Kiszla: چرا $100,000 تعهد توسط رشته کوه های راکی دانیل مورفی برای کمک به تلاش بازیکنان بیس بال است عمل عشق تا در زمان COVID-19

قیمت رویاها در امریکا است که اغلب گرسنگی برای هنر خود را. این حقیقت سخت برای یک خیابان رپ مشتاق به عنوان معروف به عنوان پست مالون و ناشناخته مجسمه ساز fantasizing در مورد روزی برگزاری یک نمایشگاه در موزه گوگنهایم.

اما گرسنه به تعقیب یک رویا از بازی بیس بال در نشان می دهد ؟ باور من آن اتفاق می افتد.

برای بیش از حد طولانی عمده-لیگ بیس بال است شرمانه بهره برداری ورزشکاران سوار اتوبوس در پایین لیگ کوچک است. این یک کثیف, راز کوچک است که دیگر باید خیالی به عنوان یک مراسم از تصویب. در پایین ترین سطح یک میلیارد دلار کسب و کار, بازیکنان, درمان مانند خدمتکاران استخدام در ballcaps.

زمانی که coronavirus شروع ravaging سلامت شهروندان آمریکایی و اقتصاد ایالات متحده در ماه گذشته یک خبر در ابتدا به من زده به عنوان کمی عجیب و غریب. St. Louis پارچ آدم Wainwright ساخته شده است که حدود 150 میلیون دلار کار خود را سخاوتمندانه اهدا 250.000 دلار به بیش از بیس بال یک سازمان به منظور کمک به افزایش رفاه و همچنین IQ مالی جزئی بازیکنان لیگ صدها نفر از آنها زندگی می کنند در زیر ایالات متحده در سطح فقر.

اولین واکنش من این بود: در زمانی که مراکز خرید در حال توقیف و تعداد مدعیان بیکاری سر به فلک کشید می کند و هر بازیکن بیس بال مشروع واجد شرایط به عنوان یک موسسه خیریه مورد ؟

پاسخ چشمگیر: بله!

رشته کوه های راکی اول baseman دانیل مورفی متعهد $100,000 شنبه به کمک جزئی-لیگ خانوادههای تحت تاثیر COVID-19 بحران است. از آن ساخته شده جرمی گرگ مدیر اجرایی بیش از بیس بال لبخند از گوش به گوش هنگامی که او به این عمل عشق توسط مورفی به شدت مورد نیاز در یک زمان coronavirus است wreaking ویران.

“ما در حال گرفتن پشتیبانی از آدم Wainwright که داد us $250,000 … و هنگامی که شما ببینید دانیل مورفی گام تا به این معنی وجود دارد بدیهی است که نیاز است که ما در حال کمک به آدرس” گرگ گفت.

“داشتن اعتماد بازیکنان ما به اندازه کافی به ثبت نام و صحبت های عمومی در مورد آنچه ما انجام می دهیم در یک جزئی-لیگ برتر محیط زیست ساخته شده است در سکوت و ترس به خودی خود به اندازه کافی برای جشن.”

Attaboy, Murph!

زمانی که این بیماری همه گیر قرار داده و سریع تکان دهنده پایان دادن به بهار آموزش 12 مارس در آریزونا یک جوان ونزوئلا infielder داده شد بلیط هواپیما به آمریکای جنوبی, اما آیا این بودجه برای حمل و نقل زمینی به بقیه راه بازگشت به خانه به خانواده اش.

“ما underwrote $125 مورد نیاز او برای سوار شدن از فرودگاه در ونزوئلا” گرگ گفت.

مدت کوتاهی قبل از COVID-19 تعطیل ورزشی در ایالات متحده 25 سال پارچ در نیویورک متس’ مزرعه سیستم تحت تامی جان عمل جراحی است. “من بیش از حد تلخ وقتی گفت من تا به حال به TJ. آمد آن را برای عمل جراحی و یا در حال انجام بازی بیس بال. پس از آن بود آسان انتخاب” کانر o’neil گفت. “اما من دقیقا بالا سوار مالی. و بسیاری از جزئی leaguers نمی دانم از کجا چک های بعدی خود را در حال رفتن به.”

