Kejriwal دولت برای ارائه بودجه در دهلی نو یک روز جلسه مجلس با وجود مستند

دهلی دولت در بودجه ارائه خواهد شد در مجمع روز دوشنبه با وجود یک مستند در سرمایه های ملی.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal در زمان به توییتر اعلام همان.

“بودجه ارائه خواهد شد در دهلی مجمع امروز. لازم است به انجام است که با وجود یک مستند در دهلی چرا که دولت نمی تواند صرف پول پس از آوریل 1 بدون بودجه” Kejriwal گفت: در یک پست در هندی.

دهلی مجمع در حال برگزاری یک جلسه روز برای این منظور است. بودجه جلسه قبل برنامه ریزی شده بود برگزار شد و بیش از پنج روز است. آن بود اما محدود به یک روز به دلیل coronavirus تهدید.

وزیر دارایی Manish Sisodia را برای اولین بار در حال حاضر بررسی های اقتصادی 2019-20 پس از خانه مونتاژ در 2 ساعت پس از ارائه بودجه. از آنجایی که این اولین بار است که بودجه از سوم Kejriwal دولت آن است که به احتمال زیاد به تمرکز بر روی AAP بیانیه وعده و ‘Kejriwal کی تضمین’ کمپین.

بازدید کنندگان مجاز در مجمع روز دوشنبه و تنها ضروری کارکنان حاضر خواهد بود.

Aam Aadmi Party (AAP) دولت روز یکشنبه اعلام کرد یک شهر گسترده مستند شامل گسترش COVID-19 در سرمایه های ملی.

از روز شنبه وجود دارد 30 موارد مثبت coronavirus در دهلی هفت که به صورت محلی منتقل موارد است. “وجود دارد که 30 مورد از coronavirus در دهلی – 23 کسانی هستند که پس از بازگشت از خارج از کشور و هفت در حال اعضای خانواده خود را. وضعیت در حال حاضر تحت کنترل در دهلی نو. ما آموخته اند که از کشورهای دیگر اگر ما دقیق عمل در حال حاضر وضعیت ممکن است از کنترل خارج شود. لطفا مستند بنابراین این وضعیت نمی توانید از دست” Kejriwal گفت: در یک توییت در روز دوشنبه.

در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با Lt فرماندار آنیل Baijal, Kejriwal روز دوشنبه گفت که این مستند را ادامه خواهد داد تا نیمه شب 31 مارس است.

بدون حمل و نقل عمومی عمل خواهد شد و دهلی مرزها باقی خواهد ماند مهر و موم شده در این مستند اما ضروری خدمات مربوط به بهداشت مواد غذایی, آب و برق ادامه خواهد داد. تنها 25 درصد از DTC اتوبوس را اجرا خواهد کرد به حمل و نقل مردم در ارتباط با خدمات ضروری است.

لبنیات, شیر, گیاهان, مواد غذایی و مغازه ها و داروخانه ها و بنزین پمپ های خودپرداز, تجارت الکترونیکی, خدمات اقلام ضروری مانند مواد غذایی و دارو باقی خواهد ماند باز Kejriwal گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de