Kiszla: کوه های راکی مرحله نهایی مسابقات مرده است. فصل فوتبال در آستانه. در اینجا یک بازی ارزش صرفه جویی.

ما عشق فوتبال و پول در آمریکا گاهی اوقات بیش از همسایگان ما و یا زندگی خود را.

در یک سال و زمانی که یک ویروس تهدید به لغو این فصل فوتبال بعضی از بازی ها که ارزش صرفه جویی. Pac-12 کنفرانس درب بازکن برای کلرادو در جاده ها در آریزونا است نه یکی از آنها. این یک خطر برای سلامتی نه ارزش مصرف است.

شما به من بگویید: آیا سفر نزدیک به 1000 مایل به بازی Wildcats در وسط یک دولت در حال حاضر در محاصره توسط coronavirus را هر حس ایمنی برای علاقمندان در حالی که لغو یک رقابت بازی سریع گردش جاده در ایالت کلرادو لازم است برای حفاظت از سلامت دانشجو-ورزشکاران چیست ؟

در همان روز Pac-12 کمیسر لری اسکات نشان داد او آزمایش مثبت برای COVID-19 علاقمندان او را به دنبال کردن همان مسیر کج از امید کاذب و وعده های شکسته که beckoned کلرادو برای پیوستن به این کنفرانس از یک دهه پیش. مس صدراعظم فیل DiStefano که چلچله دکتر اسکات شگفت انگیز روغن مار به عنوان سریع به عنوان لری می توانید با قاشق آن را در پاسخ به این تصمیم به لغو سپتامبر non-کنفرانس ها به منظور بازی فوتبال در برابر خانمها بالغ و Utes خوبی به سرماخوردگی و آنفلوآنزا در فصل توسط اعلام کرد: “ما خوشحال است.”

خوشحال? رنگ من علامت. و یا اگر شما ترجیح می دهید بیایید با چوب تر دیپلماتیک کلمات CSU مدیر ورزشی جو پارکر: “ما ناامید هستند.”

کلرادو حمایت از کوه های راکی مرحله نهایی مسابقات در فورت کالینز در سپتامبر. 5 از آنجا که علاقمندان به مراقبت بیشتر در مورد سرد-پول نقد از خود را در کنار درب ، نشان می دهد هر یک هدف بالاتر در پشت تصمیم خواهد بوی مشکوکی مانند یک پشته از Ralphie تراشه.

اجازه دهید من این را دریافت مستقیم. CU مدیر ورزشی ریک جورج می کند اعتماد CSU برای حفظ علاقمندان امن, اما او باز به ایده ارسال دانشجو-ورزشکاران به بازی در همه گیری نقاط مهم در کالیفرنیا و آریزونا. چرا ؟ دنبال پول از 32 میلیون دلار کنفرانس سالانه پرداخت به کلرادو.

سلام من عاشق فوتبال است. اما این فصل فوتبال در آستانه این کشور و سلامت در خطر غیر ضروری چون ما ابلهانه اجازه coronavirus ضربه عقب ما به پایان می رسد برای بیش از حد طولانی بدون قرار دادن یک مبارزه جدی است. و در حال حاضر ما با عصبانیت می خواهید به سرزنش کسی کسی به جز خودمان را برای این ظروف سرباز یا مسافر.

این هر-فوتبال-کنفرانس-برای-خود نگرش همان است تلخ خودخواهی منعکس شده در آینه نشان می دهد که شخصیت ملی معایب. اگر ما نمی توانیم حتی در موافقت با پوشیدن ماسک و سپس چگونه باید از هر کسی انتظار ما به بوق زدن اگر همه گیر شده جای شب بسر بردن در کسی دیگری خانه اجازه دهید به تنهایی یکی دیگر از دولت ؟

اما من حاضر به رها کردن سحر و جادو در بر داشت در کار تیمی از فوتبال است. من نمی خواهم بهترین فوتبال را از دست دادند. من می خواهم به این باور وجود دارد در سال 2020 به ارزش صرفه جویی در.

به همین دلیل در همان روز علاقمندان ریخته ایالتی کلرادو از این سال برنامه من زنگ زد Jaron کوهن, مربی تیم فوتبال در Ponderosa بالا در حومه دنور وسیع حومه. فوتبال در زندگی خود. او نگران این ویروس می تواند خراب این فصل برای یک برنامه است که به عنوان یک سنگ محک در زندگی 10 ده آمادگی ورزشکاران و خانواده های آنها.

“من تا به حال برخی از اضطراب بیش از آن من صادق باشد” کوهن گفت.

“این سخت است برای من به تصور ما در حال رفتن به بازی مقابله با فوتبال در Aug. 28. آن را نیز برای من سخت به تصور کنید یک سال است که ما لازم نیست که ورزش دبیرستان. من فکر می کنم ما در حال رفتن به بازی. من فقط نمی دانم چه زمانی.”

اگر چه COVID-19 موارد دوباره در حال افزایش است در کلرادو من ریشه برای شانس ما می توانید ضرب و شتم همه گیر هم اجازه می دهد Ponderosa به بازی افسانه ای و چاپارل این سقوط. این آخرین فصل از دبستان فوتبال برای کارفرمایی جک Hanenburg و همکار خود را سالمندان است. ارزش دبستان ورزش این است که در مورد بیش از احساساتی سفر.

Ponderosa قطع نمی کند بازیکنان. بنابراین وجود 120 ورزشکار از توانایی های متنوع در یک برنامه است که به عنوان یک شبکه اجتماعی و حمایت از گروه. در حالی که ایرانی برنده هشت بازی در سال 2019 کوهن بیشتر طول می کشد افتخار در این واقعیت 119 از ورزشکاران خود را حفظ نمرات که آنها را نگه داشته تحصیلی واجد شرایط را به بازی و در مسیر فارغ التحصیل.

نیز وجود دارد که دو پسر جوان در Cohen خانواده است. هنری است که از 10 سال ؛ لئو است 7. آن پسر عشق فوتبال با شور و شوق تنها کودکان و نوجوانان انجام دهد.

اگر چه این بیماری همه گیر دزد یک سال تمام از جمعه شب چراغ از هنری و لئو?

“این خواهد بود افتضاح” کوهن گفت. “من حتی نمی خواهد اجازه دهید که امکان وارد سر من نشده است.”

در بهترین حالت فوتبال است که در مورد جامعه و نه پول. بعضی از بازی ها ارزش صرفه جویی. Ponderosa در مقابل افسانه یکی از آنها است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de