اونیل که برای امضا متوسط 10.000 دلار (کمتر عمو سام برش) به عنوان یک 2017 هفتم-انتخاب دور در حال حاضر در زمین-ترکیه تاکو رژیم غذایی که او می خورد و دو بار در روز به دلیل tacos ارزان, نه به ذکر است آسان برای آماده سازی تنها با یک سالم بازو. آخرین سفر خود را به فروشگاه مواد غذایی تحت پوشش 75 $کمک مالی از بیش از بیس بال.

بله بیس بال یک بازی است که بسیاری از ما می بازی به صورت رایگان. اما رایگان نیست و در حفظ و برق تبدیل شده است.

در حالی که Adley Rutschman برداشت عناوین برای $8.1 میلیون جایزه امضای او به عنوان شماره 1 به طور کلی در انتخاب 2019 حدود 25 درصد از 916 بازیکنان انتخاب شده در سال گذشته پیش نویس امضا برای کمتر از $10,000 بر اساس پژوهش چشم انداز زندگی می کنند. حتی با پرداخت برجستگی های برنامه ریزی شده به صورت جزئی leaguers 2021, یک تازه کار به اختصاص یک فصل تیم را ناچیز حقوق و دستمزد $5,000. سعی کنید زندگی در آن است.

“ما خسته از animosity” گرگ گفت. “ما خسته از غفلت است.”

گرگ را درک سختی های بازی در پایین افراد زیر سن قانونی چرا که او در آنها زندگی می کردند. در این روز در سال 2016 زمانی که او تدوین شد و در 31 دور از ترینیتی دانشگاه توسط متس کودکی خود تیم رویایی گرگ گریه اشک شادی.

“حتی پس از من فرزند یکی از این سال ها این خواهد بود که بزرگترین لحظه زندگی من” اصرار گرگ برنده دو دولت آمادگی قهرمانی در آریزونا و همچنین یک قهرمانی ملی در کالج.

در طول 16 ماه در متس’ سیستم مزرعه, اما, گرگ بیس بال رویا او را شکست جسمی و مالی.

گرگ امضا برای 5000 $پاداش و سپس پرداخت شد آنچه که او سخاوتمندانه محاسبه می شود $3.50 هر ساعت به صورت فصلی اشتغال است. با وجود ضربه .290 به عنوان یک تازه کار, او پشت در ایستاده بود و تماشا Tim Tebow سرعت leapfrog او را در minor-لیگ صفوف به تازگی عمل می کنند.

پس از سازمان reneged در دو وعده غذا در هر روز در قرارداد او گرگ اغلب به رختخواب رفت گرسنه پس از بازی. زمانی که بروکلین طوفان درخواست او تغییر از خود به پایه اول در فصل دوم خود را گرگ تا به حال برای خرید خود دستکش. زمانی که او فتق دیسک در سال 2017, “من نمی توانستم حتی راه رفتن به تلفن” زمانی که متس قطع او به طور ناگهانی پایان دادن به گرگ کار حرفه ای در سن 24 با 2000 $در بدهی کارت اعتباری از تلخ زندگی گرسنه بیس بال هنرمند.

به جای اخم او بیش از ایجاد بیس بال شروع تا بر اساس ساده باور همه بازیکنان از جمله بیش از 4000 جزئی leaguers در حال حاضر نیاز به کمک مالی سزاوار مسکن مناسب مواد غذایی و تجهیزات در حالی که در تعقیب یک رویا است.

تغییر بزرگ می توانید شروع با اعمال محبت. وجود دارد یک جزئی-لیگ بازیکن که به تازگی ترک بهار آموزش و به خانه بازگشت به کار به عنوان پرستار. او با این نسخهها کار در واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان آماده برای سونامی مرگبار از coronavirus موارد ملاقات با فداکارانه شجاعت.

“این جوان ballplayer رسیده به ما گفت:” بیش از بیس بال اجرایی سیمون روزنبلوم-لارسون که کاهش یافته است به نام این بازیکن از احترام به خود و عزت. “همه او می خواست به انجام این است که همسر خود را یک شام خوب, هنگامی که او خاموش کردم او تغییر در ICU. ما به او کمک کرد تا خرید مواد غذایی. به همین دلیل ما اینجا هستیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im