قاتل محکوم به زندگی در زندان در سال 1980 کلرادو مورد سرد حل شد با DNA

چهل سال پس از 21 سال هلنه Pruszynski ربوده شده مورد تجاوز قرار گرفته و با ضربات چاقو او در راه خانه از یک انگلوود اتوبوس مردی که او را کشته شده است محکوم به زندگی در زندان است.

هلنه Pruszynski

شهرستان داگلاس قاضی ترزا Slade محکوم کورتیس جیمز کلنتن, 63, در طول یک عاطفی و نزدیک به سه ساعت جلسه روز شنبه که در آن بیش از ده نفر شهادت در مورد تاثیر ماندگار از کشتار بیش از چهار دهه اخیر.

“این هرگز هر گونه آسان تر” جانت جانسون Pruszynski خواهر گفت: قاضی از طریق اشک توصیف خواهر او به عنوان گرم و مهربان و روشن و دوستانه است. Pruszynski قتل در Jan. 16, 1980, ویران خانواده برای همیشه جانسون گفت.

“این بود که اگر کسی رسیده بود و پاره پاره دل ما را” جانسون گفت: توصیف چگونه او می خواهم گریه خودش را به خواب در شب و تعجب کنید که چگونه پدر و مادر او که پس از درگذشت بودند مقابله با غم و اندوه خود را.

Pruszynski به کلرادو نقل مکان کرد هفته قبل از او کشته شد به منظور کار به عنوان یک کارآموز در KHOW رادیو در دنور و دنبال یک حرفه ای در روزنامه نگاری. او می خواهم سوار اتوبوس و از کار و پیاده روی چند بلوک های صفحه اصلی به بستگان هر شب.

او هرگز آن خانه در آن شب ژانویه در سال 1980 و بدن او پیدا شد بعد ریخته در یک زمینه است. او می خواهم چاقو شده و نه بار ،

دوست و همخانه, Kitsey برف در دادگاه روز چهارشنبه ادامه مطالب از مجله او را نگه داشته و در زمان chronicling او و خانواده را در رشد بیم پس از Pruszynski موفق به بازگشت به خانه پس از کار.

در 11 p. m. on Jan. 16 او نوشت: “این بوده است که طولانی ترین و بدترین روز زندگی من است. من می نویسم چون من نمی دانم چه چیز دیگری برای انجام… ما منتظر هلنه به خانه آمده و منتظر است.”

در 1 a. m. Jan. 17: “هنوز هیچ چیز… خواهد شد این شب هرگز به پایان؟”

در ساعت 3 صبح: “ما در حال تلاش برای تصمیم می گیرید که به او تماس بگیرید مامان و بابا… ما می دانیم چیزی است که بسیار اشتباه است. من فکر می کنم ما باید با آنها تماس بگیرید. اگر آن دختر من بود, من می خواهم به می دانم.”

و سپس در 1:30 بعد از ظهر زمانی که ماموران به می گویند که آنها می خواهم در بر داشت هلنه بدن: “من نمی توانستم گریه فقط لرزش. من نمی تواند متوقف شده است.”

کورتیس جیمز کلنتن, 2019

مورد رفت و سرد تا سال 2017 زمانی که کارآگاهان آغاز شد و با استفاده از DNA و از صحنه جنایت در قلعه سنبه و شجره نامه پایگاه داده برای محدود کردن جستجو به یک مظنون در نهایت بسته شدن در کلنتن دستگیر شد و در ماه دسامبر.

کارآگاهان دریافتند مرد, زندگی در فلوریدا و مخفیانه جمع آوری شده کلنتن DNA از یک لیوان آبجو. که DNA همسان DNA جمع آوری شده از صحنه جرم. کلنتن التماس کرد گناه را به قتل درجه اول در ماه فوریه است.

در مصاحبه با کارآگاهان او اعتراف به قتل آنها گفتن او ربوده Pruszynski در knifepoint قصد تجاوز به او و سپس محدود دست او را پشت سر او و او را سوار به زمینه که در آن بدن او پیدا شد.

“آقای کلنتن توصیف او به عنوان ماندن ‘به عنوان دوستانه به عنوان او می تواند’ درخواست او را به او صدمه دیده,” ارشد معاون دادستان منطقه Chris فروردین گفت: دادگاه چهار شنبه. کلنتن دستور Pruszynski به زانو به گفتن او می تواند راه رفتن به خانه پس از او حتی به عنوان او آماده برای کشتن او.

کلنتن وکیل, دانیل, مادربزرگ گفت: مشتری خود را ندامت برای قتل بیش از سال افزایش یافته و به خصوص پس از او یک پدر است و او التماس کرد گناه را به جرم به منظور ارائه Pruszynski خانواده برخی از بسته شدن.

Slade تحمیل حبس ابد با امکان عفو مشروط به موافقت شد به زمانی که کلنتن گناه التماس کرد. در هنگام صدور حکم او خواست کلنتن به تلاش برای ساخت خود ابراز ندامت را به یک زندگی بهتر.

“وجود دارد یک شعر که هلنه نوشت که خوانده شد توسط یکی از دوستان او و از آن گفت: “اجازه دهید ما امروز زندگی می کنند با هر امیدوار وعده فردا’ ” اسلید گفت: در صدور حکم است. “و آقای کلنتن شما را وادار به نگه داشتن آن است. چگونه شما آن است تا به شما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de