Kickin’ It با Kiz: خواهد NFL بازیکن باید برای مرگ جوان آمریکایی را به کروناویروس به طور جدی ؟

ورزشی ” دوباره باز خواهد بود bellwether در کشور ما اقدام به بازیابی. پسر عموی من شکایت در مورد COVID-19 سلامت احتیاطی به دلیل همه گیر است برخورد کند و در عین حال خود را در شهر روستایی. ناراحت در مورد نیاز به پوشیدن یک ماسک برای بازدید از کلینیک مایو او خریداری یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ، من نمی توانم فکر می کنم از هر چیزی بیشتر مضحک. زیر 50 جمعیت در حال از دست دادن صبر و رهبری به سمت گله ایمنی به عنوان توجیهی برای به طور فزاینده ای خطرناک رفتارها. مگر اینکه ورزشکاران مرگ شتاب به انجام کاری خود را به رول بیش از همه اقدامات احتیاطی. من بخشی از گله به عنوان مصرفی و ورزش یک وسیله نقلیه است که من بخشی از این گله بیشتر آسیب پذیر است.

لری, سرطان بازمانده

Kiz: کارکنان اینجا در Kickin’ این ستاد هستند ساده bumpkins. پس ما را ببخشید برای درخواست: ندارد ورزش قرار است برای تدریس به ارزش کار تیمی? پس چرا آن را بسیار دشوار است برای یک ورزشی-دیوانه ملت به درک همه گیر برنده اگر هیچ کار تیمی و یا هماهنگی در ما (ظاهرا) ایالات متحده’ برنامه بازی برابر ویروس ؟ فراموش نکنید که در مورد صرفه جویی در زندگی برای یک لحظه. اگر من به پسر عموی خود را با پوشیدن یک ماسک ممکن است صرفه جویی در NFL فصل خواهد او آن را انجام دهد ؟

Kiz من همیشه خوشحالم برای دیدن دنور پست بر روی چمن من در صبح است. من هم خوشحالم که شما با اشاره به سه بزرگ دنور ورزشی – نیکولا Jokic فون میلر و چارلی Blackmon – آزمایش مثبت برای COVID-19. مغرور نادان و احمق به نظر می رسد مناسب صفت برای ما سه ورزش بت.

باب بولدر

Kiz: مرا ببخش برادر برای گناهان من. به منظور آماده سازی اواخر من مادر خانه برای فروش, من, ساخت, سریع, سفر آخر هفته به فلوریدا که در آن وجود دارد افزایش در موارد. در زیر من ماسک, من دعا می کنم این خانواده سفر کسب و کار نمی تواند به عنوان متکبر نادان یا احمق.

شما در حال حاضر اطلاعات خوبی در هاکی و من لذت بردن از نوشتن خود Kiz. اما دور ماندن از خارج می گردند به شدت ناقص سیاسی ، من پیشنهاد می کنم شما چوب هاکی.

جو, پس از اتمام چک

Kiz: خوب, نفرت, نا امید, اما من بهتر است در عقب فکر از اسکیت عقب. بنابراین به چوب هاکی ؟ به هیچ وجه.

بیش از 20 سال پیش Broncos ایمنی استیو قشم وارد شده شخصی من سالن از شهرت. من مربیگری a 10-year-old boy مطرح شده توسط پدر و مادر تنها. در حالی که حضور یک کتلت بازی ما خال خال شش Broncos نشسته در این نزدیکی هست. فکر دوست جوان من می تواند با استفاده از مدل های نقش با نزدیک شدن ما به آنها. بخشنده فراتر از کلمات قشم معرفی خود و دوستان خود را پس از آن تا به حال هر کس تولدش یک برنامه. خوب است که جوان mentee است که در حال حاضر سی-چیزی که صاحب کسب و کار خود را. می تواند به شما لطفا گسترش دهید با تشکر از آقای قشم به صورت بزرگ بودن انسان دارد ؟

مل دنور

Kiz: در نظر گرفتن آن انجام می شود.

و امروز فراق شات کمپین برای یک مجسمه جدید به افتخار محلی قهرمان ورزشی در زمانی که مجسمه ها در سراسر کشور در حال پاره پاره کردن.

من صحبت کردن به رشته کوه های راکی شهر و ایستگاه های رادیویی محلی در مورد احداث یک مجسمه از همین بیلور در Coors میدان بینائی او را به عنوان رشته کوه های راکی’ اولین مدیر و همچنین به عنوان یک پیشگام سیاه مدیر در دنور ،

J. C., متفکر خلاق