی می گویند که آیا هر یک از ما می تواند در این بازی به عنوان همیشه در حال تغییر مقررات بهداشت در ‘رونا سن او را مجبور به تامل حالات است که می تواند دیدن بوم ورزشگاه پر شده در هر نقطه از 100% به 25% ظرفیت (یا کمتر).

“اولویت اول این است که رفتن به افرادی که امن بلیط فصل اگر ما را مجبور به انجام هر, فیزیکی, فاصله,” پارکر گفت.

بی رحمانه از طبیعت به انسان ها و کسب و کار به طور یکسان COVID-19 طعمه ضعیف نشان می دهد هیچ رحمت به بیماران و عجله مرگ ناپایدار.

در اینجا امید و دعا coronavirus نمی کشتن شانس 40,000 تشکیل پرونده به بوم ورزشگاه در سپتامبر. 5 پر کردن شکم این نهنگ سفید به لبه به عنوان CU تیم فوتبال مجموعه پا در فورت کالینز برای اولین بار از سال 1996.

چرا که اگر ما صادقانه احمقانه رویایی که $220 میلیون استادیوم فوتبال می تواند به نحوی قوچ نخبگان فوتبال برنامه ضعیف و ناتوان و غیر قابل تحمل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de