Kiszla: بعد از بازی در یک حباب اگر چه طرفداران ورزش تصمیم به خرید بیش از حد قیمت بلیط دارای بیش از حد است?

جستجو برای کلمات برای توصیف غرابت از بازی های ورزشی یک, حباب, Avs کاپیتان گابریل Landeskog ارائه یک شرح مختصر از آنچه در آن مانند برای زنده ماندن در سال 2020 است.

“جهان احساس می کند در زمان مانند آن را تبدیل وارونه” Landeskog گفت. “همه چیز متفاوت است. پس چرا NHL آف جام استنلی بود عادی است؟”

از هزاران COVID-19 مرگ و میر به قتل جورج فلوید با تمام تحولات این غم دیوانه و زندگی-تغییر سال ما را از طریق می تواند از آن است که ورزش در امریکا هرگز کاملا یکسان است ؟

ما را از دست ندهید ورزشی ما انجام دهد.

اما رفتن به ballgame? که کل داستان متفاوت است. این یک داستان است که خرس تماشای به عنوان حباب پسران از NBA و NHL بازگشت به کار قصد crowning یک قهرمان بدون طرفداران در می ایستد.

من به تازگی خواسته قطعات گارد جمال موری چه آن را به مانند بازی در یک عرصه با هیچ خانه-دادگاه مزیت چرا که بدون تماشاگر خواهد بود و مجاز در داخل حباب است.

“این یکی از بازی تعویض برای همه من جمله خود من به خصوص” موری گفت: “فقط به این دلیل که طرفداران من رفتن من از طرفداران رفتن و آن را عقب و جلو انرژی است.”

هیچ بی احترامی به هر رز-تحمل کلوخه در “کارشناسی” اما ورزش اصلی — و همچنان بهترین — واقعیت تلویزیون نشان می دهد در آمریکا است.

در اینجا پیچ و تاب و جدید: مانند خرج کردن پول در یک رستوران و یا نشستن از طریق یک جلسه در دفتر شاید ما کشف کرده ایم که حضور در هر رویداد ورزشی است که در طول تاریخ به ویژه هنگامی که شما یک صندلی بهتر در مقابل کیفیت صفحه نمایش گسترده تلویزیون در خانه.

من نفرت را به شکستن این به رشته کوه های راکی صاحب, کیر Monfort یا Denver Broncos اما مبارزه با ترافیک به پرداخت باج یک پادشاه برای بلیط و آبجو است یک عادت بد است که سال 2020 است coaxing ما را به شکستن.

هیچ چیزی در مورد حزب عرشه در Coors زمینه آثار اجتماعی فاصله. اجتماعی فاصله باعث شده است که بسیاری از ما به ارزیابی مجدد اگر ما واقعا نیاز به رفتن به خرید در بازار و یا نشستن در یک تئاتر به تماشای یک فیلم و یا قرار داده تا با یک مست فن در می ایستد در یک Broncos بازی.

پیتر Grondorf و همسرش فصل-دارندگان بلیط در جنوب می ایستد برای نزدیک به 30 سال است. حتی قبل از coronavirus آمار آنها تصمیم به اجازه بلیط رفتن به دلیل Grondorf گفت: این ورزشگاه در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک “76,000-صندلی بار بدون به اندازه کافی bouncers. ما لذت می برد که در گذشته اما نمی خواهد آن را از دست در حال حاضر.”

پس از همه گیر تیم را به کار سخت تر را به نفع خود به عقب وفاداری بلیط-خریداران. در راه هر دو کوچک و بزرگ 2020 تغییر خواهد کرد که چگونه ما انجام ورزش برای همیشه لطفا برای.

پس از بیش از 40 سال در حضور مردان برهنه در اتاق قفل, من ممکن است هرگز دوباره ایستاده و منتظر قطعات مرکز نیکولا Jokic به جلو در بن تا قبل از اینکه من از او بخواهید در مورد هیچ نگاه منتقل می کند. یک بار در اتاق قفل بسته شده است در طول یک بیماری همه گیر ممکن است آن را دشوار برای رسانه ها به کنجکاوی باز که درب دوباره.

و پایین در فلوریدا که در آن با پوشیدن ماسک در نظر گرفته شده است نشانه ضعف با وجود های اخیر سنبله در coronavirus موارد NBA ساختمان Pleasantville کامل با 100 صفحه ای دستی از شیوه های ایمن برای مربیان و بازیکنان در حباب. این یک سند است که به نظر می رسد با الهام از رابرت Lopshire کودکان کلاسیک کتاب “من در باغ وحش.”

دو تا از NBA مورد علاقه دستورالعمل برای مهر و موم از سرگیری این فصل: لیس انگشتان دست و یا پاک کردن توپ در نیوجرسی قبل از تیراندازی یک پرتاب آزاد است و بدون هیچ است. دور از دادگاه پینگ پنگ است قابل قبول فعالیت های تفریحی, تا زمانی که وجود دارد هیچ دونفره بازی که نقض 6 پا از فاصله پروتکل های.

بدون طرفداران در غرفه ورزشی در حال سرقت از بیش از 40 درصد درآمد است که ریشه و علت مجادله بین عمده-لیگ بیس بال بازیکنان و صاحبان حق رای. این معنا از جامعه که من گرامی به عنوان ورزشی’ ضروری ترین زیبایی از دست داده است که هیچ سر و صدا از جمعیت است.

مانند شکرگزاری وعده غذایی یا یک کنسرت راک, ورزش هستند نه به معنای به تنهایی لذت می برد. دیدن دانیل برگر برنده PGA مسابقه خالی گلف احساس عجیب; آن را احساس مانند یک جیم Nantz گزارش از سرزمین زامبی. بنابراین در حالی که من احترام NHL و بازیکنان NBA برای تمایل خود را برای قرار دادن در یک نمایش برای ما در این زمان های عجیب و غریب آن را به احساس عجیب و غریب تقریبا بدسم, به تماشای حباب پسران تحت شیشه ای.

“جهان یک دیوانه محل در حال حاضر” Landeskog گفت.

پس چرا باید ورزش جهان و یا چگونه ما سازمان دیده بان ورزش در سال 2020 بود هر گونه متفاوت است ؟

Landeskog گفت: آن را بهتر از من همیشه می تواند: “برخی از روزها آن را احساس می کند مانند آخرالزمان …”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de