این دانشجوی پزشکی در کرالا که قبلا تست شده مثبت برای رمان Coronavirus عفونت پس از ورود از شهر ووهان در چین در حال حاضر بهبود و آزمایش منفی برای عفونت ویروس, مقامات بهداشتی اعلام کرد. با توجه به اطلاعات پزشکی, وضعیت زن در حال حاضر “پایدار” و آخرین نتایج آزمایش نشان می دهد که او آمده است منفی در آزمون, برای عفونت با ویروس.

او اولین کسی بود که در هند بود که آزمایش مثبت برای عفونت کروناویروس.

با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان به عنوان در حال حاضر 34 نفر هستند در انزوا بخش در سراسر بیمارستان های مختلف در دولت است. “این نتیجه آزمایش خون از بیمار برای اولین بار از تریسور از موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) مرکز آزمون در Alappuzha, نشان می دهد که یک نتیجه منفی. اما ما نیاز به تایید از NIV در پونا” ارشد پزشکی افسر گفت PTI.

پس از اولین مورد مثبت گزارش شد از تریسور, دو, دیگر Keralite دانش آموزان از ووهان مرکز از این ویروس تا به حال آزمایش مثبت در Alappuzha و کسرگد مناطق. وزارت بهداشت پیشتر گفته کسانی که در جداسازی بخشهای مختلف بیمارستان در کشور پایین آمده اند به 34.

“در مجموع 3,252 هنوز تحت نظارت در سراسر کشور که 3,218 تحت صفحه اصلی قرنطینه” انتشار صادر شده توسط وزارت بهداشت گفت.

این گروه در حال حاضر ارسال حداقل 345 نمونه برای تست در NIV در پونا و تا کنون 326 نتایج بازگشته اند منفی است. “دولت فاجعه’ هشدار که اعلام شد در فوریه 3, خارج شد و در روز جمعه پس از جدید موارد مثبت عفونت تشخیص داده شد.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im