Kiszla: کثیف فوتبال طلاق از Melvin Gordon و کریس هریس جونیور را به رغم Broncos-شارژر رقابت به شدت نیاز

زشت طلاق را برای فوتبال.

بنابراین این را در نظر بگیرید با تشکر از شما توجه داشته باشید به cornerback کریس هریس جونیور برای شکستن تا با Broncos پس از یک سال tiff در مورد پول است.

یک مشت دست انداز در حال اجرا پشت Melvin Gordon برای اذیت نمودن ارتباط خود را با این شارژر که خوشحال بودند در نهایت به لرزش او را مانند یک عادت بد است.

در مورد شما نمی دانم. اما من نمی توانم صبر کنید تا ببینید که چگونه یک عشق جدید-به-نفرت-’em نگرش گرم خسته پیر رقابتهای غرب آسیا در رقابت.

در طول Broncos کشور دشمنی نسبت به این شارژر به مدت طولانی paled در مقایسه با جنون از اظهارات هفته یا سبز-با-حسادت رابطه بین دنور و کانزاس سیتی است. هریس و گوردون در حال تعمیر سخت دلپذیر پرنیان بین پرتقال و پودر آبی رنگ است.

‘”آن را به دیوانه. آن را به توان الکتریکی است. آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از بحث زباله” گوردون پیش بینی به صورت هم تیمی های سابق خود دو بار در هر فصل NFL. “من آنها را می دانیم. من می دانم که دفاع از خود. آنها قطعا رفتن به اجازه دهید من آن را بشنود. من اجازه رفتن به آنها را بشنود و آن را به عنوان به خوبی. آن را برای رفتن به سرگرم کننده است. آن را قطعا برای رفتن به جنگ وجود دارد.”

گوردون رسما معرفی شد پنج شنبه به Broncos کشور است. سابق دانشگاه ویسکانسین ستاره در زمان این فرصت را به نه چندان ماهرانه خود بگویید شک در کالیفرنیا به بوسه پنیر دلمه بسته. پس از گوردون حاضر به کت و شلوار برای شارژر برای چهار بازی در طول یک اختلاف قراردادی در ابتدا از 2019 فصل را از دست داد که دوست داشتن احساس.

“من فقط احساس مانند بسیاری از مردم شک من استعداد به عنوان یک” گوردون گفت. “در طول holdout بسیاری از مردم فقط گفت:” اوه او به طور متوسط بازگشت. او این نیست. او نیست که. در این سال مردم هستند مانند: “آه او نیست که او بود.'”

که squawking از گوردون برای تلفن های موبایل بسیار شبیه به همه-متنفر-کریس سرپیچی از Broncos cornerback که قبلا شناخته شده به عنوان بند هریس فکر نمی کنید ؟

در راه خود را از در بیرون از دنور هریس بارها و بارها پیشنهاد ویک Fangio دفاع تا به حال استفاده نیست او را در بهترین راه برای نشان دادن مهارت های خود را پوشش طی چه چیزی ثابت می شود که حداقل مولد فصل از نه سال NFL حرفه ای.

پس از پیوستن به این شارژر به عنوان یک عامل رایگان در سختی 50 درصد از مبلغ 15 میلیون دلار دستمزد سالانه او خواستار از Broncos هریس گفت: NFL شبکه خودی broncos: “آنها می خواهند به نفع خود و آنها می گویند زمان در حال حاضر و آنها اقدام فوری است. و این چیزی است که من می خواهم. من می خواهم یک سازمان است که می خواهد به نفع خود و که نشان دادن آن.”

سلام شاید این الماس که در سوپر باول 50 حلقه نمی درخشش بسیار روشن برای هریس کنه.

به عنوان گوردون و هریس تعویض لباس در رقابتهای غرب آسیا در آنها سهم بیشتر از شماره 25 بر پشت خود. هر دو رو در یک تف مالی با کارفرمای سابق. هر دو شرط را در خود به دنبال نمره بزرگ در آژانس رایگان. هر دو بازیکن را از دست داده است که بت بزرگ زمان اقامت برای کمتر پول در بازار است.

بنابراین هنگامی که گوردون و هریس را در این زمینه برای آینده Broncos-شارژر دوئل آنها در حال رفتن به اجرا در خارج از تونل ورزشگاه با بیش از یک تراشه بر روی شانه. آن را به کل یک پشته از Pringles.

“بزرگ” گوردون اعتراف کرد.

شاید آن را فقط به من بلکه به نظر می رسد بازگشت-به-AFL-روز آشنایی است که ساخته شده است لذت تحقیر بین Broncos و شارژر از طریق این دهه آغاز شده بود به محو شدن بین تیم های که بازی کرده اند 121 بار پس از سال 1960.

آن را کمک نمی کند زمانی که شارژر skedaddled تا اتوبان از سن دیگو به یک شهر که در آن هیچ کس مراقبت اگر آنها برنده یا از دست می روم هیچ کس برای Broncomaniacs به درستی طعنه پس از دنور به پیروزی. و سپس کارفرمایی فیلیپ رودخانه که در بالا بحث زباله به dadgum هنر شکل پیچ و مهره ای برای ایندیاناپولیس در آژانس رایگان.

پس خدا رو شکر برای کبود غرور و احساسات صدمه دیده از هریس و گوردون.

خواهد هریس ناله مانند یک نوزاد پیچیده شده در پودر آبی که Broncos گیرنده Courtland Sutton ضربات او برای touchdown گرفتن ؟ ممکن است شارژر دفاعی lineman جوی Bosa نارنجی له گوردون در خط داد و بیداد?

پس از تعویض لباس در حال گوردون و هریس شوخی خود را در مورد بازی کردن برای هر چیزی بیش از جایگاه دوم در یک بخش که در آن پاتریک Mahomes و Kansas City Chiefs در حال حاضر قانون ؟

می Broncomaniacs یادگیری به بو هریس به راحتی به عنوان آنها به گرمی استقبال گوردون?

فوتبال با همه همراه اغراق کردن سینه یخی خیره و با صدا غذا خوردن بحث احمقانه است.

به همین دلیل ما دوست داریم — و باید — NFL. در حال حاضر بیشتر از همیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im