حفظ بافت دستی! جورج فلوید دختر گفت: ‘پدر دنیا را تغییر داد’ را ترک خواهد کرد شما پر از اشک

یک تصویری از جورج فلوید 6-year-old daughter Gianna فلوید گفت: “پدر تغییر جهان” است که ویروسی در رسانه های اجتماعی. به اشتراک گذاشته شده توسط بازیکن سابق NBA و جورج دوست Stephen Jackson, Sr, این ویدئو نشان می دهد دختر کوچک سکس با نشستن در جکسون شانه.

“پدر تغییر جهان” Gianna شنیده می شود گفت: با یک لبخند بر روی صورت خود.

Stephen Jackson Sr اشتراک ویدیو در Instagram با عنوان “درست است که جی جی ‘پدر دنیا را تغییر داد’ جورج Floyd به نام تغییر دهید. #justiceforgeorgefloyd #ivehadenough عشق به همه کسانی که عشق برای همه”.

سازمان دیده بان ویدیو اینجا…

این ویدئو گرفته شده رسانه های اجتماعی در طوفان است. “درست است babygirl. پدر خود را یک قهرمان است و ما خواهان عدالت” نوشت: یک کاربر.

“سلام به شما! شما در حال برخورد برگزاری مرد خود را به پایین” نوشت: یکی دیگر از.

فلوید درگذشت, on May 25 بعد از یک افسر پلیس دوخته مرد سیاه و سفید کردن با فشار دادن زانو خود را بر روی گردن خود را حتی به عنوان او شکایت کرده است که او نمی تواند نفس بکشد.

به زودی پس از فلوید مرگ در بازداشت پلیس در مه 25, شهرهای دوقلو از مینیاپولیس و سنت Paul فوران در تظاهرات گسترده که بعد از گسترش در سراسر کشور است.

رسمی پس از مرگ گزارش فلوید نشان داد که علت مرگ به دلیل ‘گردن فشرده سازی’. جورج درگذشت “ايست قلبی ريوی پیچیده اجرای قانون subdual, داری, و, گردن, فشرده سازی” و راه مرگ او را به “قتل” Hennepin شهرستان معاینات پزشکی در مینیاپولیس اعلام کرد, در بیانیه ای.

دیگر مهم سلامت شرایط فلوید نیز ذکر شده به عنوان “arteriosclerotic و بیماری قلبی فشار خون بالا; فنتانيل مسمومیت; های اخیر متامفتامین استفاده کنید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داده است تا واحدهای نظامی به گام و سرکوب تظاهرات. هلیکوپتر نظامی به پرواز در آمد کم و بیش پایتخت کشور و گارد ملی واحد نقل مکان کرد و به بسیاری از شهرها به عنوان معترضان جمع شده بودند برای ابراز خشم خود را در برابر سیستمیک نژادپرستی رایج در آمریکا پلیس سیستم.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که پرداختن به خود را به عنوان “قانون و نظم” رئیس جمهور گفت که او استقرار هزاران نفر از “مسلح” سربازان و پلیس برای جلوگیری از تظاهرات در واشنگتن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام می آید پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد با گزارش خرابکاری و غارت در چندین شهر ایالات متحده.

روز یکشنبه به عنوان بسیاری از 40 شهرستانها و واشنگتن دی سی تحمیل حکومت در میان بی امان تظاهرات در برابر مرگ جورج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>