کوین ریچاردسون از تبرئه پنج هشدار به رای دهندگان نمی شود ‘گول خورده’ بلومبرگ


“ما می دانیم که شخصا که مایکل بلومبرگ است و من در اینجا به گام رو به جلو و به شما اجازه می دانم که آن زمان به رای” کوین ریچاردسون گفت: در تجمع روز پنج شنبه.
عکس: کریس Pizzello (تالار گفتگو/AP)

گل Bloomie ممکن است پرتاب یک مقدار زیادی از پول را در اطراف با سیاه پوستان اما ممکن است بیش از حد کمی دیر برای یکی از مردان سیاه و سفید او نگه داشته در زیر پای خود را در حالی که او به ریاست اپل بزرگ برای 12 سال است.

کوین ریچاردسون یکی از پارک مرکزی تبرئه پنج است که در خط مقدم از افشای هویت واقعی ریاست جمهوری امیدوار بود که همدست در ادامه در سقط جنین از عدالت است که زمانی صورت گرفت که پنج زیبا از شهر نیویورک رفت و به زندان یک جنایت وحشتناک است که آنها مرتکب نشده.

تبلیغات

در روز پنج شنبه او پیوست شهر نیویورک مدافع عمومی Jumaane ویلیامز و فعال Tamika مالوری در طول یک تظاهرات در خارج از سابق مایکل بلومبرگ شهردار ستاد انتخاباتی در منهتن به شدت او را برای چند دلار حل و فصل بیش از گروه غیر قانونی و پیگرد قانونی.

“همه ما ممکن است رای به نامزد, اما من مطمئن هستم که [دیگر دموکرات] خواهد بود بهتر از مایکل بلومبرگ ،” ریچاردسون گفت: با توجه به New York Post.

“آن را در مورد طرح دعوی در دادگاه. آن را در مورد گرفتن زندگی ما پشت او گفت:” از $41 میلیون دلار حل و فصل بلومبرگ کشیده برای بیش از یک دهه است. “در پایان روز هیچ مقدار از پول می تواند در برابر آنچه ما را تحمل کردند.”

ریچاردسون یکی از پنج ساله – از جمله Antron McCray, یوسف سلام ریموند سانتانا و کوری حکیم — که به اشتباه در دادگاه ادعا 1989 حمله پس از آن-28 ساله هل دهنده Trisha Meili.

تبلیغات

“اجازه ندهید این تبلیغات به شما. نمی توان گول خورده توسط این,” او اضافه شده است. “ما می دانیم که شخصا که مایکل بلومبرگ است و من در اینجا به گام رو به جلو و به شما اجازه می دانم که آن زمان به رای آن زمان برای صدای ما شنیده شود.”

مدافع عمومی این گزارش گفت: از بلومبرگ “تلاش برای ساختن مردم فکر می کنم که او صادقانه در مورد مراقبت سیاه و قهوه ای و طبقه کارگر و مردم زمانی که او شهردار این شهر است. وجود دارد 12 سال میراثی است که ما هنوز در تلاش برای صعود از. ما نمی خواهید برای دیدن است که در سراسر این کشور است.”

تبلیغات

“شهردار بلومبرگ می توانید اجرای یک کل بسیاری از تبلیغات اما نمی تواند اجرا شود و از سابقه خود را از صدمه زدن به NYers رنگ امتناع از حمایت از #ExoneratedFiveبه دلیل خودداری از امضای امنیت جامعه عمل امتناع از عذرخواهی برای تعمیق نژادی و بی عدالتی او را روشن ساخته است که او باید در حال اجرا” ویلیامز در توییتر نوشت.

تبلیغات

مگا میلیاردر انتخاباتی گزارش با صدور بیانیه ای به روزنامه نیویورک پست که نه به طور مستقیم آدرس شهردار سابق را از دست داده و بحث در مورد اما با اشاره به عذرخواهی خود را برای حمایت از توقف-و-frisk اضافه کرد: “مایک را در ادامه این گفت و گو او است که با داشتن سراسر کشور در مسائل مهم به سیاه و لاتین در جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im