Kiszla: هیچ برف مجاز است. Broncos فون Miller, Kareem جکسون نمی خواهد آخرین Broncos به کوروناویروس.

هیچ کس می خواهد به مرگ از COVID-19. اما اگر بزرگ و قوی Broncos linebacker فون میلر پایین می آید با coronavirus فراموش طرفداران ورزش درد برای برخی از فوتبال واقعا مراقبت ؟

اگر چه در اردوگاه های آموزشی باز نمی شود برای یک ماه دیگر این بیماری همه گیر در حال حاضر خراب با تیم NFL. کابوی ها در حال اجرا پشت حزقیال الیوت و Broncos ایمنی کریم جکسون به تازگی آزمایش مثبت برای ‘رونا.

بعدی چه کسی ؟

هیچ چیز در مورد فوتبال, از linemen grunting در ترانشه به طرفداران تداوم مشت در غرفه این نسخهها کار به خصوص به خوبی با اجتماعی فاصله. بنابراین این فصل NFL به نظر می رسد به مقصد به یک تست تحمل ما برای خطر است.

فوتبال همان است که تقریبا در هر جنبه ای دیگر از زندگی در سال 2020 خواهد ما را وادار به تصمیم می گیرید که آیا رقص با یک ویروس است که به کشته شدن بیش از 120 ، 000 آمریکایی ها یک تفکر بزرگسالان انتخاب و یا رفتار غیر مسئولانه.

هر جا که نگاه از مرد در کلرادو کشور بالا فروش لاستیک برای من ATV به زن در سراسر راهرو yapping nonstop در 3½-ساعت پرواز از تمپا به دنور مردم بیان دیدگاه های خود در تحمل ریسک با پوشیدن یک ماسک (یا نه).

هیچ فوتبال در سال 2020? امریکا نمی خواهید به آن را بشنوند. حتی اگر عاقل و مهربان Anthony Fauci همه مورد علاقه همه گیر, دکتر, تلاش می کند به ما هشدار می دهند در برابر شمارش درو قفل انجام نبرد در برابر پاتریک Mahomes در ماه اکتبر.

“مگر اینکه بازیکنان اساسا در یک حباب – عایق از جامعه و از آنها تست شده هستند و تقریبا هر روز از آن خواهد شد بسیار سخت به ببینید که چگونه فوتبال بازی پاییز امسال” Fauci سی ان ان گفت.

ببخشید دکتر. قفل کردن بازیکنان فوتبال در یک حباب نیست اتفاق می افتد.

حتی یک knucklehead مثل من می داند که چرا حباب ریاضی نیست محاسبه برای فوتبال است. یک تیم NBA است یک شات به نگه داشتن 35 نفر از بازیکنان به مربیان و دیگر ضروری پرسنل سالم تحت شیشه ای در فلوریدا برای 13 هفته و برای تعیین قهرمان. اما 35 لکه نمی کند حتی شروع به پوشش دو عمیق فهرست NFL تیم ملی. و آن را غیر عملی خواهد بود اگر نه کاملا غیر انسانی به منع بازیکنان و مربیان به زندگی مثل فوتبال راهبان تا شش ماه از اواخر جولای از طریق سوپر باول یکشنبه.

ما آماده برای برخی از توپ فوتبال. امریکا می خواهد آن فانتزی لیگ و سه تیم parlays. بازیکنان و حق رای صاحبان می خواهید پول خود را. شبکه های تلویزیونی می خواهند خود را زنده ورزشی, برنامه نویسی. بنابراین NFL حاصل با انگشتان دست نحس دانستن تنها یک چیز است برای برخی: “ما قصد داریم به همه در تماس نزدیک با یکدیگر” جکسون گفت 9News. “البته وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از بچه ها پایین آمدن با آن است.”

اگر ما به عنوان خوانده شده ما NFL تاریخ از دیر واکنش به خطرات ناشی از ضربات مغزی به اخیر نقد جربنج فشار برای 17 بازی فصل به طور منظم لیگ واقعا به پرواز تلنگر در مورد سلامت بازیکنان خود را. کسانی که ترس از بزرگ coronavirus وقتی که “ضربه سخت” نشان می دهد باید به در ؟

جدید عادی است ؟ وجود دارد هیچ چیز طبیعی در مورد هر یک از این. در یک کنفرانس ویدئویی در ترویج 15 فصل “ضربه سخت” قوچ مربی شان McVay ذکر جدید پوچی از زندگی در سال 2020 به شارژر مربی آنتونی لین که تیم را نیز در برجسته نشان می دهد.

“این است که این مربی لین?” McVay گفت: پنج شنبه. “ما در حال صحبت کردن در مورد برخی از این مسائل است و ما در حال بازی فوتبال ؟ منظورم این است که ما در حال رفتن به فاصله اجتماعی اما ما فوتبال بازی کند ؟ این واقعا سخت است برای من به درک این همه. من نمی خواهم به — من آن را دریافت نمی. من واقعا نمی.”

آیا احساس تضاد را McVay برف ریزه?

نگاه من به طور منظم نظارت بر کلرادو coronavirus ردیاب خود را در دنور پست و اگر من ریاضی درست است بیش از 1.5 درصد از مرگ و میر مرتبط با COVID-19 شده اند رنج می برد توسط افراد زیر سن 40 سالگی. خطرات بازی فوتبال برای Broncos به نظر می رسد کم و حتی یک summer مثل خودم خواهد هاپ هواپیما به پیتسبورگ اگر NFL اجازه می دهد تا من در مطبوعات جعبه در طول این همه گیر بار.

اما به نظر می رسد بسیار بعید است که جکسون خواهد بود که آخرین دنور بازیکن آسیب دیده توسط ویروس. این تیم که سر و صدا در پلی آف ممکن است این تیم که پایبند ترین stringently به سلامت پروتکل های. در پوچی فوتبال در سال 2020 ممکن است آن حس را برای Broncos برای حفظ یک سوم کارفرمایی در نگهدارنده دور از تیم ستاد فقط در مورد COVID-19 sneaks را به QB اتاق ؟

در حالی که این ویروس باعث می شود قوانین خاص خود را دارد من فکر می کنم آن را نسبتا امن شرط Broncos را باز کنید فصل هفت. 14 در خانه در برابر تنسی است. اما باید موج دوم موارد سقوط در سراسر بخش بزرگی از کشور بعد در پاییز ؟

“فوتبال ممکن است رخ می دهد در این سال” Fauci هشدار می دهد.

C’mon, doc. همین حالا به ما بگویید که. Broncos کشور نمی خواهید به آن را بشنوند. ما باید فوتبال است. حتی اگر آن کشته شدند (برخی از) ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de