Kiszla: متزلزل coronavirus ترساندن در خانواده المپیک بزرگ ادوین موسی نامشخص توکیو خواهد بود امن برای میزبانی بازی های تابستانی 2021

ماندم, به در گرجستان خاص خود گیاهان گوجه فرنگی را برای رسیدن به خورشید به عنوان نامرئی مه از coronavirus شروع به عقب رفتن ادوین موسی احساس خوش شانس. محصول از خاک رس قرمز از یک باغ سبزی موسی امن در خانه 64 ساله و افسانه پر از قدردانی برای سلامت به عنوان جامد به عنوان طلای المپیک.

بزرگترین hurdler که تا کنون زندگی می خواهد برای هیچ چیز … به جز کاغذ توالت که hoarders نمی تواند خود را نگه دارید grubby دستگیره های خاموش.

“من استفاده می شود به چرخش که رول کاغذ توالت مانند یک چرخ رولت. در حال حاضر من آن را به چرخش مثل من ترک خوردگی امن” موسی گفت: مرا به خنده تکان داد قفسه سینه خود را با یادآوری این بهترین چیزی است که می توان از یک نفر به بعد یک لبخند.

این یک سپاسگزار لبخند که هوا گرم یک قهرمان بزرگ قلب که در آن موسی نزدیک به سپاه پاسداران گرامی داستان کسی را که بلعیده بود coronavirus اما موفق به فرار.

در زمانی که ورزش کرده اند کنار COVID-19 من می خواستم به چت در مورد چگونه موسی با آن برخورد 1980 المپیک تابستانی تحریم که او را دزدیدند از احتمال پیروزی در یک زمان او بی نظیر در 400 متر با مانع یک مسابقه او برنده باور نکردنی 122 بار متوالی در طول یک دهه کامل از تسلط که در سمت چپ در سطح جهانی رقبای وحشت زده خود را در گرد و غبار.

“من ویران شد” به یاد می آورد موسی مالش احساسی که جای زخم باقی می ماند چهار دهه پس از استفاده توسط جیمی کارتر رئیس جمهور به عنوان یک سیاسی پیاده در جنگ سرد علیه روسیه است.

پس موسى ارائه صادقانه همدلی برای سوپراستار ژیمناست سیمون Biles و هر زمان آمریکا, المپیک, همه در حال حاضر در برزخ, امیدوار, اما مطمئن نیستید اگر این ویروس به تعویق افتاد بازی های تابستانی در توکیو واقع خواهد شد را در 2021. در عین حال من تشخیص داده چیز دیگری چیزی بزرگتر و مهم تر از رویای المپیک به تعویق افتاده بود عمل کشیدن در سایه از hurdler ذهن.

“من بسیار نزدیک از اعضای خانواده که آمد با (coronavirus)” گفت موسی با که آیا او باید به اشتراک گذاری جزئیات عمیقا شخصی داستان. “من به شما بگویم چون من فکر می کنم این مهم است که بدانید. این پسر من است. او یک حرفه ای والیبال, بازیکن در اسپانیا است.”

استیو Woltmann عکاسی

MIVA قهرمانی بازی – لوییس والیبال مردان در مقابل لویولا. لوئیس #6 جولیان موسی واکنش در برابر لویولا.

بازی های ورزشی است که اغلب یک راه سخت برای پسر یک افسانه به دلیل اجتناب ناپذیر مقایسه اثبات تقریبا غیر ممکن است به لرزش. جولیان موسی ساخته شده یک نام برای خود در عرصه والیبال نه یک مسیر ورزشگاه در لوئیس در دانشگاه ایلینوی و سپس سفر در پاییز گذشته برای پیوستن به یک تیم باشگاهی در ایبیزا شاعرانه جزیره در دریای مدیترانه است.

احساس بیمار مدت کوتاهی پس از تعطیلات با یک سرفه و گلو درد, جولیان شد “یکی از اولین قربانیان” موسی و جلب اعتماد به من آویزان بر روی هر کلمه نگران پدر صحبت به تلفن. “او آزمایش و مثبت است.”

