Kickin’ It با Kiz: Broncos پول فیلیپ لیندسی سزاوار به Melvin Gordon

آه, نه, احساس, این, امضای, در حال اجرا پشت Melvin Gordon در همه. شما به من گفتن این Broncos نمی توانست پیش نویس 85 درصد از گوردون برای راه کمتر پنیر چدار?

مایک سالیدا

Kiz: به من داده اند مشتاق thumbs-یو پی اس به ادغام Jurrell کیسی و سناتور گراهام گلاسکو. اما $13.5 میلیون تضمین شده برای یک soon-to-be 27 ساله در حال اجرا به عقب آمدن یک meh در فصل آزار دهنده در تاریخ هر دو بی مهارت و آسیب ؟ ببخشید اما این احمق پول است. این هم یک توهین به فیلیپ لیندسی که نه تنها تولید back-to-back 1,000-حیاط فصل بلکه تبدیل به یک قلب و روح رهبر در اتاق قفل است. پول تنها راه برای نشان دادن یک بازیکن واقعی عشق در NFL و زمانی که یک تیم نمی مراقبت از آن مردم خوب آنها توجه کنید. در هر زمان. (درخواست کریس هریس.) در حالی که من حمایت برای Broncos برای اضافه کردن یکی دیگر از ballcarrier به برخی از بار خاموش لیندسی شانه های آن را می تونستیم انجام شده است در پیش نویس با خیلی بیشتر از هزینه بهره وری. این معامله ؟ بوی قشنگ به من.

فرض توقف! گوردون است که راه بهتر از لیندسی. عشق underdog/اوقات فراغت اما لیندسی است بهترین راه حل مناسب برای تغییر سرعت بازگشت. او هرگز به قرار داده تا اسب بارکش اعداد مانند گوردون.

Brandon, Wasatch کوه مرد

Kiz: من با کمال میل اذعان گوردون است که مناسب برای به دست آوردن شخم-اسب متری به حرکت زنجیر و او به شمار خطرناک تر عبور هدف از لیندسی. اما کارکنان اینجا در Kickin’ این ستاد تماس balderdash بر ادعای خود را گوردون راه به طور کلی بهتر است. و همچنین به عنوان در حال اجرا برای بیشتر متری در هر بازی لیندسی برتر متری در هر حمل (4.9) خروجی از گوردون (4.0) که حقوق و دستمزد خواهد کوتوله چه لیندسی را بدست آورده است. شانزده پشت (از جمله لیندسی) به دست آورده بیش از 1000 متری در فصل گذشته. تنها دو نفر از کسانی که 16 (کارلوس هاید و علامت Ingram) بودند بالاتر از گوردون. در حال اجرا پشت یک مرد جوان بازی.

مگر اینکه یک واکسن برای coronavirus بیرون می آید به زودی ما فقط انجام آهسته عفونت رویکرد به فتح این همه گیر و شما نمی توانید انجام دهید که با 70 ، 000 نفر در یک استادیوم فوتبال است. وجود دارد در حال رفتن به یک NFL های نجومی این سال است. پس از آن واقعا نوع مسئله به استدلال می کنند در مورد گوردون تاثیر در Broncos.

ناقلا, ناقلا گربه

Kiz: هیچ NFL فصل است که قطعا ممکن است. اما آن را نیز یک امکان مجزا (باریک من دعا) است که برخی از ما نمی خواهد زنده در ماه نوامبر. چرا اجازه یک بیماری همه گیر ما جلوگیری از درگیر شدن و پر جنب و جوش ورزشی مکالمه در حال حاضر ؟ گوردون غنی در حالی که stiffs کار گذاشته شدن است سخت به بلع. اما در حالت عادی NFL احمقانه رایگان-آژانس فصل ارائه سرگرمی در حالی که ما hunkering پایین.

و امروز فراق شات جواب از این قانع کننده سوال: شما بیشتر علاقه مورد Keenum یا جو Flacco عصر Broncos فوتبال ؟

من هرگز ببخش جان Elway برای من تماشای کارفرمایی که حداقل 50 درصد مسئول دلخراش ترین لحظه به عنوان یک Broncos فن (از دست دادن به بالتیمور در سال 2012 NFL playoffs). بنابراین من ترجیح مورد Keesum (به عنوان Elway به نام او در مقدماتی کنفرانس مطبوعاتی).

ژاک Cheyenne

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im