نگه داشتن آن کوتاه

نگه داشتن آن کوتاه و سبک زندگی

به روز شده: Apr 05, 2020, 08:23 IST | جین Borges | بمبئی

یک کتاب جدید خود به بررسی تاثیر عمیقی در Twenty20 کریکت, چگونه آن را به بازیکنان در موفقیت و ثروت, و به همین دلیل آزمون در زمین لرزان

Royal Challengers Bangalore captain Virat Kohli and teammate AB de Villiers celebrate a dismissal, while playing against Kings XI Punjab at the IPL 2019. de Villiers is one of the standout batsmen to have emerged in the T20 format. According to the authors, de Villiers strength lies in the fact, that he gets going as soon as he gets onto the crease. "In the future, I expect more players to adopt de Villiers's style. That's going to endure," said Wilde. Pics/ AFP

Royal Challengers بنگلور کاپیتان Virat Kohli و هم تیمی AB de Villiers جشن برکناری در حالی که بازی در مقابل Kings XI Punjab در لیگ 2019. de Villiers یکی از standout ضربه به ظهور در T20 فرمت. با توجه به نویسندگان de Villiers قدرت نهفته در این واقعیت است که او می شود به عنوان به زودی به عنوان او می شود بر روی چین. “در آینده انتظار داشت بازیکنان بیشتری به اتخاذ de Villiers سبک. که رفتن به تحمل” گفت: وایلد. عکس/ AFP

نه شناخته شده برای بسیاری از حرفه ای Twenty20 کریکت آغاز شد و در یک “روح جهل و بی گناهی محض تیمارستان”. اولین بازی انجام شده در حال بیضی شکل زمین کریکت در لندن بین ساری و میانه روی شرجی شب در ژوئن 2003 بود که به عمد به معنای به دور از حذف “اجتماعی غیر قابل دسترس” شهرت که نجیبانه ورزش تا به حال به دست آورده خود را. که در آن یکی می توانست انتظار مخاطبان است که لباس پوشیدن و در لباس و روابط و جریان گل, لباس, شب, در, کریکت در حال حاضر تبدیل شد “در مورد pitchside جکوزی, فنری, قلعه, cheerleaders, سرعت دوستیابی و فراوان الکل با کریکت خود اتفاقی است.” “در بسیاری جهات نقطه T20 بود که مردم را فراموش کرده ام آنها تماشای کریکت در همه” بر اساس UK-تیم Wigmore و فردی وایلد, به اشتراک گذاری در یک کتاب جدید کریکت 2.0: در داخل T20 انقلاب (Penguin Random House) که منتشر کرده است در روشن شدن.

از طریق این کتاب نویسنده تلاش برای درک چگونگی این کوتاه فرمت در ابتدا در نظر گرفته شده بود و همه سرگرم کننده و بازی ها به کریکت افزایش بزرگ است که آن را نه تنها به نجات این ورزش بود که از دست دادن آن شین در خارج از شبه قاره هند بلکه تغییر زندگی بسیاری از ورزشکاران. “در سراسر دنیای ورزشی, بسیاری از بازی ها سعی کرده اند به دوباره اختراع خود را—می شود آن را بیس بال, بازی بسکتبال, گلف و تنیس هر کس با تجربه ساخت بازی کوتاه در سال های اخیر است. اما هیچ یک ابداع کرده است خود را تقریبا به طور موثر به عنوان کریکت لطف T20 می گوید:” Wigmore یک روزنامه نگار متخصص در کریکت و ورزش آنالیز در یک ایمیل ، او می افزاید: “T20 هدیه به جیرجیرک بوده و برای افزایش آن به طور کلی محبوبیت و اندازه fanbase در سراسر جهان است. کریکت در موقعیت بسیار بهتر در حال حاضر.”

Wigmore با وایلد, که با این نسخهها کار به عنوان یک تحلیلگر و در تیم تحریریه از پیشرو کریکت تجزیه و تحلیل داده های شرکت شروع به کار بر روی کتاب, چرا که آنها می خواستند به خواندن یک حساب است که مورد بحث T20 است تاثیر عمیقی در کریکت. “هیچ کس تا به حال این کتاب نوشته شده بنابراین ما کتاب نوشت که ما می خواستیم به عنوان خوانده شده” می گوید: Wigmore.

