Kiszla: در حالی که Broncos می خواهید جدید RB Melvin Gordon به خود بل گاو تنها گنگ-لال شرط می بندم در برابر فیلیپ لیندسی

پس از Broncos صرف پول بزرگ در حال اجرا پشت Melvin Gordon رایگان در آژانس وجود دارد حداقل 16 میلیون دلایل اعتقاد به او را به خود حمله کننده پیشرو در سال 2020 به عنوان جدید خود را بل گاو.

اما وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم گوردون را باد تا همبرگر یاور.

فیلیپ لیندسی است رفتن به پایین بدون مبارزه. پوند برای پوند وجود دارد سخت تر جنگنده در این تیم را در رختکن از 5 فوت 7 اینچ, کلرادو, مادری که نقش به عنوان بزرگ به عنوان Mt. ایوانز.

شما فکر می کنم گوردون بهتر در حال اجرا بازگشت از لیندسی?

که ناز.

و اگر لیندسی تا به هر چیزی در مورد آن می گویند این فرض گوردون ارتقا نیز ثابت شود مرده اشتباه است.

اگر Broncos را برگشتی آن خواهد بود چرا که لیندسی رانندگی نارنجی و آبی ارابه موسیقی به جای خوردن پاپ کورن در عقب اتوبوس.

بله رئیس جمهور از فوتبال ops جان Elway و مربی ویک Fangio خواهد شد مشتاق به شروع کار به گوردون به عنوان توجیهی برای امضای یک دونده لس آنجلس, شارژر, اجازه راه رفتن به $16 میلیون قرارداد. اقتصاد اصرار دارند گوردون باید زنگ گاو, چرا که او در حال حاضر قرار به پرداخت 10 بار به عنوان مقدار پول به عنوان لیندسی در سال 2020 است.

اما اگر بهترین بازیکن را بدست آورده ترین جرقه بزند لیندسی نه تنها دوباره به این تیم حمله کننده پیشرو و او را نیز تبدیل به تنها بازگشت دیگر از سالن از Famer ترل دیویس در تاریخ حق رای دادن به عجله برای بیش از 1000 متری در سه فصل متوالی.

به عنوان یک دوستش رایگان agent امضا کردن خیابان توسط Broncos برای کنده-تغییر جایزه $15,000 در سال 2018, Lindsay ثابت به ناز کوچک, احساس خوب, داستان اردوگاه آموزشی هنگامی که او برنده یک نقطه فهرستی. اما لیندسی سرعت ثابت شود با ارزش تر بازیکن از رویس فریمن یک شخص تازه کار و پیش نویس در دور سوم.

پس از لیندسی با عجله برای 107 متری در 14 حمل در طول یک 20-19 پیروزی مقابل اوکلند تنها در دوم خود را طرفدار بازی های رسانه ای گروه ترکان و مغولان پرسید که چگونه ممکن بود این سابق دانشگاه کلرادو ستاره بود و نه حتی دعوت شده به NFL ترکیب که در آن پیش نویس چشم انداز بازرسی هستند در زیر میکروسکوپ.

“من نمی دانم چرا. آنها نمی باید یک مقدار زیادی از ایمان من است. آنها فکر می کنم آنها می دانند که همه چیز” لیندسی گفت که در ماه سپتامبر بعد از ظهر نزدیک به دو سال پیش و قبل از اضافه کردن:

“ترکیب زیبا.”

پس از لیندسی با عجله برای 1,011 متری در 2019 اثبات Pro کاسه rookie فصل بود و هیچ اتفاق Elway گفت: “وجود دارد 32 dumb-dumbs که پیش نویس نمی و من یکی از آنها بود.”

با وجود بارها و بارها نشان می دهد این تیم می خواهم به لیندسی افزایش Elway ساخته شده کسب cornerback A. J. Bouye دفاعی lineman Jurrell کیسی offensive lineman گراهام گلاسکو پشتیبان و کارفرمایی جف Driskel و حتی توپ زن Sam Martin اولویت بالاتر از پاداش دنور جنوبی بالا آلوم که گران دم خود را برای Broncos.

بله حتی یک knucklehead مثل من می تواند درک منطق فوتبال چگونه Elway رفتن در مورد کسب و کار خود را. لیندسی تحت قرارداد. در گزارشی تحت هیچ الزامی برای لیندسی یک سکه. امضای گوردون همچنین باعث می شود لیندسی کمتر ضروری بودجه خط در حقوق و دستمزد گسترده. اهرم مفید چکش در مذاکرات است.

اما در اینجا آنچه را اضافه کنید در ذهن من: در علاوه بر این به یک $1.45 میلیون جایزه قرارداد جدید خود را, توپ زن های Broncos نیز پرداخت مارتین پایه حقوق و دستمزد $1.05 میلیون در سال 2020 است.

جلوگیری از افزایش لیندسی پرداخت خواهد شد حقوق و دستمزد پایه $750,000 این فصل است.

که ناز.

زمانی که من تحت پوشش لیندسی از در اوایل کار خود در مس او هرگز اجازه شک به او را پایین آورد. او دریافت نمی کند دیوانه است. او نمرات touchdowns. اما وقت و زمان دوباره من شنیده ام لیندسی مطلق همان عبارت را زمانی که او واقعا علامت بی احترامی به او نشان داده شده:

“این زیبا است.”

لیندسی نمی پوت. او نمی کریس هریس جونیور پس لیندسی خواهد پوزخند و تحمل آن را به عنوان گوردون تبلیغ به عنوان یک قوی تر دونده پس از تماس های مسدود کننده قابل اعتماد در برابر حمله رعد اسا و یک تهدید بیشتر در این بازی عبور کنید.

اما همچنین می دانیم: لیندسی نمی اشتباه. گوردون می کند. لیندسی است به طور متوسط 4.9 متری در هر حمل در NFL در حالی که گوردون است به طور متوسط حداقل چهار متری هر راش در تنها یکی از حرفه ای پنج فصل است.

با سلام من برای گرفتن وزن لیندسی شانه. یک-دو پانچ در عجله بازی خوب است. اما در اینجا یک قوز روی Broncos باید این سلسله مراتب به همه مخلوط کنید.

در یک مقیاس از یک تا 10 چگونه تعیین خواهد لیندسی بود برای نشان دادن تمام شک که او بهتر در حال اجرا بازگشت از گوردون?

من می خواهم آن را در حدود 12.

بله وجود دارد یک میلیون دلیل به فکر گوردون خواهد بود زنگ گاو.

اما تنها یک گنگ-لال شرط می بندم در برابر لیندسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de