کرک 2.0: سروان. کریستوفر پایک جدید “پیشتازان فضا” خوش آمدید آیکون جدید

در آغاز در “پیشتازان فضا” جهان وجود دارد تنها کاپیتان کرک. حداقل به عموم است.

زمانی که شرکت کشتی فضایی اولین whooshed در سراسر آمریکا تلویزیون در سپتامبر. 8, 1966, ویلیام شاتنر James T. کرک شده smart رهبر نشسته در کاپیتان صندلی. او stouthearted. فصیح. کنجکاو. عادلانه است. Kennedylike حتی. او یک اصولی اکسپلورر متعهد به گسترش مرز جدید به ارزش 23-قرن ستاره.

و در عین حال: کرک نیز می تواند چیزی از یک interstellar دان دراپر — brooding متکبرانه و از بالا به پایین مدیر که خود را به دست آورده امتیاز بلکه اغلب تصور آن است. با وجود پیشرفته بودن برای دوران خود او می تواند مهربان به هر کسی اما خود را بالا righthand مردان — و گاهی اوقات creepily سپاسگزار از زنان او مواجه می شوند.

اما کرک کرده اند قبل به عنوان کاپیتان از سرمایه گذاری توسط کریستوفر پایک — رواقی مبهم شکل بازی های برگزار شده توسط جفری هانتر در رد 1964 “Trek” خلبان که تنها یک ظاهر زودگذر در سری اصلی — به طور عمده به طوری خلبان فیلم را می توان بازیافت. شخصیت دوباره در دو اخیر فیلم ری بوت به تصویر کشیده توانایی توسط بروس گرینوود اما هرگز بنیادی ثابت از “پیشتازان فضا” lore.

تا به حال است.

“Trek” طرفداران هیجان زده شد در این ماه به یاد بگیرند که چیز نوک تیز سوراخ کردن (در حال حاضر بازی های برگزار شده توسط Anson Mount) اولین افسر “شماره یک” (Rebecca Romijn) و هنوز هم در حال تکامل از قبل کرک نسخه اسپاک (Ethan Peck) خواهد بود پس خود را در فصل طولانی نانامی به بازی در “پیشتازان فضا: کشف” با نام تجاری جدید نشان می دهد. به نام “پیشتازان فضا: عجیب و غریب دنیای جدید” این مجموعه در دهه قبل از کرک طول می کشد فرمان.

و به عنوان بازی امروز توسط کوه کاپیتان پایک — در حال حاضر قاب طریق خلاق لنز که اسیر 55 سال captaining توسط Kirks, Picards, Siskos, Janeways و کمانداران — ممکن است بهترین و بصری ترین رهبر که “پیشتازان فضا” جهان تا به حال تولید شده است.

“پایک عدم نفس باعث می شود او یک مدل کامل از رهبری ارزش مشتاق به” ارل گفت. جسی ارل که بازحمت حرکت کردن متمرکز “جسی جنسیت” یوتیوب کاوش اجتماعی و مسائل سیاسی گفت: در یک قسمت در مورد پیک سال گذشته است. “پایک نشان دهنده چه “پیشتازان فضا’ همواره در مورد: نمایش ما آنچه که ما می تواند اگر ما تمام تلاشمان را به طور فعال به دنبال کشت بهترین قطعات از خودمان است.”

این اتفاقی نیست که پایک است که پسر از پدر آموخته است که علم و دین مقایسه — یک تجسم از تجربه گرایی-ایمان معادله است که “پیشتازان فضا” و آن کاپیتان همیشه حمایت. در بسیاری از جهات در واقعیت — حتی بیشتر از کریس پاین در فیلم ری بوت — پایک توابع به عنوان James T. کرک 2.0.