Lalit Modi, the authors say, really had a grasp of what T20 cricket could be. He recognised two things—first, the appeal of T20. And second, in many ways just as significant, that cricket fans could be persuaded to get behind domestic matches with the same fervour that they did international games
Lalit مودی نویسندگان می گویند واقعا تا به حال درک آنچه T20 کریکت می تواند باشد. او به رسمیت شناخته شده است اولین درخواست تجدید نظر از T20. و دوم در بسیاری از راه فقط به عنوان مهم است که طرفداران کریکت می تواند متقاعد به پشت, داخلی منطبق با همان شور که آنها بازی های بین المللی

برای کسانی که لذت T20 مسابقات از خشن ورزشگاه راهرو و همچنین در صفحه نمایش این 370-صفحه خوب-تحقیق, کتاب, معافیت های پایین بازی یک تیم و بازیکن در یک زمان. از سمت راست T20 تاریخ که مدیون اعتبار به ماموت تحقیقات انجام شده توسط استوارت رابرتسون مدیر بازاریابی از انگلستان و ولز Cricket Board (ECB) برای احیای بازی های مختلف به استراتژی شرکت و تصمیم گرفتند با لیگ سر مربیان و بازیکنان به ساختمان این فرمت وجود دارد به اندازه کافی قطعات به درک چرا T20 است که در اینجا به ماندن بگیرید.

یکی از بزرگترین کمک های T20 بود که عرف از حمله و دفاع وجود داشت که در تست کریکت بودند در حال حاضر به طور کامل وارونه. “در تست کریکت است و پرتاب کنندگان که در حال حمله و ضربه که واکنش نشان می دهند به آنها. در T20 این نقش سوئیچ به این دلیل که ارزش های اساسی هر یک جدا خیلی کمتر وجود دارد تنها 120 توپ در تیم اما هنوز 10 ویکت. این ضربه آزاد به حمله و برگ bowlers در نقش مدافعان—حتی از لحاظ جسمی با پرتاب کنندگان در آنجا خطر از توپ ضربه به ضربه هستند از تحویل” سهام Wigmore.

اما T20 بدون لیگ برتر هند است مانند کریکت بدون Sachin Tendulkar. اتفاقا به عنوان کتاب نشان می دهد که BCCI بود و مقاوم در برابر ایده های شرکت کننده در مراسم تحلیف نسخه از ICC مردان T20 جام جهانی در آفریقای جنوبی در سال 2007. هیچ یک از مقامات ارشد بازیکنان ستاره از آن ساخته شده به تیم نهایی. MS Dhoni در ادامه به کاپیتان هند در سن 26 آوردن جام به خانه برگشت. یک سال بعد BCCI رهبری Lalit مودی چشم انداز معرفی IPL. “مودی و تیم خود را برای اولین بار واقعا درک آنچه T20 کریکت می تواند باشد. او به رسمیت شناخته شده است اولین درخواست تجدید نظر از T20. و دوم در بسیاری از راه فقط به عنوان مهم است که طرفداران کریکت می تواند متقاعد به پشت, داخلی منطبق با همان شور که آنها بازی های بین المللی می گوید:” Wigmore. او می افزاید: “قبل از لیگ داخلی هند کریکت تنها تولید بخش کوچکی از کریکت هند درآمد و در واقع پول را از دست داده به دلیل هزینه های در حال اجرا در این مسابقات در حال حاضر IPL تولید 2.5 برابر حد هند صفحه اصلی تقویم بین المللی.”

Mumbai Indians player Kieron Pollard smashes a shot at the IPL 2019 final, against Chennai Super Kings in May last year. Pollard grew up on a housing estate of 20 prefabricated flats called Maloney Gardens, located on the East-West Corridor of Trinidad. Maloney Gardens, the authors say, was synonymous with drugs, gang violence and gun crime. But his landing an IPL contract in 2009 with Mumbai Indians worth $750,000, changed his life forever.
سرخپوستان بمبئی بازیکن Kieron Pollard شکسته یک شات در لیگ 2019 نهایی برابر Chennai Super Kings در ماه مه سال گذشته است. پولارد رشد در املاک و مسکن از 20 آپارتمان پیش ساخته به نام مالونی باغ های واقع در شرق و غرب راهرو از ترینیداد. Maloney باغ نویسندگان می گویند مترادف با مواد مخدر باند خشونت و اسلحه و جنایت. اما او فرود یک IPL قرارداد در سال 2009 با سرخپوستان بمبئی به ارزش $750,000 تغییر زندگی خود را برای همیشه لطفا برای.

با IPL آمد تجزیه و تحلیل باز کردن درگاه جدید به چگونه یک بررسی بازی. “تجزیه و تحلیل واقعا ضروری به تمام نقاط IPL می گوید:” Wigmore. “با شروع حراج: چگونه می توانم شما تصمیم می گیرید که چقدر یک بازیکن ارزش است ؟ شما نیاز به یک راه پیچیده از مقايسه او را به هر کس دیگری واقعا خوب سراغ سیستم به زیرخاک در اوردن بیشتر ناشناخته بازیکنان—هیچ کس از انجام این بهتر از KKR,” او می گوید.

