Kiszla: مراسم عروسی. مجالس ترحیم. سالن از شهرت مراسم. “تمام کسانی که قصد دارد تا در دود” Broncos ایمنی استیو قشم می گوید

ما نفرین COVID-19 و نه تنها به دلیل آن را می کشد بدون رحمت. این بیماری همه گیر است و همچنین کثیف فاسد رذل که بدون فکر wrecks عروسی برنامه heartlessly دزد آغوش, از یک مراسم تشییع جنازه خدمات و wickedly messes با بزرگترین روز در یک بازیکن فوتبال زندگی است.

Broncos ایمنی استیو آتواتر منتظر 21 سال پس از نهایی NFL مقابله به برنده شدن یک بلیط برای ورود به Pro Football Hall of Fame. اما با توجه به این لعنتی coronavirus تقریبا هیچ چیزی در مورد زندگی به عنوان ما آن را می دانستند طبیعی است در حال حاضر. کمتر از 24 ساعت پس از یک رکورد شکنانه روز بد برای جدید COVID-19 نفر در ایالات متحده NFL به تعویق افتاد سالن از شهرت بازی و enshrinement مراسم در ماه اوت برای آتواتر و همکار inductees از کلاس 2020 تا سال آینده.

“این سخت” آتواتر به من گفت شنبه. “همه ما این برنامه را برای آنچه که ما می خواهیم به انجام نقشه برداری در سر ما. و در حال حاضر ؟ با coronavirus تمام کسانی که قصد دارد در دود.”

اما به جای نفرین ویران COVID-19 به ایجاد اغتشاش در سالن از شهرت القای حزب بازیکن از روی علاقه شناخته شده به عنوان “لبخند قاتل” grins و خرس های آن است. آیا شما انتظار می رود چیزی کمتر ؟

“من فکر می کنم این چالش برای همه ما” قشم گفت: “تطبیق و پیدا کردن یک راه به مولد و شاد در طول این زمان.”

اوه آتواتر به روز بود و شاید شما را زمانی که او را وسوسه به پرش در ماشین زمان وان آب داغ و سریع به جلو به آینده ای بهتر, هنگامی که ما می توانید بازی شیر یا خط ما ماسک در سطل زباله به طور کامل تعامل مجدد با دوستان و تنفس آسان دوباره بدون ترس از بیمار شدن.

“ما در حال حاضر می دانستم که قبل از کروناویروس که همه چیز در زندگی نیست رفتن به راه ما می خواهیم آن را به’ آتواتر گفت. “پس چه می خواهید انجام دهید در حال حاضر و چگونه شما می رویم به دریافت از طریق آن ، بسیاری از این طرز فکر. ما باید برای پیدا کردن یک راه برای دریافت از طریق این ذهنی و جسمی است.”

Hmm, برای تلفن های موبایل مانند گیری از یک جامد سخنرانی هنگامی که او در نهایت می تواند سفر به ایالت اوهایو در ماه اوت 2021. آتواتر به نظر می رسد به جلو به جشن با مبارک همراهان او امیدوار است را شامل خواهد شد خود را هشتاد ساله که پدر نمی تواند گرفته اند خطر سلامت از حضور در این مراسم در فرد اگر سالن به حال فشرده در تابستان امسال و تلاش برای سرپیچی COVID-19 سرسختانه چسبیده به آن در ابتدا اعلام برنامه جشن.

برترین کتابها موضوعات کتابخانه نیز در حال حاضر در حال نهایی کردن جزئیات یک نتیجهی سلام به بزرگترین افتخار آتواتر حرفه ای در طول یک بازی خانگی در برابر کانزاس سیتی در ماه اکتبر. اما این برنامه نیز تحت فشار قرار دادند به 2021 چرا که این تیم می خواهد 75,000 طرفداران برای ایستادن و تشویق آتواتر جای او را تحمل احساس خالی بودن شرکت در یک ورزشگاه که در آن جمعیت اندازه است به احتمال زیاد به شدت کاهش می یابد سلامت اقدامات احتیاطی در این فصل است.

حتی بهتر Broncomaniacs خواهد شد که دو دلیل برای کنتون رنگ نارنجی در سال 2021 وقتی کارفرمایی Peyton Manning به نظر می رسد س-به پذیرفته شود در همان آخر هفته به عنوان آتواتر. “Peyton است قطعا اول رای گیری سوپراستار پس از خود است که احتمالا رفتن به بزرگتر از معدن” گفت: آتواتر chuckling. “اما آن را برای رفتن به یک جشن بزرگ برای مهندسان کشور است.”

این بیماری همه گیر است که یک آزمون هیچ یک از ما به طور کامل آماده شده را. اما ما نمی تواند پنهان در زیر پوشش برای همیشه لطفا برای در حال انتظار برای یک واکسن است که ممکن است یا ممکن است کار نمی کند.

در سن 53, آتواتر است به اندازه کافی به دانستن هیچ کس می تواند استطاعت به دور از یک سال و در حالی که سوار کردن COVID-19 طوفان. پس حق در اینجا و در حال حاضر او در تلاش برای پر کردن ساعت به عنوان بسیاری که ممکن است با انجام چیزی است که باعث می شود او یک مرد بهتر است یا کسی دیگر دلیلی برای لبخند. برای مثال: هنگامی که آتواتر بازگشت من تماس بگیرید به بحث در مورد چالش انتظار 12 ماه بیشتر به جایگاه بر حق خود در سالن از شهرت او شد خروج یک بیمارستان محلی که در آن او ساخته شده یک سفر به تشویق یک جوان بیمار است.

“ما همه می توانند بهتر و قوی تر” آتواتر پاکستان “در زمانی که این است.”

در ورزش و همچنین به عنوان زندگی طرح برای یک سال است که برای همیشه تعریف شده توسط ویروس ممکن است آسان به اجرا.

اما این بازی برنامه ریزی برای سال 2020 است که به سادگی اظهار داشت: زنده ماندن. و پیشرفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de