Kiszla: در بهار بدون ورزش که واقعی هستند MVPs در stay-در-خانه زندگی ورزشکاران و طرفداران به طور یکسان ؟ سگ نیم.

ما یاد گرفته ایم به تحمل یک بهار بدون توپ و حملات نیکولا Jokic انداختن dimes خیلی شیرین آنها احساس مانند یک میلیون دلار احساس ما اسکی کنده کاری ذرت برف. به عنوان coronavirus به سرقت رفته است شادی از ورزش چه پر از درجه اعتبار ساقط است ؟

سگ نیم.

در زمانی که این بیماری همه گیر است و ما تحت بازداشت خانگی سگ به عنوان ما را دریافت کنید-خارج-از-زندان-رایگان کارت wagging دم بلند کردن ارواح ما و سرگرمی راه بیشتر فوتی و فوری از یک سخنرانی تلویزیونی از بازی H-یا-S-E.

Offensive lineman گراهام گلاسکو به تازگی امضا $44 میلیون قرارداد به عنوان یک عامل رایگان با Broncos که سرد است. اما این روزها که پشته بزرگ از پول نقد است که به عنوان با ارزش به گلاسکو و همسر خود را به عنوان Gordy.

“او عالی است. او بخشی از خانواده است. در چشم ما, او در واقع پسر ما. من حتی او را که” گلاسکو به من گفت.

Gordy است که نیمی از آزمایشگاه نیمه طلایی ابله و 100% موثر در پیشگیری از به هم بزنید-دیوانه.

“او به اندازه کافی آموزش دیده به عنوان یک سگ خدمات” گلاسکو گفت. “اما او درمانی برای من است.”

هر سگ عاشق است همه حق با من است. گلاسکو می خواستم یک سگ همدم بدی او در زمان آلرژی عکس برای دو سال او را بیشتر مناسب برای سگ بهترین دوست.

در میان بهترین خاطراتی از گلاسکو جوانان بودند روزهای تابستان طولانی در ویسکانسین دریاچه, سایت خانه قایق که در خدمت همبرگر آبدار و سرد بستنی. “از آن نام برده Gordy است. اولین بار من یک شانس برای استفاده از نام من” به یاد می آورد گلاسکو که به طور منظم به رفتن با سگ خود را بنابراین نه از آنها به دست آوردن 15 پوند در حالی که cooped در طول همه گیر

دنور است Broncos شهر و احمقانه بحث در مورد پیش نویس NFL ما عاقل نگه دارید. اما اگر رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس نمی خواهد به طور رسمی اعلام, من قصد دارم به سرپیچی از دستور به ماندن در خارج از کشور بالا و فریاد آن را از تن. ایوانز: نماد رسمی کلرادو ما نیست “آفتابی C” پرچم بسیار به عنوان یک گل سفت سوبارو با یک سگ شکاری طلایی, روش سوارکاری با تفنگ چسبیده خود پوزه ،

“من که مرد گفت:” کایل Freeland, رشته کوه های راکی پارچ و دنور بومی است. او با افتخار می پذیرد صندلی عقب SUV خود را اغلب تحت پوشش در مو از بنی و هیز خود را در نوزادان.

قادر به زمین در برابر عمده-لیگ hitters تا اطلاع ثانوی Freeland می اندازد مناسب اجتماعی فاصله با هم تیمی جف هافمن در آریزونا. اما با تمرین می توانید کشتن تنها چند ساعت از خستگی در یک روز. بنابراین Freeland می رود به حیاط خلوت برای گرفتن با بنی است که دقیقا آنچه که او انجام شده بود زمانی که او به من توضیح داد با تلفن, چگونه یک پسر خوشحال باقی می ماند در حالی که بیس بال تصمیم می گیرد اگر آن را می توانید در بازی در یک فصل با تیم در قرنطینه.

من را به ballgame? اقدامات احتیاطی در برابر COVID-19 جلوگیری از CBS4 لنگر مایکل اسپنسر از رفتن به استودیو خود را برای sportscast. در حالی که من کشف اژدهایی اقدامات ارزشمند هستند به ماندن در همان اتاق به عنوان جیم Benemann تبدیل اتاق نشیمن کوچک محل سکونت به یک تلویزیون تنظیم شده است بدون هیچ زحمتی برای اسپنسر.

“من نمی توانم خم شدن بر روی نیمکت من بدون شکستن (دوربین) چوب” اسپنسر گفت.

در غیاب جدید نولان Arenado صفحه اصلی اجرا می شود, جالبترین برجسته از هر گونه اخیر sportscast بود wagging دم که motored از طریق اخیر زوم مصاحبه اسپنسر را با رشته کوه های راکی infielder رایان مک ماهون.

دم متصل شد به وینی 7 ماهه توله سگ که در قوانین اسپنسر خانواده است. وینی یک چهره تلویزیونی است اما اغلب فقط از دوربین محدوده فر در اسپنسر را به او ارائه می شود اخبار ورزشی بدون نمرات به کانال 4 مخاطبان است.

“وینی تمایل به گرفتن یک اسباب بازی بلافاصله قبل از من رفتن در هوا” گفت: Spencer, chuckling در او طبیعی است. “بنابراین من نگه داشتن نفس من در تمام طول پخش امید او نمی کند و شروع به جویدن اسباب بازی و تق و لق است.”

سگ را نمی زندگی و استرسهای آن به طور جدی به عنوان انسان bruh. یکی دیگر از دلیل شما باید عشق سگ به خصوص در حال حاضر.

من دوست رکس چاپمن سابق NBA بازیکن و همچنین به عنوان یک جبهه-دفتر exec که کمک به ساخت قطعات تیم که پیشرفته برای نهایی کنفرانس غرب در سال 2009. اما چپمن تبدیل به یک احساس به اینترنت در سال 2020 با نوشتن مطالب خنده دار, تکه از زندگی, فیلم هایی که باید جایگزین SportsCenter بالا 10 برای من به عنوان به خوبی به عنوان درآمد او بیش از 650,000 پیروان در توییتر.

“من نه آقای Feelgood من آقای روزنوشت,” چپمن گفت: در مصاحبه ای با ارتفاع رادیو. ویروسی ویدئوها او افزود: “به من کمک کند پیدا کردن برخی از خوب” در یک جهان که در آن از آن آسان است برای دریافت و bummed ،

اگر شما از من بپرسید چپمن بهترین کار در حال ویدئوها برچسب: سگ bruh.

در بالای خوراک توییتر خود در حال حاضر وجود دارد 13 ثانیه خالص ورزشی, نابغه به عنوان زیبا به عنوان هر ناتان MacKinnon هدف است. آن را از یک مرد و سگ خود را هر دو در اسکیت, هواپیمای بی موتوری پرواز از طریق پارکینگ خالی و یک بازی از خود اختراع هم در زمان coronavirus.

من می توانم زندگی بدون ورزش. اما بدون فرد سگ من?

به هیچ وجه.

“سگ” اسپنسر گفت: “ارائه سلامت عقل و سبک سری ما باید در حد نرمال است. آنها به ما یادآوری می کنند نه همه چیز وحشتناک است در جهان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im