Kiszla: به تعویق انداختن بازی های المپیک تابستانی تا 2021 و بازی جشن جهان است پیروزی در برابر coronavirus

در اینجا چیزی است که کل جهان ورزش می تواند ایستادن و تشویق: بازی های المپیک تابستانی, این برنامه شامل شناگر آمریکایی کتی Ledecky و صربی مرکز نیکولا Jokic در میان بیش از 11,000 ورزشکاران با افتخار به نمایندگی از 205 کشور جهان است.

بله بازی های المپیک تابستانی رخ می دهد. من واقعا معتقدم که ما را از دیدن شعله روشن در توکیو.

اما در این سال نیست. لطفا با نام عاقل پاسخ به coronavirus اجازه ندهید این بازی برگزار می شود در سال 2020 است. بازی های المپیک نیاز به ایستادگی کردن و اجازه دهید کارشناسان پزشکی مقابله با یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 11500 نفر از مردم در سراسر جهان وحشت زده.

به تعویق انداختن بازی های المپیک تابستانی. آیا آن را در حال حاضر.

هر مفهوم ورزشکاران باید پرش در استخر و یا اجرا در اطراف مسیر چهار ماه از این رو همه به نفع کمیته بین المللی المپیک حرص و آز به نظر می رسد خالص حماقت نه به ذکر است به لحاظ اجتماعی غیر مسئولانه است.

به نام رقابت عادلانه اما به مراتب بیشتر و مهم برای خاطر دنیا سلامت فروتنی نشان می دهد بازی های تابستانی در توکیو بود به تعویق افتاد دقیقا یک سال به شروع جولای 24, 2021.

در حالی که من می خواهم به گرفتن اعتبار برای این ایده اجازه دهید من به جای ارائه یک مشت دست انداز (از مناسب اجتماعی فاصله البته) به ایالات متحده آمریکا شنا جمهور تیم Hinchey. او در زمان گام جسورانه جمعه از ارسال به شدت دقت کنید نامه ای به کشور ما المپیک رهبری درخواست به تعویق افتادن رقابت در ژاپن است.

“هر کس با تجربه غیر قابل تصور اختلالات صرف ماه قبل از بازی های المپیک که خواستار به این سوال که صحت یک سطح میدان بازی برای همه” نوشته Hinchey که بیست و شش سال به عنوان رئیس جمهور کلرادو رپیدز قبل از مصرف فعلی خود را گیگ در سال 2017.

“وجود دارد هیچ, کامل, پاسخ, و این آسان نخواهد بود; اما, آن است که یک راه حل فراهم می کند که یک بتن مسیر رو به جلو و اجازه می دهد تا تمام ورزشکاران به آماده شدن برای یک امن و موفق بازی های المپیک در سال 2021.”

Coronavirus ترسناک است. اما برای مقابله با آن چه بسیاری از ما می خواهید مستقیما صحبت کنید. Hinchey نه تنها به ما گفت خبر بد این بازی نیاز به شنیدن او به ما یک بتن هدف به دنبال در حالی که رویای روزهای بهتری در پیش است.

در همین حال ایالات متحده کمیته المپیک honchos دهان حرف توخالی امیدوار در برابر امید بازی می تواند به نوعی رفتن در حالی که کمیسیون NBA, NHL و لیگ اصلی بیس بال باید عاقلانه تصمیم گرفت نامحدود تعلیق از بازی.

“تصمیم گیری در مورد بازی نمی کند دروغ با ما” گفت: USOC رئیس سوزان لیون عبور باک به هر کس از سازمان بهداشت جهانی به دولت ژاپن. “اما ما نمی خواهد ارسال ورزشکاران ما به راه آسیب است اگر ما باور نمی کنیم آن را امن است.”

خوب یک گرز سحر و جادو نیست رفتن به coronavirus ناپدید می شوند مهم نیست که چقدر ما مایل به دیدن ژیمناست سیمون Biles مخالف جاذبه در توکیو. پس چرا تاخیر در تصمیم گیری ؟ در اینجا یک سرنخ: لیون’ پس زمینه که در بازاریابی نیست و تحقیقات پزشکی که در آن کارشناسان در بیماری های عفونی هشدار داده اند از عمده دوم دست انداز در موارد coronavirus حتی اگر ما می تواند ضربه بزنید پایین گسترش آن در طول هفته های آینده.

هی من آن را دریافت کنید. این است که امریکا صفحه اصلی خداوند دلار. پول باعث می شود که پنج حلقه المپیک سیرک رفتن دور. NBC پرداخت $1.45 میلیارد دلار برای ایمن پخش حقوق هزینه برای سال 2020 Summer Games. آن را دشوار برای هر کسی که به راه رفتن به دور از این نوع از moola.

اما این که آیا شما یک گربه چربی از NBC یا کمیته بین المللی المپیک سعی کنید گریه فقیر به متصدی بار و هتل اخراج به عنوان با شدت گرفتن این بیماری همه گیر ،

در حالی که همه ما ماندم, به از دنور به میلان در انزوا به تماشای “فریس بولر بعد خاموش” با تازه قدردانی برای این عنوان در حالی که دعا coronavirus نمی کشتن کسی به ما عشق وجود دارد یک حس از هدف به اندازه کافی قدرتمند برای متحد کردن جهان علیه این بیماری همه گیر.

در همان زمان, please forgive me برای اعتراف به لحظه از ضعف است. من اشتیاق به راه رفتن به یک رستوران سفارش منهتن و به آشپزخانه من و لغو احکام صادره ی گوشت بره پخته شده متوسط نادر است. چند بار می تواند یک مرد افتخار از دست دادن اتصال چهار همسر خود را بدون رفتن را هم بزنید-دیوانه?

بله ما می دانیم که کار درست انجام دهید این است به ماندن در داخل. اما این ثابت چکه چکه چکه از خستگی و ابهام می تواند دیوانه کننده برای همه ما است.

هنگامی که ما قادر به بیرون رفتن و حضور در یک کنسرت و یا خانواده به ballgame دوباره ؟

وزنه برداران و کشتی گیران که عرق و قربانی برای رقابت در توکیو بازی برای بسیاری از زندگی خود را باید با همان قطعیت. دنور بومی Adeline خاکستری است 29 ساله کشتی گیر که موفق به کسب پنج قهرمانی جهان اما می خواهد یک شات بیشتر در المپیک طلا است که او را فراموش.

“ابهام واقعی است باعث اضطراب در بين” گفت: سارا Hirshland ارشد اجرایی از USOC. “این ورزشکاران که انجام این کار (آموزش) برای تنها شانس خود را … یا آخرین فرصت است.”

در برابر coronavirus همه ما می خواهیم یک شانس مبارزه برای پیروزی.

به تعویق انداختن بازی های المپیک تابستانی تا 2021 و بازی یک جشن جهانی است پیروزی در برابر این بیماری همه گیر.است که ورزشکاران و طرفداران به طور یکسان یک هدف در حالی که همه ما مبارزه با جنگ های بزرگتر در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de