Kiszla: بازیکنان NFL را به مغز مرده به قبول 17th به طور منظم فصل بازی در معامله ارائه شده توسط اتحادیه صاحبان حق رای

چقدر مغز آسیب بیشتر از فوتبال ارزش دارد ؟

بازیکنان NFL احمق نیستند اگر چه همان صاحبان حق رای که در درمان بازیکنان بیشتر شبیه به طرف گوشت گاو Wagyu به جای کامل همکاران در امریکا پرسود ترین لیگ ورزش در حال حاضر در تلاش برای آنها را به راش ادم بیکار و تنبل به فشار از طریق چانه زنی جمعی و توافق همه به نام فوتبال!

پیشنهاد معامله ارسالی دوشنبه برای تصویب یا رد توسط بازیکنان شده است با صدای بلند و گاهی اوقات profanely – مخالف توسط NFL ستاره ها از هر دو طرف خط داد و بیداد, از سیاتل کارفرمایی راسل ویلسون به دیرین Broncos دفاعی lineman درک ولف.

“که هیچ مطلق از من در CBA جدید,” ولف اعلام در رسانه های اجتماعی. “(بیپ) می کند.”

اما همه ما می خواهیم بیشتر از فوتبال درست است ؟ که می گوید هیچ به 17th به طور منظم فصل بازی و بیشتر حذفی عمل در NFL schedule? نه شما. نه من. و قطعا نه جری جونز استن Kroenke یا Bowlen خانواده که همه ایستاده به میلیاردها دلار از پیشرفته تلویزیون معاملات و ثروت باد اورده قانونی قمار.

بیشتر فوتبال. پول بیشتر. بیشتر سرگرم کننده برای همه است. آنچه را دوست دارید ؟

“یکی بیشتر به طور منظم فصل بازی و کمتر پیش فصل فوتبال است. آن (سد) مطمئن است که سود به طرفداران گفت:” جک میلز که به خوبی تاسیس آژانس در بولدر است به نمایندگی از بازیکنان NFL بزرگ و کوچک برای دهه. “من فکر می کنم CBA در حال رفتن به تصویب چون من مفهوم کلی است که رتبه-و-پخش فایل در پایین سطح درآمد در حال رفتن به با بهتر حقوق و منافع دراز مدت.”

من فکر می کنم میلز کاملا درست است. چرا ؟ ما همه مکنده برای پول است. دریافت این: تحت شرایط پیشنهاد این قرارداد NFL, حداقل حقوق و دستمزد افزایش خواهد داد و به $1.06 میلیون در هر فصل سال 2030. خوب استفاده نا مشروع. که برای تلفن های موبایل بسیار شیرین به هر کار سختی که می آموزد جبر یا درایوهای آبجو کامیون برای زندگی.

“این ورزشکاران به عنوان اگر یک بازی همه ما به عنوان بچه ها در حال انجام چیزی خاص” Broncos فن ویکتور لوپز گفت. “آنها باید خوشحال بود وجود دارد یک لیگ وجود دارد که آنها را می دهد یک فرصت برای ایجاد میلیون ها دلار.”

اما باید وجود داشته باشد یک دلیل خیمه بازیکنان از خلیج سبز کارفرمایی Aaron Rodgers به جانباز Broncos cornerback کریس هریس جونیور در حال شدیدا مخالف معامله. و من فکر می کنم آن است که راه پیچیده تر از حرص و آز.

بازیکن می تواند اعتماد صاحبان حق رای در مورد تا آنجا که هوستون مدافع J. J. وات می توانید با پرتاب یک میلیاردر. تاریخ نشان می دهد که مدیریت را به جای بهره برداری از حق انجام شده توسط ورزشکاران قرار دادن بدن خود را بر روی خط در هر زمان آنها را از این زمینه است.

بر خلاف نولان Arenado یا مایک ماهی قزل آلا در لیگ اصلی بیس بال ستاره های بزرگ فوتبال که NFL ملی وسواس درمان نشود با احترام به طور کامل تضمین شده در قرارداد.

بر خلاف LeBron James و برادران خود در NBA بازیکنان فوتبال خواسته شده را به کمتر از یک 50/50 تقسیم از فضل تلویزیون درآمد خیلی مسخره است که بازنشسته کارفرمایی تونی Romo می توان به پرداخت 17 میلیون دلار در هر سال صرفا به وراجی در مورد بازی. و به من بگویید چقدر ثروت تازه کشف شده raked در توسط رابرت کرافت از گسترده قانونی قمار در حال رفتن به ارزش?

از همه بدتر حداقل در ذهن من است NFL صاحبان به نظر می رسد در عجله برای بازیکنان به تجارت افزایش فیزیکی مسئولیت یک 17th به طور منظم فصل بازی برای پول, اگر به عنوان خطر آسیب مغزی یا جسمی طولانی مدت از کار افتادگی است فقط یکی دیگر از تراشه در چانه زنی جدول.

“باید رای بدون در که CBA,” هریس فریاد زد: به Twitterverse.

امین برادر.

این CBA نیاز به تنها یک اکثریت ساده برای عبور و صاحبان به نظر می رسد به کارگیری divide-and-conquer رویکرد جذاب به ناامیدی از درآمد بازیکنان برای جفتک انداختن سریع ایجاد حفره زدن توپ-returners و دوم-رشته linebackers در برابر تاسیس Pro پرتاب کنندگان که می توانید به استطاعت برای مشاهده طولانی را در حالی که بازی این بازی طولانی.

“هر دو طرف از این مذاکرات نیاز به نیروی کار صلح” میلز گفت. “بازیکنان و صاحبان هر دو می دانیم که یک حمله یا تحریم کار نمی کند در NFL.”

بنابراین اجازه دهید یک معامله است که نه تنها باعث می شود پول ، ما عاشق NFL به مرگ است. اما چقدر فوتبال بیش از حد است ؟ هوشمند ورزشکار می داند همه چیز قابل مذاکره است جز سلامت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>