Kiszla: دیوانه صحبت کنید ؟ قطعات خارش برای مبارزه با LeBron Kawhi یا ریش در پلی آف NBA

است جمال موری آجیل ؟

قطعات او می خواهد همه در NBA بدانید در حال خارش برای مبارزه با LeBron James. این جوان دنور تیم دقیقا با یک سری حذفی پیروزی در آن رزومه می خواهد یک قطعه از ثابت قهرمان Kawhi Leonard و نمی ترسم برای شروع بحث با جیمز هاردن.

“ما نمی فکر می کنم وجود یک تیم است که می تواند ضرب و شتم ما در هفت بازی از سری بازی زمانی که ما در حال بازی در بهترین ما” موری اعلام کرد.

او رویاهای بزرگ است. من دوست دارم با تکبر راه رفتن موری به ارمغان می آورد به یک حق رای دادن طولانی گفت که برنده مسابقات قهرمانی نمی تواند اتفاق می افتد در دنور.

“چرا که نه ؟ چرا که نه ؟ چرا که نه ؟ ” او گفت:.

در کنار مرکز نیکولا Jokic جوان گارد نقطه آماده را به هر کسی.

“هنگامی که من و بذله گو هستند و من فکر نمی کنم وجود دارد هر کسی که می تواند ما را متوقف کند,” موری گفت: در طول سال های اخیر زوم تماس با رسانه های محلی.

اما عکسبرداری از لب آسان است. گانینگ کردن لیکرز کلیپرز یا راکت در وحشی کنفرانس غرب که NBA رزومه بازی در فلوریدا? که سخت خواهد بود. سخت تر از هر چیزی Jokic و موری همیشه زمانی در بسکتبال.

“ما می دانیم که ما می توانیم برنده شدن در این عنوان گفت:” موری جسارت توسط تیم 43-22 ضبط زمانی که coronavirus قطع فصل به طور منظم در ماه مارس است.

در حال ناگتس آماده به راه رفتن عجول و بی پروا صحبت می کنید ؟ در نسبتا مناقصه سنین باید Jokic 25 و موری, 23, رشد کافی برای اجرای با سگ بزرگ در پلی آف NBA در?

ما باید ببینید. اما من فکر می کنم نیست.

در لیگ که جشن های فردی عظمت مانند دیگر تیم های ورزشی در ایالات متحده آمریکا و برگشتی هستند که NBA ستاره درخشش درخشان.

Jokic و موری جوان هستند و قادر به freaky به خوبی با هم. اما در حالی که Jokic است واجد شرایط ستاره موری هنوز به اثبات او یک ردیف بالا گارد در هر نقطه در نزدیکی یک پایه منسجم ،

بله در آن طول می کشد بیش از دو به پیروزی یک سری حذفی. اما در زمان بحران و یا برنده شدن به عنوان Magic Johnson دوست داشتم به آن تماس بگیرید – هر تیم NBA به نظر می رسد به آن ستاره به سر می برد.

و کنفرانس غرب بسته بندی شده با پویا duos. چگونه می توانم به شما فکر می کنم Jokic و موری را پشته تا در برابر لئونارد و پل جورج از کلیپرز که ممکن است حتی نمی توان یکی از بهترین دو پانچ در شهرستان آنها را به اشتراک با جیمز و آنتونی دیویس از لیکرز.

آخرین تیم دنور می خواهد برای دیدن در باز کردن در دور پلی آف است هوستون با سخت شدن و راسل وستبروک. در حالی که قطعات فریاد آنها کردم بعد می توان آن را خطرناک ترین اسلحه جوان در غرب در حال Mavericks لوکا Doncic و Kristaps Porzingis?

همه بچه های باحال در NBA رستورانی ترشح بزاق بیش از معیارهای پیشرفته و در نظر گرفتن هر گونه نظر و نه ریشه در آمار به عنوان خالص مزخرف. بنابراین من بازی خواهد کرد که بازی را برای هدف گرفتن این استدلال آغاز شده رتبه غربی ستاره واقعی Plus-Minus.

لیکرز: 9.92 (جیمز 6.86; Davis 3.06)

راکت: 9.08 (سخت 5.71; وستبروک 3.37)

ماوریکس: 6.40 (Doncic 3.80; Porzingis 2.60)

کلیپرز: 6.02 (لئونارد 4.08; جورج 1.94)

قطعات: 3.80 (Jokic 3.44; Murray 0.36)

فاقد واقعی شماره 2 را به یک dynamic duo مربی مایکل مالون مجبور شد به تکیه بر Jokic به نقطه خستگی یک سال پیش. در حالی که موری بی باک است تا بازی خود را رشد به اندازه کافی برای دنور به چیزی بیش از یک شوت را به نفع خود قهرمانی ؟

در حالی که این قطعات در آغوش بهانه مناسب است که جوانی و بی تجربگی ناشی از آنها را منعکس از پلی آف در خانه خود طبقه در سال 2019 آن را ظالمانه به نشان می دهد که بزرگتر دلیل دنور را از دست داده به پورتلند است زیرا Damian Lillard و CJ McCollum کمی-بازی Jokic و موری طی هفت بازی ؟

“ما نباید از دست داده اند به پورتلند” موری گفت.

من وسوسه به دست کشیدن بیش از این گلدان من تکان دهنده با پیشنهاد دنور نمی تواند واقعی مدعی قهرمانی تا قطعات اعتماد به مهارت و سلامت مایکل پورتر جونیور به اندازه کافی برای تدهین او را به عنوان Jokic را wingman. اما اجازه دهید که بحث در انتظار ترک یک بحث پر جنب و جوش در مورد MPJ نقش به گزاف گویی کردن دیوار NBA حباب در اورلاندو است.

در حال حاضر riddle me this: می بذله گو و جمال را از برون و ابرو در پلی آف NBA و یا حتی زنده ماندن رقابت در برابر ریش و اهل?

در مورد شما نمی دانم, اما من نمی توانم صبر کنید برای پیدا کردن. شیرین پیش بینی است و دقیقا به همین دلیل ما از دست رفته ورزشی بسیار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de