Kiszla در مقابل O’Halloran: چگونه بسیاری از touchdowns خواهد Broncos گیرنده KJ Hamler نمره به عنوان یک تازه کار ؟

Kiz: به شدت نیاز به یک برنده فصل Broncos اجرایی جان Elway رو شست بزرگ از شما برای کار خود را در پیش نویس و همچنین دریافت تجلیل از ملی NFL تحلیلگران برای offseason قبل از یک تیم است که نبوده است به پلی آف پس از پیروزی در سوپر باول 50. من کمی بیشتر شک و تردید (تصور کنید که). بیایید از اینجا شروع کنید: چگونه یک تاثیر ما می تواند منطقی انتظار دور دوم انتخاب KJ Hamler را در رتبه بندی در این جرم ؟

O’Halloran: من فکر می کنم شماره 7 را یک دسته از چیزهای خوب در offseason اما من زانو حرکت تند و سریع واکنش به Hamler انتخاب کنید که همان واکنش من در حال حاضر — او خواهد شد به اندازه کافی شانس برای توجیه گرفتن او در دور دوم ؟ من در اطراف که در یک دقیقه, اما مناسب برای تاثیر Hamler باید متوسط. من در گذشته دو پیش نویس (2018-19) از دور دوم گیرنده. در میان نه بازیکنان پیش نویس تنها سیاتل D. K. متکالف و شیکاگو آنتونی میلر به حال بیش از پنج touchdowns به عنوان rookies. دیگر بازیکنان در خط و منتظر نوبت خود را برای یک سال مانند Broncos’ Courtland ساتون که آغاز شده و تا سال 2018 به عنوان شماره 3 (چهار TDs) اما شماره 1 هفته 7 سال گذشته (Pro کاسه) و جکسون DJ Chark که هیچ touchdowns در ’18 و پیوست ساتون در این نرم افزار کاسه در ’19.

Kiz: با سلام من نیاز — و عشق — به سرعت آنجا که هر فوتبال عجایب شیفته با تکه های پخش و توهین آمیز آتش بازی. بنابراین من جاذبه به Hamler که نه تنها خط مستقیم سریع اما گریزان. با در نظر گرفتن او را با 46 کلی انتخاب این Broncos همچنین به من گفت: DaeSean همیلتون نمی ترساندن هر NFL دفاع. در دو فصل pro Hamilton هرگز تولید بیش از 30 جلب 297 دریافت متری یا دو touchdowns. برای Hamler در نظر گرفته شود عاقلانه انتخاب کنید, نباید او بیش از همه این اعداد به عنوان یک تازه کار ؟

O’Halloran: پیش نویس آخر هفته نمی توانست یک زمان سرگرم کننده برای همیلتون. تیم های ویژه ارزش Tim Patrick باید او را در ردیف 4 نقطه برای شروع اردوگاه پشت ساتون جری Jeudy و Hamler. پیش بینی اعداد برای Hamler? بیایید با پیش بینی متوسط 26 جلب-500 متری-چهار touchdowns.

Kiz: من مشکل دارند بدانند چگونه Hamler در حال رفتن به بسیاری از لمس. بنابراین سوال این است: چگونه Broncos دریافت بیشتر بنگ برای جفتک انداختن از او ؟ در یک تیم است که می تواند با استفاده از یک افزایش عمده در تیم می بینم Hamler بیشترین پتانسیل به عنوان یک returner. اما چند بار می تواند او را زدن توپ به خانه ؟ و چگونه اغلب یک کیکآف بادبان را از طریق منطقه پایان در دنور? در نقش خود را به عنوان یک گیرنده و returner اگر Hamler نمرات بیش از سه touchdowns به عنوان یک تازه کار من خواهد بود بسیار غافلگیر شده است.

O’Halloran: Kickoff بازده یک شایعه در مسیر بالا و تقریبا منسوخ شده در سطح دریا بیش از حد. هیچ بازیکن NFL در سال گذشته تا به حال چندین زدن توپ بازگشت touchdowns و تنها دو بازیکن (پیتسبورگ Diontae جانسون و جت های Braxton Berrios) به طور متوسط بیش از 10 متری در هر بازگشت. ترجمه — اگر Hamler باعث می شود تاثیر این سال آن را باید در جرم. مسئله این است که چگونه به او فوتبال بدون در نظر گرفتن دور شانس از ساتون Jeudy, تنگ پایان نوح Fant و در حال اجرا پشت Melvin Gordon/فیلیپ لیندسی. Broncos طرفداران باید امید بازی جدید-caller پت Shurmur یک کیسه بزرگ از کلاهبرداری است. بله Hamler است و تهدید از اسلات اما استفاده از او در جت نوردد, حباب, صفحه نمایش و…. هم به نفع او و کل جرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>