Kiszla: هر روز جدید Broncos مدافع Jurrell کیسی تسمه بر روی کلاه او انگیزه برادر در زندان

چگونه اندازه گیری می کنیم آنچه را در قلب یک بازیکن فوتبال ؟

جدید Broncos مدافع Jurrell کیسی پر راهرو در 6-پا-1 و 305 پوند است. کار خود را در سنگر به رسمیت شناخته شده توسط پنج سفر به نرم افزار کاسه. NFL غنی شده او را به لحن بیش از $60 میلیون دلار در درآمد حرفه ای.

و کارفرمایی ستاد پاتریک Mahomes باید در نظر خود هشدار داد.

“من قصد دارم به مخرب” کیسی قول داد پنج شنبه.

اما فوتبال همین است ،

به درک که چرا کیسی پررونق صدای basso profundo به عنوان نورد رعد و برق می تواند چنین وزن در دنور اتاق قفل و ارائه Broncos با رهبری گم شده پس از DeMarcus افزار, بازنشسته, شما نیاز به شنیدن داستان خود را برادر Jurray.

از سال 2007 در طول زمان Jurrell صعود از نرم افزار چشم انداز در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به منظور بهره گیری از تمام ثروت NFL زندگی Jurray انجام داده است و زمان در زندان به قتل درجه اول.

در تاریک ترین ساعت از یک شب زمستانی در ژانویه سال 2006 Jurray شد پشت چرخ از یک تاندربرد که میل U-نوبه خود در خیابان های شهر, کالیفرنیا., به تعقیب مرد جوان در یک کامیون وانت.

عکس از کار اخراج شدند از 9 میلی متر تفنگ دستی. رشاد علی یک نوجوان مسافر در کامیون کشته شد. به این تاریخ کیسی خانواده ادعا Jurray سپس یک دبستان linebacker با یک بورس تحصیلی ارائه به اورگان نمی ماشه اما در زمان قتل رپ برای کسی که در تاندربرد.

“او بزرگترین مدل نقش” Jurrell گفت: Tennessean روزنامه در سال 2015. “به عنوان یک کودک همیشه وجود دارد یک نفر به شما نگاه کردن به. اما من می خواستم به دنبال دارد.”

پس چگونه ما اندازه گیری قلب دفاعی lineman پیوستن به نیروهای با فون میلر پس از نه فصل در لیگ نسبت به پایان دم از نخست خود را?

توسط 51 کارفرمایی کیسه کیسی ثبت کرده است برای تنسی تیتان ؟

و یا با آزادی و نخست سال کیسی تماشا برادر خود قربانی پشت میله های زندان به عنوان Jurray در خدمت یک جمله از 25 سال به زندگی, دعا برای رحمت آزادی مشروط قبل از او رشد می کند ،

مرد دنور معامله شده در اولین روز رسمی از سازمان است خیلی بیشتر از یک باک بازیکن فوتبال. او یک فانوس دریایی از نور در نشویل را عمیقا درگیر و متعهد به ساخت شهر خود را به مکانی بهتر است که او دو بار به رسمیت شناخته شده توسط تیتان به عنوان تیم والتر Payton مرد سال که سلام دستاورد در این زمینه تقویت شده و حتی موثر تر کمک به جامعه.

در حالی که لیستی از اعمال خوب خود می تواند پر کردن یک چسب به عنوان ضخامت به عنوان یک راهکار علل نزدیک به کیسی قلب در معرض خطر هستند-جوانان و همچنین جمع آوری پول برای کمک به قبلا زندانی مردان و زنان کشف معنی دار زندگی در خارج از زندان به طوری که آنها هرگز لغزش به پشت میله های زندان.

“من آن را انجام داده اند اگر آن را برای او زندانی? احتمالا نه” کیسی گفت: “وقتی که من پرسید چقدر برادر خود را الهام گرفته از این تعهد به خدمات عمومی. “من احتمالا باید یک رویکرد متفاوت به آنچه که من را متمرکز شده است. دلیل اصلی من متمرکز در حبس او بود به علاوه کار همسر من (Ryann) آیا در این زمینه او از اینکه یک مدافع.”

یکی از این روزها کیسی اعتماد او را به لبخند روشن تر از خورشید, تماشای برادر بزرگتر خود قدم زدن به بیرون از زندان است. هنگامی که آن روز با شکوه در نهایت اتفاق می افتد یک ورزشکار آموزش دیده برای مقابله را نیز می دانم که دقیقا چگونه به قرض دادن یک دست را به برادر خود و اطمینان از آزادی ساخته شده است به آخرین. چرا ؟ خود را در خدمت به جامعه شده است عمل است.

کسی با چشم می توانید ببینید وجود یک فرهنگ تغییر در رفتن در داخل دنور اتاق قفل است. در حالی که Vonster هنوز هم با خوشحالی در roams سالن در Broncos مقر بسیاری از صداهای مورد ضرب و شتم توسط چهار فصل از ناامیدی پس از جلال سوپر باول 50 در حال jettisoned. روح این تیم در حال حاضر با تزریق هرگز تسلیم شور و شوق ایمنی جاستین سیمونز در حال اجرا بازگشت فیلیپ لیندسی و گارد دالتون Risner.

شیران جوان رو به سر و صدا. اما آنها همچنین نیاز به یک مربی.

“من می خواهم به صحبت کردن با مردم است. من می خواهم به زیر پوست خود را کمی” کیسی گفت. “من می خواهم برای به عنوان مثال منجر شود. پسر من که رفتن به کار سخت. من یک پسر که رفتن به شما نشان می دهد قبل از من در صورت خود را و فریاد زدن در شما. من هرگز به انجام این کار است. که سبک من نیست. من بیشتر از رفتن به نشستن و می خواهید به صحبت با شما و صحبت با شما و مطمئن شوید که شما را در درک و تقاضا است که ما باید به مراقبت از کسب و کار …”

او یک مرد بزرگ با یک قلب بزرگ است.

معرفی کیسی های صوتی به عنوان موسیقی متن فیلم از دنور اتاق قفل است ؟

این یک معامله بزرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de