Kiszla: به عنوان Broncos کشور آرزوی بازگشت NFL, شلبی هریس هشدار: عجله نکنید آن است.

در اینجا در Broncos کشور است که به زندگی ارزش زندگی بدون NFL بازی ؟ همه ما در حال رفتن هم بزنید دیوانه به دنبال از پنجره به بیرون دعا coronavirus نمی آید ضربه زدن برای ما آینده است. مثل من و شما Broncos دفاعی lineman شلبی هریس است antsy برای بازگشت به فوتبال است.

تا زمانی که با عجله و قضاوت بد نمی کشتن مادر بزرگ را.

از من خواسته هریس اگر او انتظار می رود وجود دارد به NFL بازی در ماه سپتامبر.

“شما می خواهید برای رفتن به عقب وجود دارد و کار می کنند اما شما می خواهید به امن” هریس پاسخ داد.

چه تعریفی از امن در زمان طاعون ؟

چگونه به زودی می تواند ما را در آغوش مادر بزرگ بسیار کمتر از ایستادن در کنار 75,000 جیغ Broncomaniacs در ورزشگاه ؟

هیچ کس از بهترین پزشکی ذهن در امریکا به پول جربنج کمیسر راجر Goodell می داند پاسخ دهد.

با جنون مارس پایین لوله بهمن تلاش برای جام استنلی در معرض خطر و کارشناسی ارشد تخلیه بهار امید teeing آن تا قبل از بارش برف, مگس, طرفداران ورزش نمی خواهید به فکر می کنم در مورد این احتمال که coronavirus همچنین می تواند از بین بردن طرفدار فوتبال در سال 2020 است.

هریس بنادر خوش بینی فوتبال باز خواهد گشت. در نهایت.

اما در چه هزینه ؟

فصل NFL باید ذکر شده به عنوان سوال برانگیز در این نقطه اگر شما گوش دادن به لیگ افسر ارشد پزشکی.

“تا زمانی که ما هنوز در یک محل که در آن زمانی که یک فرد آزمایش ویروس شما باید به قرنطینه هر کسی که در تماس با … در هر شکل و فرم یا مد, پس از آن من فکر نمی کنم شما می توانید شروع به فکر کردن در مورد بازگشایی یک تیم ورزشی” دکتر آلن آستانه گفت. “از آنجا که ما در حال رفتن به موارد مثبت برای یک زمان بسیار طولانی است.”

هیچ چیز در مورد خون و عرق و سلامتی از فوتبال حرفه ای با این نسخهها کار اجتماعی فاصله.

بله من خودخواهانه می خواهید برای دیدن Broncos باز فصل خود را در مدت کوتاهی پس از روز کارگر. هریس همچنین می خواهد به دیدن مادر بزرگ خود را زنده و شاد در روز کریسمس. می توانید او را سرزنش شما ؟ حتی یک knucklehead مثل من می داند چه چیزی مهم تر در این طرح بزرگ.

“آن را در مورد توده ها نه فقط یک نفر گفت:” هریس نادر ورزشکار قادر به نگه داشتن چشم خود را بر روی توپ در حالی که به طور همزمان دیدن تصویر بزرگ است. “من نگران هستم در مورد برخی از چیزهایی که در مورد مردم آوردن (ویروس) به مادر بزرگ من آوردن آن را به مادر من آوردن آن به خانواده من است. من فقط فکر می کنم مهم ترین چیزی که در حال حاضر فقط تمرکز بر اجتماعی فاصله.”

این ایده مطرح شده از پلی آف NBA می تواند صحنه از آغاز تا پایان به طور انحصاری در لاس وگاس تبدیل LeBron James و نیکولا Jokic به حباب پسران مهر و موم شده از خانواده و جهان خارج همه به نام خداوند دلار.

در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند یک رویای غیر ممکن است به این دلیل است که ورزش هستند بازی های برگزار شده توسط ورزشکاران با همسران و بچه ها و دنیای واقعی مسئولیت های بزرگتر از نگه داشتن نمره.

بیایید جمع آوری نان تست به هریس برای پیدا کردن دلایل برای قدردانی به جای تسلیم شدن به تلخی در این زمان به چالش کشیدن. آن را همیشه آسان نیست. برای هر کسی است.

به جای نورد در انحصار پول رایگان آژانس هریس شد و با فروتنی توسط بازار و بازگشت به Broncos در یک سال معامله در تنها کسری از ثروت او به دنبال.

“در پایان روز, من فقط خوشحالم که یک کار” گفت هریس پس از “حل” برای $3 میلیون حقوق که نیست در هر نقطه در نزدیکی بد است. “وجود دارد میلیون ها نفر از آمریکایی ها که از دست داده اند کار خود را به دلیل این (ویروس).”

من سپاسگزار به ورزش برای دهه های غیر قابل پیش بینی درام و خوش تیپ حقوق ارائه شده به من. اما من می خواهم به جای من در آغوش 88 ساله بستری در فلوریدا برای نزدیک به یک ماه با نارسایی احتقانی قلب یک زمان بیشتر از دیدن Broncos برنده سوپر جام دوباره.

بنابراین در اینجا فروتن با تشکر از شما به هریس برای ما یادآوری ورزشکاران نیست این قهرمانان واقعی را به تشویق در این نقطه و نماز برای NFL بازگشت سریع خواهد بود بهتر است به کارگردانی و جاهای دیگر.

“ما باید به ما با تشکر از پرستاران و پزشکان و اولین پاسخ دهندگان و هر کس که ضروری مشاغل” هریس گفت.

در مورد شما نمی دانم. اما در حالی که گیر کرده در خانه, شمارش روز تا گزارشی را در این زمینه راه درمانی برای من از رقص به دریک است.

در همان زمان این امر می تواند بی پروا به فکر می کنم NFL schedule است به ارزش بیش از مقاله در آن چاپ شده تا این کشور می شود را به کسب و کار جدی از تولید به اندازه کافی COVID-19 آزمون برای هر فرد در آمریکا و نیز تضمین می کند هیچ دکتر یا پرستار تا کنون برای ورود به ICU بدون مناسب فولاد ،

“وجود دارد به معنای واقعی کلمه مردم قرار دادن زندگی خود و قرار دادن زندگی خانوادگی خود را در خط به طوری که ما می توانیم به نحوی زندگی می کنند” گفت: Harris, ستایش قهرمانان در خط مقدم این مبارزه با یک بیماری همه گیر. “از احترام به آنها ما را مجبور به انجام چیزی که برای جامعه و سعی کنید به عجله هر چیزی است.”

امین برادر.

NFL می توانید صبر کنید. در آغوش گرفتن از مادر بزرگ ضربه بازی فوتبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de