Kiszla در مقابل O’Halloran: خواهد 9-7 رکورد واجد شرایط Broncos برای گسترش NFL playoff میشه ؟

Kiz: پس شما می گویید وجود دارد شانس است ؟ NFL را تایید کرده است گسترش برگشتی اضافه کردن یک تیم به کنفدراسیون فوتبال آسیا و NFC طرف براکت برای سال 2020 فصل است. (ما آن را نگه دارید خوش بین و فرض وجود خواهد داشت یک فصل کامل.) من هیچ چیز در برابر بزرگتر حذفی ، بیشتر merrier. اواخر بزرگ “برابری” پیت Rozelle خواهد آن را دوست دارم. اما من حدس است که هفت تیم در هر طرف از براکت فقط ممکن است خراب با امید و آرزو از طرفداران برای تشویق ناامید کننده تیم های متوسط. آنچه به شما می گویند?

O’Halloran: بیشتر حذفی فوتبال بهتر است. شش بازی در کارت های وحشی آخر هفته ؟ بزرگ. آن را باید راه اندازی ریسک بالا بازی ها بیش از بخش نهایی این فصل به طور منظم به عنوان تیم نبرد برای تنها خداحافظ (شماره 1 تیم در هر کنفرانس) و البته Nos. 5-7 نقاط. من دوست دارم که چگونه تقسیم قهرمانان هنوز هم تضمین یک بازی خانگی است. 14-تیم حذفی زمینه ایجاد فرصت (یک مربی مدیر و یا کارفرمایی می تواند صرفه جویی در شغل خود با گرفتن هفتم دانه) و ضرورت (صاحبان سریع تر ممکن است به بیش از شروع اگر رژیم فعلی خوب نیست به اندازه کافی به نقطه نهایی).

Kiz: آیا شما نشسته ، من در واقع انجام یک پژوهش کمی در fool’s gold از اتمام 9-7 رکورد. در طول Broncos’ چهار سال حذفی خشکسالی از 2016-19 برنده و نه بازی کرده اید می تواند تضمین دنور حذفی اسکله تنها دو بار. (نه بد شانس, اما به دور از تضمین کند.) بله 2016 Broncos از ترور Siemian خواهد میرم پیشرفته به postseason با 9-7 رکورد به جای رفتن به خانه. چه کسی می داند شاید که بوده ام به اندازه کافی برای نگه داشتن گری Kubiak از ترک به عنوان مربی.

O’Halloran: هدف هر تیم باید 10 برنده. پس از هشت بخش format در سال 2002 معرفی شد نه تیم (هیچ کدام از آنجا 2015) رفت 10-6 و نمی توان برگشتی. در زیر جدید حذفی قالب یک 10-6 رکورد اساسا تضمین یک نقطه. برخی از آنها فریاد چگونه هفتم حذفی تیم را باز کند به یک تیم با از دست دادن رکورد ساخت این مسابقات است. هر آنچه. وجود خواهد داشت در هر حال حاضر و پس از آن ناهنجاری اما هیچ چیز بزرگ است.

Kiz: در نزدیکی بالای بسیاری از مشکلات مهندسان در سال های اخیر شده است لجبازی باور است که اگر این تیم می تواند صرفا پیدا کردن برخی از راه را به نفع خود و نه بازی و واجد شرایط برای پلی آف هر چیزی می تواند اتفاق می افتد در postseason با یک قهرمانی کالیبر دفاع به رهبری فون میلر. این تفکر ناقص منجر به ادغام هر دو مورد Keenum و جو Flacco به عنوان گروه کمک راه حل در کارفرمایی. بنابراین در اینجا امید Broncos مشاهده نمی گسترش زمینه به عنوان یک راه برای دزدکی حرکت کردن در پشت درب برگشتی. که نگرش اشتباه برای ساختن یک تیم قهرمانی.

O’Halloran: من می توانم تصور به نقل از Broncos روز پس از پایان آنها 9-7 و پرچ هفتم نقطه. “ما برنده چهار نفر از ما گذشته پنج بازی. … ما در یک رول. … ما حرکت کردم. … هیچ کس نمی باید می خواهم به بازی ما است.” این Broncos’ هدف باید باقی می ماند برنده شدن در رقابتهای غرب آسیا که تضمین می کند یک دور اول بازی اصلی. اگر یک تیم می رود به فصل گفت: “اگر همه چیز به درستی, ما می توانیم ادعا که هفتم دانه” آنها در حال حاضر از دست رفته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de