Kiszla: چگونه جان Elway می تواند رفع Broncos جرم در پیش نویس NFL. (نکته: فکر می کنم بزرگ, سریع نیست.)

قبل از اینکه ما به کمک جان Elway رفع Broncos جرم در سه آسان (NFL draft) مراحل بیایید یک زن و شوهر از چیزهایی مستقیم.

شماره 1 چیز جوان کارفرمایی درو قفل نیاز به موفقیت است که در حفاظت و نه بیشتر ،

و هر کسی قرار می دهد که مقدار سهام در بازیکنان در حال اجرا در اطراف در لباس زیر خود را در NFL ترکیب احتمالا نیز بر میدارد حیوان خانگی خانواده با تماشای Westminster Kennel Club Dog Show.

آخرین وزوز در میان همه از دیدن گروه-تفکر خود مهم draftniks است که Broncos خواهد بود عاقلانه به هدف آلاباما دریافت هنری Ruggs III چرا که او اجرا می شود سریع واقعی خود را در skivvies.

که من پاسخ: شما آجیل ؟ اگر Broncos در حال رفتن به پیش نویس یک گیرنده حداقل یکی از بهترین ها در زرشکی جزر و مد فهرستی حتی اگر این به معنی تجارت برای جری Jeudy.

و اگر Elway در حال رفتن به صرف سنگین پیش نویس سرمایه به حرکت به بالا 10 از دور باز و سپس انجام کاری واقعا معنی دار برای سلامت و رفاه جوان آقای قفل. آن را نمی ممکن است به بهترین offensive lineman در هیئت مدیره اما 6-پا-4, 312-پوند توهین آمیز مقابله با Jedrick بخواهد بهترین بازیکن فوتبال در میان باما چشم انداز در سال جاری پیش نویس است.

تئوری من همواره اولویت شماره 1 در دور باز باید به پیش نویس این بازیکن به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک چند وقت Pro کاسه صرف نظر از موقعیت. بنابراین در حالی که من این را تحسین Elway برای گرفتن linebacker Bradley Chubb با پنجمین کلی انتخاب در سال 2018 چشم انداز من واقعا می خواستم او را به بود Quenton نلسون یک گارد تهاجمی است که برای رفتن به مندرج در کانتون اگر او سالم باقی می ماند برای 10 سال.

آیا به من بگویید که مورد نیاز است. نگاهی به بهترین بازیکن در دسترس در هر زمان. به همین دلیل برخی از تیم است که به احتمال زیاد به یک اشتباه بزرگ در اورگان جاستین هربرت که QB نمونه در پدر خود را NFL. رسیدن به هربرت را ترک خواهد کرد بسیار دقیق مدیر کل به nab Clemson linebacker/ایمنی اشعیا سیمونز که برای رفتن به برش و تاس جرائم مانند یک چاقوی ارتش سوئیس.

با تشکر از قفل که برنده چهار تا از پنج بازی بعد از belatedly داده می شود فرصتی برای شروع برای دنور در 2019 در Broncos انتخاب 15th در باز گرد. و این در واقع احتمالا واقعا یک نقطه خوب برای Elway به دلیل آن اجازه می دهد تا یک کل بسیاری از حماقت به بازی کردن در مقابل او.

در میان تمام مسائل گنگ زمزمه در ترکیب شاید محاکمه و درست حماقت می تواند کمک به دنور ترین: اجرا در quarterbacks! وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از چهار گرفته شده در بالای صفحه 14 از Heisman برنده جو نقب زدن (قابل فهم) به یوتا دولت اردن عشق (شما رو به شوخی من).

برای هر کسی که در واقع اذیت تماشای فوتبال چشم انداز بازی بازی عشق انداخت برای 114 متری در یک 31-7 دست دادن به نیروی هوایی. شما همچنین می توانید تماشای نوار خود را در برابر Boise State یا LSU; آن را بیش از حد ترسناک برای من. اما او ایجاد وزوز در ترکیب آن NFL عمومی مدیران به گسترش دروغ و اطلاعات غلط.اگر لاس وگاس طول می کشد عشق در شماره 12 در دور باز آن خواهد بود ترین اظهارات چیزی که تا کنون.

ما اعتماد Elway است دقیق.

بنابراین در اینجا من ایده هایی برای چگونه Broncos می تواند به رفع یک جرم که به ثمر رساند لاشی 17.6 امتیاز در هر بازی در فصل گذشته. (بله آقای Elway آن را دوست دارد وقتی که من به او بگویید که چگونه به انجام کار خود را.)

دور اول: پایان جنون از Garett “برگزاری” Bolles. دریافت بخواهد بهترین مسدود کننده در هیئت مدیره حتی اگر آن نیاز به تجارت از شماره 15. در یک تلویزیون عمیق کلاس از گیرنده های پیدا کردن اسباب بازی برای قفل می توانید صبر کنید.

دور دوم: با کمی پیش نویس موفق باشید در اینجا است که Broncos می تواند به نوبه خود فیلیپ لیندسی به چندبعدی و تهدید شاغل بیش از همه شکل گیری اگر دنور می توانید زمین یا ایالتی اوهایو است, J. K. Dobbins یا ویسکانسین جاناتان تیلور به برخی از استخوان خرد کردن بار خاموش لیندسی در حال اجرا بازگشت.

دور سوم: پس از تبدیل شدن به سریع ترین گیرنده در 40 yard dash به نکته مقیاس بیش از 230 پوند پس از کالوین جانسون در سال 2006 نوتردام را تعقیب Claypool شد یکی از کسانی که مخوف ترکیب احساس. اما این شخص می تواند بازی کند. خط او را در گیرنده یا تنگ پایان. او برای رفتن به یک عدم تطابق است که می تواند هر دفاعی هماهنگ کننده در رقابتهای غرب آسیا کابوس قبل از بازی Broncos. خواهد Claypool تا آخرین دنور در ساعت در دور سوم? Dunno. راز را.

بنابراین وجود دارد پنج توهین آمیز اهداف برای Broncos: وصیتنامه Jeudy, Dobbins تیلور و Claypool. اگر Elway می توانید راه رفتن از پیش نویس با دو نفر از آنها دنور خواهد بود حلال حذفی مدعی.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>