کیم کارداشیان بازديد مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث عدالت کیفری اصلاحات که واقعا عدالت کیفری و یا اصلاحات…و یا حتی تهمت را


Illustration for article titled Kim Kardashian Visits Trump to Discuss Criminal Justice Reform That Isnt Really Criminal Justice or Reform…or Even Trump’s

عکس: Saul لوئب (گتی ایماژ)

Instagram, مدل فعال و تقریبا وکیل کیم کارداشیان, محبت شناخته شده به عنوان “رزا پارکس از افرادی که هیچ چیز مانند رزا پارک” بازدید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه به فشار بیشتر برای عدالت کیفری اصلاحات.

مدت کوتاهی قبل از او کشف شده در کاخ سفید کارداشیان در توئیتر خود نوشت: “امروز آلیس, کریستال, مامان و دختر بچه Tynice و من همراه با @cut_50 تیم خواهد بود در کاخ سفید آوردن نور به این زنان و بحث بیشتر را تغییر دهید که سیستم قضایی ما به شدت نیاز دارد!”

تبلیغات

همکار واقعیت ستاره Ivanka Trump توییتی یک تصویر در مدت کوتاهی پس از بازدید صبح, نشان دادن شرکت کنندگان در این نشست تاریخی بین تهمت و Kardashian احتمالی بعدی دادگاه عالی عدالت.

تبلیغات

ایسنا گزارش:

در علاوه بر این به جانسون کارداشیان پیوسته Tynice Nichole سالن کریستال Munoz و جودیت Negron هر سه از آنها به حال خود جملات تبدیل توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه فوریه است. سالن و Munoz هر دو را محکوم ناشی از مواد مخدر به اتهام در حالی که Negron محکوم شد برای “سازماندهی یک $205 میلیون مدیکر طرح تقلب” با توجه به وزارت دادگستری. جانسون که اام توسط آقای ترامپ در سال 2018 شخصا حمایت برای Munoz انتشار…

کارداشیان شده است مسلما تاثیر گذار ترین فرد در خارج از دولت در هل دادن عدالت کیفری اصلاحات در کاخ سفید است. او نیز مشغول به کار در پشت صحنه به لابی برای برخی از خشونت مجرم از جمله Cyntoia قهوه ای-طولانی بود که اعطا بخشش در سال گذشته پس از گذراندن 15 سال حبس ابد برای قتل یک مرد به او می گوید: جنس قاچاق ،

در رویداد سال گذشته کارداشیان رئیس جمهور خود را در “شفقت” در هل دادن این مسئله است.

تبلیغات

صبر کنید…را ون جونز می میرند ؟

او یک کار در داخل کاخ سفید ؟ چگونه است کارداشیان “تاثیر گذار ترین فرد در خارج از دولت در هل دادن عدالت کیفری اصلاحات” هنگامی که زنان مانند بریتنی K. بارنت و MiAngel کودی وجود دارد ؟ آیا کیم ضرب و شتم آنها را در یک untelevised مجلل?

تبلیغات

گذشته از قهوه ای, کارداشیان شناخته شد عدالت کیفری تخصیص بودجه پس از او متقاعد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رفت و آمد زندگی از جمله آلیس ماری جانسون. آفریقایی/بازیگر آمریکایی (گاهی اوقات او را در آمریکا گاهی اوقات او را سیاه) است که در حال حاضر مطالعه برای تبدیل شدن به یک وکیل. او را برای رفتن به مدرسه قانون یا هر چیزی. ظاهرا شما فقط می توانید خودتان آموزش قانون است.

در حالی که Kardashian تلاش های نجیب هستند و مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت کرده است ستایش برای بخشی خود را در توزیع عفو و آزادی مردم را از زندان وجود دارد یک چیز مهم بوده است از این روایت:

این است که عدالت کیفری اصلاحات.

عفو کسی که به اعدام محکوم شده و یا به شدت محکوم است نه اصلاحات. این در واقع نشان می دهد که چرا ما نیاز به عدالت کیفری اصلاحات. افراد ثروتمند و قدرتمند مردم سفید با مردم و مردم با دوستان در مکان های بالا همیشه دسترسی به یک حقوقی جداگانه سیستم. آزادی یک تعداد انگشت شماری از قربانیان از یک نژادپرست سیستم نیست سیستم هیچ کمتر نژادپرست است. در واقع این استمرار بی عدالتی با ساخت کمتر روشنفکر بر این باورند که یک دلسوز fail-safe ساخته شده است به جرم به حبس پیچیده است. وجود دارد مردم شفاعت برای “عدالت برای Cyntoia” قبل از Kimmy شروع به دادن و در حال حاضر با کمک او bestie دونالد بسیاری از مردم فکر می کنم کیم در واقع آن را تحویل داده است.

