قتل R. Kelly با اتهامات جنایی است که مورد علاقه من جام جم از سال 2020: کیفرخواست جدید برای کلی از شیکاگو دادگاه فدرال


عکس: E. JASON WAMBSGANS/AFP (گتی ایماژ)

گوش دادن فقط در مورد هر کدام از شما وجود دارد هنوز آماده نیست به لغو R Kelly آن را به دنبال بیشتر و بیشتر آمریکایی مانند سیستم عدالت چیزی را دریافت کنید راست برای تغییر و آن را برای شما انجام.

با توجه به شیکاگو تریبونخوار دادگاه دلقک R&B (من حاضر به تماس با او پادشاه بوده است با ضربه و در عین حال یکی دیگر از کیفرخواست جدید به جرم سوء استفاده جنسی دختران زیر سن قانونی. جدید اتهامات فدرال در شیکاگو اضافه کردن اتهامات که او تعرض جزئی دیگر برای چهار سال در سال 1997 شروع. در جانشین کیفرخواست عمومی ساخته شده جمعه (یا در واقع) قربانی شناسایی شده است تنها به عنوان “جزئی 6.”

تبلیغات

این اتهامات جدید به دنبال جریمه از تمام دارایی های کلی شرکت تولید باس Productions Ltd. و همچنین به عنوان یک شرکت متعلق به خود دیرین مدیریت کسب و کار و شرکت متهم Derrel McDavid.

اتهامات ادعا می کنند که کلی ملاقات جزئی 6 در سال 1997 زمانی که او حدود 14 یا 15 و او مورد آزار قرار گرفته تا در مورد دسامبر 2000. کلی اصل اتهام در یک 13-تعداد فدرال کیفرخواست در ماه ژوئیه گذشته به همدستی با دو نفر از کارکنان به پرداخت شاهدان و قربانیان خود را تغییر دهید و خاطرات خود را در سال 2008 پورنوگرافی کودکان محاکمه در طبخ شهرستان است. این اتهامات عبارتند از اتهامات که McDavid و میلتون “ژوئن” قهوه ای یکی دیگر از کارکنان سابق از کلی پرداخت صدها هزار دلار به بهبود کودک, جنسیت و روح قبل از دادستان کردم به آنها.

جزئی از 6 به نظر می رسد به جای قربانی دیگر در زودتر کیفرخواست یک دختر زیر سن قانونی که قبلا شناخته شده به عنوان جزئی 2.

از شیکاگو تریبیون:

در حالی که جزئی 2 است که دیگر ذکر شده به عنوان یک قربانی در اتهام جدیدی جانشین کیفرخواست شناسایی همان شخص به عنوان فردی D – نشان می دهد که او هنوز هم ممکن است همکاری با مقامات.

کلی گفته می شود پرداخت می شود فردی D صدها هزار دلار به بازگشت نوارهای ویدئویی که نشان داد کلی داشتن تماس جنسی با او و یکی دیگر زیر سن قانونی ،

تبلیغات

این ادعاها تنها در رشته های اخیر اتهامات کلی چهره ها در چهار حوزه های قضایی مرتبط با او قرابت جنسی تخلف از دختران جوان است که دهه میرسد.

آن را سخت به تصور کنید که هر کسی در واقع اعتقاد به کلی بی گناهی اما متاسفانه او هنوز هم طرفداران وفادار خود را که حفظ آن عدالت به نظر می رسد مانند او بودن تبرئه از همه تخلف و تنظیم رایگان. خود را وکیل استیو گرینبرگ آگهی های شارژ است که در مقابل تویت “ما همچنان به مبارزه برای او و نگاه به جلو به روز او آزاد است.”

تبلیغات

مطمئن استیو.

با توجه به تریبون آمریکا در منطقه قاضی هری Leinenweber تنظیم کرده بود کلی تاریخ محاکمه مارس 27 اما این احتمال وجود دارد که به تعویق خواهد افتاد با توجه به کیفرخواست جدید جمعه اعلام کرد.

تبلیغات

کلی می تواند arraigned در اتهامات جدید در آینده جلسه برنامه ریزی شده در این مورد در 5 مارس.

امیدوارم ما بود گفت: “خوب است رهایی” به Pied Piper درنده بسیار به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im