به دنبال این است که با چیدن تیم خود را برای هر مسابقه و چگونه شما ساختار تیم خود را. “تحلیلگران می دانم که اگر شما یک ضعف پنجم کاسه در T20 این واقعا هزینه های شما—تا آنجا که خود را به عدد هفت فقط خفاش هشت توپ به طور متوسط آن را حس می کند به اولویت بندی قوی حمله بولینگ با حداقل پنج مناسب پرتاب می گوید:” Wigmore و اضافه میکند: “تیم نیز در بازی-یو پی اس زیادی—اساسا چگونه شما می توانید با استفاده از بازیکنان خود را به طور موثر در برابر مخالفان خود را? بنابراین اگر مخالف رودخانه ضعیف تر است در برابر چرخش تیم را از کاسه خود را به عنکبوتی که تار میتند که در آن نقطه; یکی از نمونه های بزرگ انگلستان است باز با جو ریشه به کریس گیل در گذشته T20 جام جهانی, زمانی که ریشه کردم گیل با خاموش کردن چرخش.”

Tim Wigmore
تیم Wigmore

در دهه 1990 یکی از آیکون های کریکت بود و شکم گنده سریلانکا رودخانه Arjuna Ranatunga که رهبری خود را بی ادعا تیم به یک پیروزی در جام جهانی 1996. شکم, اگر چه, شد بد در دوران T20. بازیکنان می گویند نویسندگان شروع به صرف زمان زیادی را در ورزشگاه به عنوان آنها در شبکه. “نه بر روی تردمیل یا دوچرخه ورزش اما بلند کردن وزنه—تبدیل خود را از تکیه و ورزشی برای عضلانی و قدرتمند” که نوشتن در این کتاب است. “آن [T20] تا به حال یک اثر عظیم در تناسب اندام ورزشکاران می گوید:” وایلد در یک مصاحبه تلفنی. “در دیگر فرم کریکت تناسب اندام ساخته شده بود در اطراف استقامت و استقامت. تست کریکت بازی بود بیش از چند روز. T20, بازی های برگزار شده بیش از یک دوره کوتاه از زمان, تاکید, اهمیت قدرت و سرعت [بازیکنان]. شما می توانید ببینید که با فیزیکی برخی از بازیکنان—[Kieron] Pollard, [Andre] راسل [Chris] گیل” او می افزاید.

T20 نیز تاثیر عمیقی بر زندگی ورزشکار به خصوص لیگ که قرار دادن یک برچسب قیمت بر روی هر کریکت. “این مردم بسیار غنی است که در خود ایجاد برخی از خوب داستان می گوید:” وایلد. یکی که خارج از غرفه را برای وایلد است که از غرب هند بازیکن Kieron پولارد که رشد در املاک و مسکن از 20 آپارتمان پیش ساخته به نام مالونی باغ های واقع در شرق و غرب راهرو از ترینیداد. Maloney باغ نویسندگان به نوشتن در کتاب مترادف با مواد مخدر باند خشونت و اسلحه و جنایت. اما او فرود یک IPL قرارداد با سرخپوستان بمبئی در سال 2009 به ارزش $750,000 تغییر زندگی خود را برای همیشه لطفا برای. “او بسیار ثروتمند با تشکر از سوء استفاده خود را در کریکت T20. این نوع از داستان است که شما متوجه است که در پایان روز این بازیکنان بیش از حد در حال تلاش برای ایجاد یک زندگی و در زندگی است.”

Freddie Wilde
فردی وایلد

این کتاب همچنین آثار حرفه ای از دیگر T20 قهرمانان در میان آنها بودن غرب هند’ گیل و آفریقای جنوبی AB de Villiers. “این دو standout ضربه. هر دو اتخاذ روش بسیار متفاوت و مکاتب در پنبه حلاجی شده. گیل طول می کشد در حالی که به رفتن و سپس منفجر می شود به زندگی de Villiers مخالف است; او می خواهید به عنوان به زودی به عنوان او می شود بر روی چین. در آینده انتظار داشت بازیکنان بیشتری به اتخاذ de Villiers سبک. که رفتن به تحمل است.”

با ظهور T20 لیگ بیشتر برداشت تا در سراسر جهان و کوتاه نسخه از بازی مانند T10—وایلد می گوید که چه “جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه به سرعت تست کریکت شروع به انداختن” را در دستور کار. “برای کشورهای کوچکتر مانند سریلانکا و هند غربی ما را به ببینید که چه مدت آنها می خواهم در بازی تست زمانی که آنها می توانند پول بیشتری را بازی لیگ. در حال حاضر ما شاهد [تست] تقویم بیشتر و بیشتر اشباع شده اما وجود خواهد داشت یک نقطه شکستن به زودی.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de