تبلیغات

یک 16 ساله قربانی قاچاق جنسی صرف 14 سال پشت میله های زندان است که “نه عدالت.” یک بی خشونت مجرم خدمت 21 سال از حبس ابد است با عنوان جرم جنایی ناعادلانه. چیزی شده است اصلاح شود.

و بله بسیار منادی مرحله اول قانون مهم قطعه ای از پیشرفت است. آن منجر به انتشار هزاران قبلا زندانی مردان و زنان است. حتی اگر تهمت است در نظر گرفتن تمام اعتباری که وجود دارد یک تفاوت که بسیاری از مردم به نظر نمی رسد به آگاهی از:

اوباما را که.

بخش عمده ای از مردم در زیر منتشر شد اولین مرحله عمل منتشر شد به دلیل صدور حکم عادلانه قانون از سال 2010 که کاهش اختلاف بین جملات برای کسانی که به جرم فروش کراک کوکائین در مقابل پودر کوکائین است. همانطور که ما قبلا ذکردولت اوباما در ابتدا تلاش کردند تا 2010 قانون عطف به ماسبق اما جمهوریخواهان حاضر به همراه.

تبلیغات

زمانی که جمهوری خواهان برای اولین بار نوشت: اولین مرحله عمل آن را به آدرس کرک کوکائین در مقابل اختلاف. این آدرس نیست, مواد مخدر محکوم شدند. این آدرس نیست صدور حکم اصلاحات در همه. دموکرات ها قرض گرفته شده از دولت آمریکا 2010 استراتژی پس از ده ها تن از سازمان های مترقی مانند رنگ تغییر و زندان سیاست ابتکار خواست قانونگذاران دموکرات برای رای دادن در برابر این لایحه است. در نهایت خواهان بی میلی به توافق شامل زندان و صدور حکم اصلاحات. بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک ترین عروسک از جمله بهداشت ، مارکو روبیو (R-Fla.), سناتور. لیزا Murkowski (R-آلاسکا) و بهداشت ، ایسنا – جهنم ارک.), هنوز رای دادند در برابر این لایحه است.

به عنوان از ژانویه 2,387 مردم (pdf) منتشر شده است از زندان تحت عطف به ماسبق ارائه اولین گام عمل می کنند. 91.4 درصد از کسانی که آزاد شدند ، این لایحه همچنین کاهش زمان پشت میله های زندان برای رفتار خوب و منتشر شد صدها بیمار و سالمندان از طریق “دلسوز انتشار” ارائه شده است. هنگامی که شما تا کنون ملاقات دلسوز جمهوری خواه بود ؟

تبلیغات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نکرد.

تا روشن شود چه کیم کارداشیان را برای کسانی که به زنان زندانی است که به صراحت خوب است. قلب او به نظر می رسد به خالص باشد و هیچ کس نباید سوال انگیزه های او. هیچ کس (شاید چند سفید مردم در مجلس سنا) فکر می کند قهوه ای, جانسون یا هر کسی که رنگ پوست بود میان به حکم خود, باید همچنان در زندان است.

تبلیغات

اما ما باید به سادگی متوقف تمجید کیم را به عنوان بخشی از تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن عدالت کیفری اصلاحات. او مبارزه کرده است هر اساسی عدالت کیفری تلاش پس از او رئیس جمهور شد. اما آن را متفاوت از او طول می کشد اعتبار برای اوباما اقتصاد در حالی که ناکارآمدی سیاست های ساخته شده است که اقتصاد رشد. این همان گرفتن اعتبار برای کم سیاه و سفید بیکاری در حالی که از بین بردن اقدام مثبت و تبعیض قانون. او به معنای واقعی کلمه می خواهد اعتبار برای آزادی بدون خشونت مواد مخدر مجرم در حالی که دفاع از فروشندگان مواد مخدر به مجازات مرگ.

اما باید منصفانه اگر وجود دارد در واقع عدالت برای جنایتکاران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهد رئیس جمهور شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>