Kiszla: آن است که یک لعنت ؟ Coronavirus, تحریم, جنگ و چیزهای که میشکند المپیک آرزوی هر 40 سال است.

اشک اعلام المپیک رویای مرده بود.

در مارس 12, 1980, لورل Brassey و هم تیمی در المپیک ایالات متحده تیم والیبال فرود در یک فرودگاه در تگزاس که در آن آنها برنامه ریزی شده به بازی یک مسابقه نمایشگاه.

“ما از هواپیما و اعضای خانواده از هم تیمی های من تمام شد گریه در دروازه. این که چگونه ما در بر داشت ایالات متحده بود که به سال 1980 المپیک تابستانی. این غم انگیز بود” به یاد می آورد Brassey که چهار دهه پیش ساخته شده خانه اش در تبدیل پادگان نظامی در آن-جدید المپیک ایالات متحده مرکز آموزش در کلرادو اسپرینگز.

بیش از حد بزرگ به شکست در بازی های المپیک باید بر روی بروید. یا بنابراین ما ساده لوحانه فکر می کنم. تاریخ اما بارها ثابت کرد که فرض اشتباه است.

اگر این سیاره بزرگترین رویداد ورزشی نیست ایمنی بدن را در سراسر جهان نزاع چرا ما باید شوکه COVID-19 همچنین می تواند از بین بردن پلی آف NBA یا کل عمده-لیگ بیس بال فصل در سال 2020?

“چه coronavirus در حال انجام است در حال حاضر به ورزشکاران المپیک است مشترک زیادی با تحریم دوباره در سال 1980. آن را انتخاب کنند. اما برای بسیاری از ورزشکاران آن را یک شات در بازی های المپیک, و آن را رفته است” گفت: لایحه Hanzlik یک دنور ناگتس پخش نام به تیم ایالات متحده آمریکا بسکتبال فهرستی از 40 سال پیش. او هرگز به ثمر رساند یک نقطه در بازی های المپیک, با توجه به اقدامات رئیس جمهور جیمی کارتر که منع آمریکا از ورزشکاران شرکت کننده در مسکو بازی را به سیاسی ایستاده است.

بازی های المپیک تابستانی یک سنت قابل اعتماد در هر چهار سال برگزار — به جز زمانی که آنها نیست چون همه گیر مرگبار یک غلط تحریم و یا جنگ وحشیانه خودشو تحمیل. آیا این نوعی نفرین است که چهره ی زشت خود را هر 40 سال به خراب کردن بازی های المپیک تابستانی? و یا در سراسر جهان نزاع بزرگ به اندازه کافی برای متوقف کردن ما سرگرم کننده و بازی صرفا قابل پیش بینی داده می شود در غیر این صورت نامشخص ،

به تعویق افتادن بازی های 2020 در ژاپن است که به دور از بی سابقه است. در واقع وجود دارد یک دمدمی الگوی است که در حال حاضر گرفتار بازی های المپیک تابستانی یک بار در هر نسل است.

هشتاد سال پیش در توکیو ضبط 1940, تابستان بازی ها در نهایت لغو شد با توجه به یک رویارویی نظامی بین چین و ژاپن است. توسط ساده لوحانه درخواست شناگران و وزنه برداران برای مبارزه با جنگ سرد کارتر نقش برآب رویاهای المپیک دوباره در سال 1980. آیا ایالات متحده ورزشکاران احساس سیاسی آلت در زمان ؟ “کاملا” آهنگ افسانه ادوین موسی به من گفت.

در اینجا و در حال حاضر موسی هنوز متقاعد شود آن را قطعا خواهد بود امن برای هزاران بین المللی ورزشکاران به جمع آوری در ژاپن در تابستان سال 2021 به عنوان او شگفتی اگر خطرات ناشی از کوروناویروس می تواند معطل و بدون یک واکسن.

چهار دهه پیش موسی 24 ساله آهنگ ستاره با یک مدال طلا از سال 1976 بازی را در جیب خود. او ترک یک شغل خوب پرداخت به عنوان یک مهندس هوا فضا به قطار مسکو که در آن او بود که شدیدا مورد علاقه خود را به دفاع المپیک عنوان در 400 متر با مانع.

“اما من یکی از خوش شانس. وجود دارد بسیاری از ورزشکاران هنوز در حالت اختلال استرس پس از 40 سال بعد” (موسی) گفت: به دلیل تحریم “ناراحت زندگی خود و در زمان دور یک فرصت است که هرگز نمی تواند جایگزین شود.”

