Kiszla در مقابل O’Halloran: چه کسی می اندازد بیشتر touchdowns در سال 2020: درو قفل یا تام بردی?

Kiz: من روز-خواب در مورد فوتبال است. چگونه در مورد شما ؟ در حالی که ورزشی است که در وقفه من می دانم که طرفداران خواهم برای قرار دادن خود را در راحتی از بازی های کلاسیک از گذشته است. (Peyton Manning 51 تونی Romo 48 در سال 2013 مورد علاقه شخصی است.) اما برای من تصور آنچه در آینده بیشتر جاذب و نیرو راه برای پر کردن وقت. بنابراین من بپرسید: آیا Broncos کارفرمایی درو قفل قرار داده و اعداد بزرگتر در این فصل از تام بردی آیا پوشیدن خلیج تمپا Bucs نیوجرسی?

O’Halloran: اولیه من ناب است بردی بیشتر خواهد شد پرتاب touchdowns از قفل در این سال و … که دست کشیدن بر روی قفل در همه. بردی اتحاد پیوست Tampa Bay جرم است که از طریق او حتی به عنوان او تبدیل 43. همه چیز مربی بروس Arians و بازی-caller بایرون Leftwich نصب خواهد شد هر هفته خواهد بود در مورد قرار دادن TB12 در موقعیت را به نقش مایک ایوانز Chris Godwin, O. J. Howard, و غیره. به عنوان آشکار توسط Melvin Gordon و گراهام گلاسکو خریدهای این Broncos نمی خواهید به لزوما به این درجه از فوتبال اما آنها فراموش می خواهید آن را اجرا کنید و به اندازه کافی برای راه اندازی بازی-بازی های اکشن برای قفل.

Kiz: می دانید آنچه که من پیدا ترین جالب در مورد این تام در مقابل درو بحث ؟ در حالی که نزدیک به 20 سال آنها را از هم جدا در سن, در اینجا دو NFL quarterbacks با تعداد زیادی برای اثبات در سال 2020 است. پس از نشان دادن وعده فصل گذشته گام بزرگ بعدی برای قفل است و برای اثبات او می تواند راه حل دراز مدت برای دنور. با وجود داشتن بیشتر سوپر باول حلقه از را می توان در یک دست بردی خارش است برای اثبات او هنوز هم آن را دارد. بنابراین شما نه می توانست مربیگری چالش ویک Fangio یا یکی رو توسط بروس Arians, همتای خود در تمپا?

O’Halloran: این Broncos قرار داده اند همه از خود مجازی تخم مرغ در قفل سبد خرید. چگونه دیگری را به نمایش علاوه بر این از جف Driskel (او از هشت حرفه ای شروع می شود بیش از سه قفل) به عنوان فرض پشتیبان گیری کارفرمایی به جای دنبال یک جانباز? در این سال خواهد بود قفل را بهترین فرصت برای اثبات او باید برای چند سال آینده. من ترجیح می دهم Arians حداقل تا سال 2020 چون او کارفرمایی و گیرنده به نمره در برابر هر حریف.

Kiz: شما استاد از فوتبال تجزیه و تحلیل. به جای گرفتن یک شیرجه عمیق به شماره من می خواهم به کالیبره کردن چگونه برای مدیریت یک بازیکن انتظارات و محدودیت ها. بردی برنده سه از شش حلقه خیلی زود در کار خود را زمانی که او بازی فوتبال مکمل قبل از بلوغ به تام فوق العاده است. من حدس می زنم Arians باید به مدیریت یک محو افسانه در بسیار به همان شیوه ای گری Kubiak سعی برای پیروزی در مسابقات قهرمانی در اواخر منینگ را حرفه ای. اگر Bucs می توانید نسبتا متوسط 28 زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و 14 interceptions از بردی و همچنین به عنوان یک حذفی اسکله همه خوشحال خواهد بود در تمپا.

O’Halloran: بردی احتمالا با من موافق در تمایل به پرتاب کردن خود 2019 فصل به دلیل استعداد در اطراف او آنقدر رقت انگیز است. او 24 touchdown عبور خود بودند بدترین از سال 2006. یک واقعیت در مورد Arians’ quarterbacks است که چگونه بسیاری از بازدید آنها و خواهد شد که خود را بزرگترین چالش: اطمینان تام است که هنوز هم به عنوان فوق العاده در هفته 15 به عنوان او در هفته 3. اگر بردی به نظر می رسد سن و سال او در اوایل فصل Buccaneers نیاز به تنظیم جرم خود را بر این اساس. برای بردی من 29 touchdowns/11 interceptions. برای قفل من 24 touchdowns/12 interceptions.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de