Kickin’ It با Kiz: هیچ بازی برای هر یک آمریکایی, ورزش, تا زمانی که وجود دارد COVID آزمون برای هر ورزشی آمریکا فن

وجود خواهد داشت یکی دیگر از بازی در تمام طول سال. علامت گذاری کلمات من. این coronavirus طوفان به تازگی آغاز شده در ایالات متحده است. صلح و امنیت برای همه.

T. D., خونریزی نارنجی-n-آبی

Kiz: ما هرگز فکر آن می تواند اتفاق می افتد در اینجا است که یکی از دلایل این واقعیت تلخ از این بیماری همه گیر نیش تا بد. من را به ورزشگاه? در حال حاضر ما نیاز به آزمون و ماسک راه بیش از توپ و اعتصابات. تا زمانی که وجود دارد COVID-19 آزمون برای همه در امریکا, من می ترسم وجود خواهد داشت و ورزشی برای هیچ کس در امریکا است.

من بهترین سناریو برای ورزش بازگشت: Major-لیگ بیس بال شروع می شود در اواسط ماه جولای. کالج, فوتبال و فوتبال در زمان شروع. NBA و NHL فصل ها لغو شد چون من فقط نمی ببینید که چگونه طرفدار بسکتبال و هاکی می توانید آن را به کار در این سال است.

D. D. توییتر مرغ نغمه سرا

Kiz: می توانید NBA یا NHL احتمالا نجات هر صورت ظاهر از یک فصل ؟ خوب پس از مشورت با سحر و جادو 8-توپ ما مشورت در Kickin’ این ستاد پاسخ من این است: چشم انداز نه چندان خوب. اما آنها نمی با من تماس آقای آفتاب برای هیچ چیز. بنابراین در اینجا یک پای-in-the-sky ایده برای NBA به صورت مختصر و یا NHL برگشتی در خنثی سایت: تقسیم 16 تیم در چهار براکت. چهار برندگان round-robin استخر بازی پیشرفت. نیمه نهایی مجرد هستند-از بین بردن. قهرمانی دور سه بازی از سری بازی های. تمام مسابقات است که ساخته شده برای تلویزیون و ظرف سه هفته. می تواند این فرمت اثبات امن و یا عملی ؟ شما ممکن است می گویند من یک خیال باف … یا شاید من فقط یک knucklehead.

یکشنبه در کارشناسی ارشد مورد علاقه من است روز در تقویم ورزشی.

Y. A., rec لیگ عامل رایگان

Kiz: من نیمه آبی این آخر هفته که برای من هیچ چیز ضربان شنبه در چهار نهایی. من خوش شانس برای حضور در بیش از 20 در فرد به عنوان روزنامه نگار یا فن. یکی از بهترین از همه بود 1987 در New Orleans چهار نهایی را برای همیشه به یاد برای کیت هوشمند شات. اما hoosiers’ نیمه نهایی پیروزی مقابل آرمن گیلیام و UNLV بازی هرگز فراموش نخواهم کرد چرا که LSU مربی دیل قهوه ای plopped پایین در کنار من در مطبوعات ردیف در مدت کوتاهی پس از tipoff و ارائه nonstop تفسیر اول تا دیوانه دیل سطل زباله می تواند همه چیز را از باب شوالیه خوی به ایندیانا مربی طعم و مزه در لباس.

من فکر می کنم سینسیناتی را امضا کارفرمایی Cam Newton اگر چه Bengals می تواند به جای رفتن با Jameis وینستون. اما من پیش بینی جسورانه است که آنها از ثبت نام در یکی از آنها و سپس تجارت شماره 1 به طور کلی انتخاب در پیش نویس NFL.

دنیس جهانگرد

Kiz: در حالی که پول است که همیشه یک عامل در NFL بلین Gabbert فرود آمد یکی از cushiest شغل در ورزش برگزاری یک کلیپ بورد برای تام بردی در تمپا در حالی که نیوتن نمی تواند کار پیدا کرد ؟ است این کشور ؟ و یا چه ؟

و امروز فراق شات تقدیر از $100,000 اهدا شده توسط رشته کوه های راکی اول baseman دانیل مورفی به جزئی leaguers در پریشانی مالی.

ستون خود را در معرض این نرم کوچک از یک ورزش است که شهروندان به طور متوسط احتمالا فکر می کنم این است که همیشه با بازی خوب پرداخت ورزشکاران چپ من در اشک Kiz. به خصوص نهایی نقل قول: “همه او می خواست به انجام این است که همسر خود را یک شام خوب.” نگه دارید تا کار خوب.

استیون kindhearted

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de