COVID-19 که ویران اسپانیا با حدود 14000 مرگ و میر را سرقت Julian از کسانی که عشق یک زن 24 ساله ورزشکار با یک زندگی کامل جلوتر از او. او به طور کامل بهبود یافتند در حالی که در قرنطینه تحت مراقبت مادر خود ساکن آلمان است.

“ما او را از اسپانیا فقط در نیک از زمان. به من گفت: ‘ما به شما وجود دارد. دوره است.’ که بهترین تصمیم ما ساخته” موسی گفت. “او یکی از آنهایی که خوش شانس.”

شکست هرگز یک گزینه برای موسی. امتناع بود مورد ضرب و شتم توسط 1980 تحریم او به پیروزی در دومین طلای المپیک از یک حرفه ای درخشان در بازی های تابستانی در لس آنجلس چهار سال بعد. بنابراین او را منحصر به فرد واجد شرایط برای درک استرس در حال حاضر احساس Biles که دقیق روانی و فیزیکی آماده سازی برای توکیو در حال حاضر باید مهندسی مجدد پس از coronavirus غرق تمام برنامه های ما برای سال 2020 است.

“برای (Biles) برای یک سال دیگر صبر کنید در حال رفتن به یک چالش. به عنوان ورزشکاران بدانید, چیزهای اتفاق می افتد در طول دوره از یک سال است. شما می توانید مجروح شدند. … و او بسیاری سوارکاری مالی در بازی های المپیک” گفت موسی که به طور منظم به سفر جهان مشاوره با درخشان ترین محققان در پزشکی ورزشی به عنوان رئیس ایالات متحده آمریکا آژانس ضد دوپینگ.

زمانی که من به دنبال اطمینان ما را به بازگشت به حالت عادی و بازی های تابستانی را بلند جهان ارواح در طول موکول تاریخ در ژاپن در سال آینده, موسی مطرح استرن دست از احتیاط. یک بیماری همه گیر می تواند گسترش و شعله ور شدن مانند آتش سوزی و موسی نیست برخی coronavirus خواهد بود به اندازه کافی موجود اجازه می دهد تا بیش از 11,000 ورزشکاران به همگرایی با خیال راحت در توکیو در سال 2021.

“Um ما را ببینید. … من منتظر اطلاعات بیشتر گفت:” موسی امتناع فرض المپیک می توانید با خیال راحت برگزار می شود قبل از ما می دانیم هنگامی که یک پادزهر موثر و یا واکسن علیه COVID-19 خواهد بود به طور گسترده ای در دسترس است.

مانند جنگ سرد خیره اصرار المپیک رقابت unsoiled با مواد مخدر بازی و هر چالش بزرگ یا کوچک است که موسی در مواجهه در طول عمر خود او معتقد است آمریکا می تواند رسیدن به طرف دیگر از این بیماری همه گیر قوی تر ارائه شده هر کس در کشور متوجه می شود چه چیزی در معرض خطر در مبارزه با کروناویروس.

“اگر شما آن را باور نمی خواهید به زحمت شما و یا شما در حال رفتن به ذخیره شود در پایان روز توسط برخی از نیروی شما در باور … وجود دارد می تواند شگفتی” موسی گفت. “اگر نمی شگفتی برای شما کسی که بسیار به شما نزدیک خواهد شد و احتمالا آن را دریافت کنید و یک زمان بسیار دشوار است.”

چشم از قفسه های خالی در مواد غذایی که در آن کاغذ توالت ما در زمان داده شده است از بین رفته به موسی دلیلی برای خندیدن در پوچی از ما آه-تا-شرایط انسانی است. اما coronavirus یواشکی و سریع به اندازه کافی برای مقابله با این پسر از المپیک افسانه است مرگبار جدی دشمن پس مخرب می توان آن را مورد ضرب و شتم تنها با علم و هوشیاری.

“این هیچ شوخی” موسی هشدار داد. “این هیچ شوخی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de