هر دو کاملا اصولی و متعهد به ماموریت های خود را. اما در جایی که کرک می تواند متکبر Pike ثابت قدم است. جایی که کرک شد گسترده و استقبال توجه پایک است با احتیاط از آن — اما یکپارچه ادعا می کند در مرکز صحنه زمانی که مورد نیاز است. بیشتر از همه جایی که کرک شد عمیقا متعهد به مسئولیت خود به کشتی و خدمه — فلج توسط آن حتی کوه را پایک می افزاید نظر خود را به عنوان یک خدمتگزار-رهبری که برگرفته حس خود را از فرمان نه تنها از موفقیت ماموریت خود را اما به طور مستقیم از موفقیت از خدمه خود را.

این است که در خط با کاپیتان که پس از کرک reframed مفهوم فرماندهی در “پیشتازان فضا.” هر یک شامل مواد تشکیل دهنده که در 55 سال به رهبری شخصیت پایک از آن در سال 1964 تکرار (“من نمی توانم دریافت استفاده می شود به داشتن یک زن روی پل”) به روشن تر نسخه فعلی (“Starfleet … یک وعده است. من به زندگی من برای شما. شما زندگی خود را برای من. و هیچ کس را پشت سر گذاشت.”).

از بسیاری از “پیشتازان فضا” دنباله ها و فیلم هایی که پدید آمده اند بیش از چند دهه این خواهد بود که برای اولین بار زندگی یکی را روی عرشه کشتی فضایی که در آن آغاز شده — کرک اصلی شرکت.

و در حالی که تلویزیون داستان سرایی آمده است بسیاری از سال پس از سری اصلی’ عصر به گوش تهیه کنندگان و بازیگران بگویید آن را “عجیب و غریب دنیای جدید خواهد شد در تلاش برای حساسیت اصلی — یک روح اکتشاف و خوش بینی و حتی nonserialized تک قسمت کمان.

آنها همچنین به بررسی تاریخ غنی از اصلی شرکت خود یک کشتی بنابراین طبقه که یک پست الکترونیکی-در مبارزات انتخاباتی توسط طرفداران در اواسط 1970s led ناسا به نام اولین شاتل فضایی پس از آن. عشق reconceived به نظر می رسد در فصل دوم از “کشف” آن براق است و مودی و سرشار از رنگ و طرح است که ساخته شده آن را بسیار قانع کننده در 1960s — به روز شده برای امروز HD مخاطبان اما برگزاری بر روی روح آن کم بودجه سلف.

و با صدا غذا خوردن در وسط در صندلی آشنا به نسل از طرفداران نشستن کریستوفر پایک شارژ با تجسم همه چیز را در یک و نیم قرن از “سفر” ساخته شده است که کاپیتان موثر و به یاد ماندنی است.

کرک شد یک کلاس کارشناسی ارشد در رهبری برای 1960 فقط به عنوان پیکارد بود یک متفکر بیشتر درونگرا مدل فرش غنی paneled پل از اواخر 1980s سازمانی-D. اما دهنی, انگشت کردن نازک توسعه شخصیت از آغاز “پیشتازان فضا” افسانه هاو روایات قومی و ارائه او به عنوان یک مدل رهبری برای 2020s — خوب است که کار آسانی نیست. “Star Trek: عجیب و غریب جدید جهان” انتظار می رود در سال 2021 خواهد بود و انجام آن در هر هفته.

در حال توسعه شخصیت است که تکامل به کاپیتان پایک “Trek” خالق رادنبری توصیف او این است: “او یک شخصیت پیچیده ای با حساسیت و گرمی که مسئولیت فرماندهی اغلب نیروهای او را به پنهان کردن.”

بود که در سال 1964. امروز برای این آخرین کاپیتان سازمانی, حساسیت و گرمی دیگر پنهان است. آنها سمت راست وجود دارد در جلو و مرکز همراه با همه پیچیدگی. و “پیشتازان فضا” — که حتی در تاریک ترین آن ساعت مورد ایجاد آینده ای روشن تر — بهتر است برای آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de