Kiszla: شیرجه عمیق به جزئیات کوچک است که باعث شکستن و یا درو قفل به عنوان برنده NFL quarterback

هیچ لحظه ای به نظر می رسد بیش از حد بزرگ برای درو قفل, آیا او را رپ در دنور نیمکت, چت Peyton منینگ در تلفن و یا راهپیمایی را از طریق شهر در حمایت از زندگی مهم است. او برنده در NFL جاده و برنده بیش از اتاق قفل است. Broncos کشور است گاگا بیش از بچه QB.

“من فکر می کنم درو قفل است بعد از پاپ در این لیگ” اعلام Fox Sports 1, مفسر, Colin گاو چران مقایسه قفل به پاتریک Mahomes و Lamar جکسون quarterbacks که صعود به MVP وضعیت در طول دومین فصل pro.

اوه پسر. اجازه دهید شروع اعتیاد به مواد مخدره.

کار جدید حمله هماهنگ کننده پت Shurmur است برای اطمینان از قفل زندگی می کند تا اعتیاد به مواد مخدره به جای گرفتن جویده و تف کردن انتظارات است.

“شما واقعا قضاوت یک کارفرمایی توسط توانایی های خود را برای کمک به تیم برنده بازی است. به 4-1 که واقعا خوب شروع” Shurmur به خبرنگاران گفت: در هفته گذشته طی یک زوم کنفرانس.

4-1 به پایان 2019 فصل زمانی که قفل شد یک فرصت برای شروع است چرا Broncos کشور نمی توانید صبر کنید برای سال 2020 فصل به لگد کردن.

اما در NFL, مست وعده یک جوان کارفرمایی می تواند مسیر Mahomes … یا بیکر میفیلد. شما هم می توانید کسب درآمد احترام به عنوان چیزی که بعد از بزرگ و یا پیچ و تاب خوردن در زیر میکروسکوپ از آنچه رفت را اشتباه ؟ در سن 24, Mahomes قهرمان است. در سن 25 میفیلد یک علامت سوال است.

چه جدا برنده کارفرمایی از یک بازنده در NFL?

من می خواستم برای دریافت Shurmur را پس از حلق آویز کردن در کنفرانس تماس گرفت و زمان برای کمک به آموزش من.

“من فکر می کنم چیزی که مهم است آن ناملموس واقعا موضوع” Shurmur به من گفت. “یک کارفرمایی به وقار. یک کارفرمایی به رهبری است.”

این Broncos ریخته غنی Scangarello و استخدام Shurmur در هیچ بخش کوچکی به دلیل شهرت خود را به عنوان یک کارفرمایی نجوا کن. تاریخچه نشان می دهد Shurmur می توانید حداکثر رساندن پتانسیل هر NFL سیگنال-caller از کارگر ماهر (کلت McCoy) به ستاره (Donovan McNabb).

“Quarterbacks اصلا برنده و یا از دست دادن بازی. آنها کمک به تیم خود را به پیروزی. که مهم قطعه” Shurmur گفت. “بنابراین به عنوان یک مربی شما انجام آنچه شما باید انجام دهید در داخل سیستم خود را به کمک کارفرمایی رهبری تیم را به پیروزی.”

در حالی که قفل برکت است با یک توپ قادر به پرتاب عمیق و یا فشردن فوتبال از طریق تنگ, ویندوز, چه می کند یا معافیت کارفرمایی است خیلی بیشتر از یک بازوی قدرتمند.

“هنگامی که کارفرمایی دارای مهارت و توانایی بازی در NFL سطح آن همه پایین می آید به تصمیم گیری زمان و دقت” Shurmur گفت.

به عنوان چهره Broncos در فوتبال-crazy شهر کارفرمایی تصمیم گیری است قضاوت با خود touchdown-به-رهگیری نسبت بلکه خیلی بیشتر. آن خواهد بود که چگونه قفل واکنش نشان می دهد پس از گرفتن کتک و ضرب و شتم در این زمینه و همچنین به عنوان چگونه او می پردازد و با چشم هایی که بی وقفه پیگیری هر حرکت خود را در دنور.

“تصمیم گیری مهم است و این که در تمام جنبه های کارفرمایی زندگی” Shurmur گفت.

ما نمی دانیم از جی کاتلر تجربه است که اگر یک QB نیست واقعا عاشق این کار دشوار را نشان می دهد بر روی صورت خود را به عنوان به خوبی به عنوان در بیاد?

زمان بندی در Shurmur ذهن است و حس درونی از دانستن زمانی که برای فرار از جیب یا توانایی فورا محاسبه چگونه به سرعت یک linebacker یا cornerback می توانید بر روی یک توپ پرتاب می شود.

دقت و لمس “واقعا بازی در بازی” Shurmur گفت. این تفاوت ظریف بین قرار دادن یک رمز عبور در سمت راست یا چپ شانه به دور از فشار و همچنین به عنوان اجازه می دهد گیرنده این شانس را به زحمت پشت سر هم به فضا به جای مبارزه صرفا به گرفتن.

در حالی که ارائه بینش به قفل Shurmur ساخته شده دو چیز کاملا روشن است. او به فروش می رسد در قفل رویکرد روان و مهارت های فیزیکی با این کار او را در نوار به عنوان یک چشم انداز در میسوری. با Broncos, اما, قفل نیز نشان داد rookie نقص است که باید اصلاح شود برای او به یک شات در حال تبدیل شدن به یک ردیف بالا NFL quarterback.

“اما من قادر به راه رفتن در اینجا (از روز 1 به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز) و می تواند به شما را به خود جلب کرد تا به حال فرصتی برای برجسته بازیکن” Shurmur گفت. “شما نمی توانید واقعا بازی کارفرمایی در سطح بالا و بیش از حد رنگ توسط اعداد.”

پس از یک پیش نویس است که در آن جان Elway عرضه قفل با هر تهاجمی سلاح برای موفقیت در راه دن ریوز هرگز به Elway این تیم را جوان کارفرمایی گفت: “من می خواهم به تحت فشار قرار دادن خودم.”

قفل پاپ در 2 سال از کار حرفه ای خود را.

یا Broncos’ حذفی امیدوار خواهد شکست.

قفل خواهد شد تست مانند جکسون یا کبابی مانند میفیلد.

که راه NFL اعتیاد به مواد مخدره قطار رول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de