Kiszla: تلاش برای کوچک کلرادو شهر اولین مسابقات قهرمانی بسکتبال در 63 سال محروم توسط coronavirus

آخرین زمان بازی بسکتبال, کفش تق و لق در چوب جنگلی صدا خیلی شیرین در میاد همین چندی پیش بود که زندگی در این فضای کلرادو مزرعه جامعه به معنای چرخ خرد در جاده شن و سرمای زمستان صبح ابتدا با یک خط تیره به outhouse با آفتاب در خریدهای اوج در فاصله. سوانسون شام تلویزیون هزینه 75 سنت و یکی از کسانی که دیوانه نیوتن سه قلو شد اخلال در صلح با کشیدن یک زنگ خطر آتش سوزی به جشن ماوریکس’ سفر به سال 1957 قهرمانی کشور.

“من یک توپچی در دادگاه و تا به حال چنین رقت انگیز پرنده پاهای من می ترسم به پوشیدن من بسکتبال در عمومی” گفت: 80 ساله ثروتمند نیوتن, chuckling بین tokes از یک مخزن اکسیژن در حال حاضر همراه ثابت خود را.

“قبل از رولاند رون و من متولد شد دکتر فقط شنیده ام دو ضربان قلب در شکم بنابراین او نمی بینم من از آینده. حدس می زنم من او را شگفت زده کرد. بنابراین در میان نیوتن سه قلو که برنده دولت در ’57 من همیشه شناخته شده به عنوان یکی از آخرین است. چه چیز دیگری شما رفتن به dadgum تماس با من؟”

شما می توانید تماس بگیرید غنی و دو برادر سه و پنج غذای جادویی که فصل تنها دولت بسکتبال قهرمان در تاریخ از شدت افتخار زحمتکش جامعه در 32 کیلومتری شمال دنور. سه افسانه ای هستند در میاد به این روز است. آنها متولد رها تاون هال که همچنین قرار دارد یک زمین بسکتبال ساخته شده است به عنوان یک کار پیشرفت اجرایی پروژه به بلند کردن جوش شهرستان از رکود بزرگ فرزندان یک کشاورز چغندر و مادر است که به هنگام تولد به 20 – بله 20 – کودکان است.

“شهر تا به حال شاید 200 ساکنان در آن زمان” یاد می آورد ران نیوتن یک نگهبان شناخته شده برای خود را ballhandling جادوگری در دولت شانزه. “خانواده ما در حدود 10 درصد از جمعیت است. برخی از مردم آن را به نام Newtonville.”

مید تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی مانند نیوتن و سه و همیشه نمیفهمد یک دولت قهرمانی بنر یک برکت و رحمت است. حداقل تا زمانی که در این سال هنگامی که یک دبیرستان بود که تعطیل در سال 1961 تنها به تولد به عنوان جمعیت در امتداد جبهه محدوده منفجر شد در اوایل این قرن دوباره بسکتبال سحر و جادو .

نسخه فعلی از ماوریکس از دست باز بازی این فصل در وقت اضافه و سپس برنده 25 مستقیم, نورد به کلاس 4A نیمه نهایی.

احساس بی نظیر فعلی مید بازیکنان نشستم به صبحانه در اوایل هفته گذشته با غنی و ران نیوتن به خوردن burritos در Maggi آشپزخانه در حالی که مبادله داستان و به اشتراک گذاری رویاهای.

“ما قطعا احساس ما از رفتن به قهرمانی در این سال” ارشد گفت: Trey Ward, یک تیرانداز تیز در بالا به ثمر رساند مید تیم که دفاع بود لنگر 6-پا-11 دانشجوی سال دوم مرکز JP Shiers.

سپس در کمتر از 12 ساعت قبل از شروع از مید در یک چشم انداز تلاش برای به یاد ماندنی ترین ورزشکار حاضر پس از سال 1957 تلفن همراه بر روی میز کنار تخت از ماوریکس مربی دارین ریس منفجر کرد با پیام های متنی پس از نیمه شب در ساعت اندکی از صبح روز جمعه. ریس نمی تواند چشمان خود را باور:

تیم خود را به قهرمانی رویایی شده بود را تکذیب کرد سریع-پخش coronavirus که مجبور مقامات در کلرادو دبیرستان فعالیت های انجمن را به درد تصمیم به انصراف از پسران و دختران دولت tourneys.

بنابراین به جای رقص در Suv ها به giddy سفر به شیراز برای چهار نهایی, دل شکسته, مید بازیکنان جمع آوری شده در نزدیکی دبیرستان که درب قفل شده شده بود در برابر این بیماری همه گیر در زمان تبدیل somberly autographing بسکتبال راه می رفت با هم به درب جلو خود را مربی خانه زنگ زد مفت و ارائه ریس با یک یادگاری بنابراین او هرگز آنها را فراموش کرد.

“نمی بینم که آمدن یک” ریس اعتراف کرد. “من باید اعتراف آنها به سمت چپ من لال برگزاری است که توپ. من به آنها بگویید که لغو این مسابقات را ندارد به دور از هر چیزی آنها انجام شده است. اما این همه هنوز خیلی خام است. که این فرصت را دور گرفته شده و بدون بسته به فصل, که آیا آن را با یک دست دادن و یا با ما از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور جایزه ؟ چیزی که باعث می شود آن را بسیار دشوار است.”

در بعد از ظهر جمعه من بد بخت احمق که شکست این خبر غم انگیز برای غنی نیوتن: coronavirus به پایان رسید مید رگه برنده در 25. از فراوانی از احتیاط برای بهداشت عمومی ماوریکس شد نمی خواهید برای دریافت یک شات به ضرب و شتم نورثفیلد در 5:30 p. m. بازی در دنور سالن بزرگ است.

“آیا این درست است ؟ من تا به حال رویاهای Mavericks برنده دولت است. شما در حال آوردن من به واقعیت” غنی نیوتن growled من از پایان یک مکالمه تلفنی. “پسر …”

بله فاصله بین مید بالا بدنسازی و همان عرصه ای که در آن ماوریکس برنده دولت 63 سال پیش است که تنها 32 کیلومتر. “ما استفاده می شود به آن تماس بگیرید واشنگتن بزرگراه” گفت: Ron نیوتن که هنوز هم به خاطر به ثمر رساند 22 امتیاز در کلاس B مسابقات قهرمانی کشور بازی به ضرب و شتم Wiggins 55-52 در تاریخ 6 مارس سال 1957 همین دیروز بود.

اما زمانی که مشروع عکس برای برنده شدن در این مسابقات قهرمانی کشور در حال 63 سال های طولانی از هم فاصله بین مید و بسکتبال شکوه به نظر می رسد به دور از خریدهای اوج به ماه.

“ویرانگر است. ما همه چیز را ویران کرد” بخش گفت.

او فارغ التحصیلان این بهار با فوتبال بورس تحصیلی انتظار در CSU-پوبلو اما حاضر به باور این Mavs نمی خواهد اجازه را به دادگاه هرگز دوباره حتی اگر تهدید از coronavirus محو.

“شما می خواهید را به پایان برساند چه ما شروع شده” بخش گفت. “این بسیار تکان دهنده است. من حدس می زنم آن را واقعا به من برخورد نشده است. آن را احساس نمی کند ، آن را احساس می کند جعلی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im