Kiszla: مادر بزرگ او را ضرب و شتم COVID-19. بنابراین تیراندازی شیرین 67 در کلرادو باز ؟ که آسان است.

با ور رفتن معمولا ساخت birdies بخوان و پوشیده از برف کوه های راکی درخشان در فاصله جنیفر Kupcho به من یادآوری چگونه پر زرق و برق گلف می تواند در طول زمان هنگامی که همه چیز را زیبا ما در زمان داده شده در حال حاضر احساس شکننده و نامشخص است.

“این امر می تواند واقعا سرد به من حرفه ای برای اولین بار برنده … این قطعا یک اولویت بزرگ” Kupcho گفت: پس از تیراندازی یک شیرین 67 که او را در مکان دوم را در رهبران از طریق یک دور از CoBank کلرادو باز است.

در سن مناقصه از 23 Kupcho در حال حاضر بنا یک ادعا به عنوان بهترین زن گلف باز تا کنون به بیرون آمدن از کلرادو. سال گذشته او برنده افتتاحیه آگوستا ملی زنان کار و همچنین بیش از $500,000 یک تازه کار در تور LPGA. او 2019 به عنوان خوانده شده مانند یک افسانه است.

اما او به عنوان معرفی در اولین سه راهی در Green Valley Ranch Golf Club, گالری که استقبال او خانه شامل هیچ کس به جز پدر و مادر که هر دو را تشویق می کردند از پشت ماسک های لازم در این عجیب و غریب همه گیر بار.

“ما می خواستیم به پیروی از قوانین” گفت: جانت Kupcho سپاسگزار برای حضور در اولین رویداد بزرگ ورزشی در این حالت پس از همه گیر بسته همه چیز را در ماه مارس است.

Coronavirus به پاره پاره کردن صفحات تقویم ورزشی و بازنویسی قوانین چگونه به بازی ما عاشق بازی هستند. بودن صحنه بدون طرفداران, 26th, زنان کلرادو باز تعریف جدید طبیعی است.

“آهسته به بعد در نرم افزار ورزشی پرسید:” مایک Kupcho بدانم اگر یک sportswriter که zings جان Elway برای زندگی به نوعی از علف های بلند از 18-سوراخ آهنگ در نزدیکی فرودگاه بین المللی دنور.

“هرگز شده است بسیار خوشحال می شود در یک زمین گلف در زندگی من به این شانس خود را برای دیدن دختر بازی” من پاسخ داد.

و آن را حقیقت مطلق وجود یک روزنامه حرفه ای است که خوشا به من با این فرصت را به گوش اساتید سر و صدا مانند یک کنسرت راک در یکشنبه عید پاک و دیدن تایگر وودز به پیروزی انگلیسی ها باز در سنت اندروز. مانند هر فن در کلرادو من گرسنه منحصر به فرد و هیجان است که در زندگی ورزشی. بنابراین برای من محلی این مسابقات به عنوان خوشمزه به عنوان یک چیزبرگر بیکن.

زمانی که Kupcho در زمان 3-چوب و لعنتی یک شات 265 متری بیش از cattails رقص در آب خطر به زمین گلف او و توپ آرام سبز از یک par-5 آن را به من داد برجستگی احساس نمی شود در نزدیک به سه ماه.

“آن را خوب به پدر و مادر من از اینجا با من” جنیفر گفت. “آنها نبوده است قادر به تماشای من بازی در یک تورنمنت از آنجا که من نمی دانم که.”

و چه هیجان آن نیز برای او مادری پدربزرگ و مادربزرگ nonagenarians cooped توسط coronavirus برای دیدن یک دوست نام در عناوین ورزشی صفحه. “آنها خواندن پست هر روز و آنقدر هیجان زده در هر زمان آنها خود را ببینید نوه نام در مقاله” جانت Kupcho گفت.

این همه گیر می تواند آمار خانه خیلی سخت آن را می تواند سر و صدا پایه و اساس هر کلرادو خانواده است.

اگر چه مایک Kupcho نوسان کند یک راننده به عنوان خوش خود را به عنوان پدر او دارای مهارت 12-handicapper. و این است که نه بیش از حد نخ نما. اما پس از خشن هفت ماه کشش که در آن خواهر خود و پدر هر دو در گذشت صدر با 84 ساله و مادر زنده ماندن تقلا با COVID-19 داخل حافظه محلی-مرکز مراقبت که در آن ساکنان دیگر درگذشت مایک خیلی احساسی صرف که چیزی به عنوان آشنا به عنوان یک 8-آهن بود شروع به احساس عجیب خارجی در دست خود را.

بنابراین در طول یک عمل های اخیر دور برای کلرادو باز این قابل درک است که چرا او ایستاده بود در شماره 17 سه راهی در کنار یک دختر او را بازی خیره در 195 متری بین او و پین با سخت تحقق او صرف 12 سکته مغزی خجالتی از شرم آور نمره 100 با دو مشکل سوراخ سمت چپ به بازی.

“چگونه شما انجام می دهند, پدر پرسید:” جنیفر با عشق.

پدرش برداشت که قابل اعتماد پیر 8-آهن و پر طرفدار شات بر روی سبز از par-3 و سپس غرق شد یک برای زدن توپ مرغک. او راهپیمایی به شماره 18 توپ را روی گوه انجام بدبین ریاضی که در نهایت messes با هر گلف باز را بدانند او هنوز هم تا به حال نه سکته مغزی به ساقه 99.

“و من استفاده می شود تمام نه سکته مغزی از جمله سه putts به شکستن 100” گفت: مایک, chuckling در مبارزه خود را. “اما من آنچه که من نیاز به انجام است. من ساخته شده آن را به اتفاق می افتد.”

در سال 2020 این نیست که یک تعریف جدید از زیبایی ؟

در این بیماری همه گیر بار صرفا پیدا کردن هر گونه راه برای زنده ماندن و حرکت باید ثبت شده در کارت امتیازی به عنوان یک پیروزی بزرگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>