این که آیا آن را یک بیماری همه گیر و یا سیاست رویاهای المپیک در امریکا آسیب پذیر هستند به نیروهای به مراتب قوی تر از ورزش است. اتحاد جماهیر شوروی حمله به افغانستان در دسامبر 1979 در حمایت از یک رژیم سوسیالیستی در کابل. رئیس جمهور کارتر در پاسخ بصورتی پایدار و محکم ایستاده در بیعت با شورشیان اسلامی جنگجویان از سراسر جهان عرب یک نیروی است که جذب یک جوان سعودی به نام اسامه بن لادن است.

“آنچه ورزشکاران باید با افغانستان است ؟ ما احساس درماندگی” به یاد می آورد Brassey. “هنگامی که ما بیان ما تمایل به رقابت در بازی های المپیک, ما مورد حمله قرار گرفتند توسط رسانه ها و دولت ما به عنوان خراب brats.” در حال حاضر او در اواسط دهه 60 و با خوشحالی ازدواج Brassey هنوز هم احساس درد است که فرستاده می شود یک زن جوان تعریف شده توسط والیبال به طولانی مدت احساسی funk.

این عکس رسمی از سال 1980 در ایالات متحده مردان المپیک تیم بسکتبال دشوار است برای پیدا کردن در اینترنت. این مگاواتی لبخند جوان ایندیانا گارد نقطه Isiah Thomas فراز از عکس فوری. اما چه کسی است که به جلو دراز و باریک با ضخامت mop مو, ایستاده در پایان دور دوم ردیف ؟ او به نظر می رسد به عنوان اگر او مخفیانه بر روی تیم ملی قبل از هر کسی متوجه شده چرا که دقیقا چه Hanzlik انجام داد.

تمیز کردن زیرزمین در طول این همه گیر Hanzlik کشف قدیمی خود را در المپیک, یونیفرم, که باعث شد او را به روی تعجب فریاد زدن: “اوه کسانی که برخی خپله کوتاه. آنها می تواند در نظر گرفته شود لباس زیر امروز.”

در اینجا داستان ناگفته پشت آن basketball shorts: Hanzlik رفت به فايلهاي در ماه مه سال 1980 پس از ایالات متحده آمریکا تحریم شد و در حال حاضر تصمیم گرفت. او برداشت یک نقطه فهرستی تنها به دلیل Kevin McHale و دیگر کالج ستاره تصمیم گرفت در برابر محدود تخته سنگ از نمایشگاه بازی برابر NBA all-stars.

“اما برای من این تحریم سکته مغزی شانس” گفت: Hanzlik که مطرح شده به پیش نویس خود را انبار شد و در دور اول انتخاب کنید که از تابستان است. “اگر من تا به حال بازی با تیم المپیک در این نمایشگاه بازی ها تمام زندگی من سفر کرده اید می تواند تغییر کند.”

در 30 جولای 1980 همان روز یوگسلاوی ضرب و شتم ایتالیا به پیروزی طلای المپیک در بسکتبال مردان کارتر ارائه 450 آمریکایی ورزشکاران که ضبط شانس خود را برای رقابت در بازی های المپیک با طلای کنگره مدال افتخار.

این همه سال بعد Brassey نگاه هدیه از کارتر در حال حاضر نمایش داده شده در هاوایی و خواندن کتیبه بر روی یک مدال طلا اندود که “به عنوان یک ادای احترام به ورزشکاران و مربیان و کارکنان است که قربانی خود را از شرکت در بازی ها … از طرف ایالات متحده و … که برای همیشه یاد می شود به عنوان میهن پرستان واقعی.”

با توجه به ایالات متحده آمریکا کشتی گیر جف Blatnik که تحمل تحریم و برنده طلای المپیک در سال 1984 بازی در لس آنجلس کارتر عذرخواهی به او اعتراف به این تحریم اشتباه بسیاری از سال پس از این واقعیت است.

به دنبال بازگشت در سال 1980 Hanzlik از روی علاقه به یاد می آورد یک جوان امی کارتر از زیپ در اطراف کاخ سفید به عنوان یک هم تیمی غلغلک کلید بر روی پیانو. اما در جایی که خود کنگره مدال ارائه شده به عنوان یک جایزه تسلی به صورت غیر ارادی خدمات است که ایالات متحده ورزشکاران به کشور ؟

آن را در یک کشو در جایی. یا شاید یک صندوق امانات. به صداقت Hanzlik نمی تواند به یاد داشته باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de