کرالا باعث می شود COVID-19 قوانین ایمنی اجباری برای یک سال; در اینجا همه شما نیاز به دانستن

با در نظر مواج coronavirus بیماری (COVID-19) بیماری همه گیر شیوع این Pinarayi Vijayan رهبری دولت در کرالا روز یکشنبه تمدید قوانین ایمنی است که در حال حاضر در محل برای بعد از یک سال با هدف کاهش گسترش ویروس.

در این روز کرالا دولت اعلام کرد اصلاحیه به دولت اپیدمی بیماری فرمان و قوانین ایمنی از جمله استفاده از ماسک در مکان های عمومی و اجتماعی فاصله پروتکل های اجباری تا جولای 2021.

جدید و اصلاح قوانین به نام “کرالا اپیدمی بیماری کورونا ویروس (COVID-19) اضافی مقررات 2020′.

در اینجا آنچه را که اجباری در کرالا طبق قوانین جدید:

  • پوشیدن ماسک/پوشش – همه افراد باید خود را پوشش دهان و بینی با ماسک/پوشش در تمام اماکن عمومی محل کار و هر جایی که مردم دسترسی, انواع وسایل نقلیه, و در طول حمل و نقل.
  • اجتماعی فاصله – حفظ فاصله اجتماعی از شش فوت بین فرد به فرد در تمام اماکن عمومی و توابع

دیگر قوانین شامل پروتکل برای برگزاری ازدواج توابع مجالس ترحیم و گردهمایی های اجتماعی. نیز وجود دارد که قوانین عملیاتی برای مغازه ها و موسسات تجاری منع تف کردن در اماکن عمومی و بین مرحله حمل و نقل حمل و نقل جاده.

width: 611px; height: 791px;

قابل توجه هند برای اولین بار COVID-19 مورد گزارش شده در کرالا پیش از آن در ماه ژانویه این سال است. تا به حال تعداد تایید coronavirus موارد در دولت 5,430 که در میان 2,228 فعال هستند موارد در حالی که 3,174 بیماران درمان شده است یا بازیافت. مرگ و میر در دولت نهفته در 26.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de