Kejriwal می نویسد به دهلی نو, LG, سهام ادعا می کنند به شکل دولت برای سومین بار

Aam Aadmi Party (AAP) رئیس Arvind Kejriwal روز چهارشنبه نوشت: به دهلی معاون فرماندار (LG) آنیل Baijal, ردی ادعا می کنند به شکل یک دولت برای بار سوم.

وقت وزیر قبلا آشنا Baijal در راج Niwas.

زودتر به تازگی انتخاب شده MLAs انتخاب Kejriwal رهبر مقننه حزب در روز چهارشنبه. Kejriwal ملاقات MLAs در اقامتگاه رسمی در عمران خطوط که در طی آن او انتخاب شد رهبر مقننه ،

حزب برنده 62 از مجموع 70 کرسی در دهلی مجمع.

Kejriwal خواهد بود سوگند همراه با خود وزیر در فوریه 16 در Ramlila میدان به عنوان Aam Aadmi Party (AAP) به شکل یک دولت برای بار سوم.

او را به حفظ تمام وقت وزیران در کابینه جدید به عنوان او طول می کشد سوگند به عنوان رئیس جمهوری از دهلی نو برای ترم سوم در روز یکشنبه.

AAP جاروب 2020 دهلی سنجی مونتاژ کیسه 62 70 کرسی و decimating رقبای خود BJP و کنگره است. بی جی پی صعود هشت کرسی در حالی که کنگره موفق به باز کردن حساب در دومین دوره متوالی انتخابات.

ارشد AAP رهبر Manish Sisodia که در خدمت به عنوان Kejriwal معاون در دولت گفت: تمام وزرای کابینه را نیز سوگند در این رویداد است.

مراسم بزرگ در فوریه 16 در Ramlila میدان در باز خواهد شد به مکان های Sisodia گفت.

این مراسم در Ramlila میدان نیز فرض اهمیت آن را به عنوان از این زمین است که او همراه با آنا هزاره به رهبری عظیم ضد فساد اضطراب.

قبلی خود سوگند-گرفتن مراسم در سال های 2013 و 2015 – برگزار شد در همان محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su