کوین دورنت یکی از چهار شبکه های بازیکنان که تست مثبت برای Covid-19


Illustration for article titled Kevin Durant One of Four Nets Players Who Tested Positive for Covid-19

عکس: مایک Stobe (گتی ایماژ)

اگر یک چیز وجود دارد که در حال انجام COVID-19 pandemic ثابت کرده است این است که مهم نیست که شما هستند و یا آنچه شما انجام, شما می توانید آن را گرفتن.

CBS Sports گزارش که کوین دورنت یکی از چهار Brooklyn Nets بازیکنان که آزمایش مثبت برای COVID-19. شبکه انتشار بیانیه ای آشکار است که دورنت و سه بازیکن دیگر را آزمایش مثبت برای ویروس. سه نفر از بازیکنان دورنت شامل در حال حاضر نشان دادن هیچ نشانه ای از علائم در حالی که چهارم است. این شبکه منتشر شد یک بیانیه مطبوعاتی گفت:

این سازمان در حال حاضر اطلاع هر کسی که تا به حال شناخته شده است در تماس با بازیکنان از جمله اخیر مخالفان و همکاری نزدیک با دولت های محلی و مقامات بهداشت در گزارش. همه بازیکنان و اعضای تورهای مسافرتی حزب خواسته شده جدا باقی می ماند از نزدیک نظارت بر سلامت خود و حفظ ارتباط مستمر با تیم پزشکی کارکنان. سلامت بازیکنان ما و کارکنان از بالاترین اولویت به سازمان و تیم در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را به اطمینان حاصل شود که کسانی که تحت تاثیر دریافت بهترین مراقبت ممکن است.”

تبلیغات

شبکه آشکار نیست اسامی بازیکنان تشخیص داده شد. دورنت نشان داد تشخیص خود را به این ورزشکار و گفت: نویسنده شمس Charania “هر کس مراقب باشید از خودتان مراقبت و قرنطینه. ما قصد داریم از این طریق دریافت کنید.”

دورنت آخرین بازیکن NBA برای تست مثبت fیا ویروس. رودی Gobert و داناون میچل از یوتا جاز را آزمایش مثبت برای COVID-19 و همچنین مسیحی چوب از دیترویت پیستونز. این در هفته گذشته دیده می شود مشاهیر متعدد از تام هنکس به Idris Elba مبتلا به این ویروس به ارمغان آورده است که کل جهان به متوقف مجازی. به شما یک ایده چگونه به سرعت در این وضعیت نگه می دارد در حال تغییر آن را ندارد حتی شده یک هفته پس از آن اعلام شد این تورهای در ابتدا مجموعه بازی رزمندگان در خالی آرنا.

We تمایل به این عجیب و غریب باور است که افراد مشهور و ورزشکاران در عایق حباب نگه می دارد که این مشکلات از جهان خارج است. این هفته گذشته به طور کامل طرح میتوانست به این مفهوم است. اگر وجود دارد هر گونه نتیجه این است که امیدوارم آن را الهام بخش مردم را به این بیماری همه گیر به طور جدی اگر آنها به نحوی در حال حاضر نمی. اگر آن اتفاق می افتد به K. D وجود دارد لعنت شوید که هیچ دلیل آن را نمی تواند اتفاق می افتد به من اساسی ،

مثل همیشه مردمی دستهای خود را حفظ فاصله خود و ماندن در داخل اگر شما می توانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im