‘حفظ و تامین اکسیژن پزشکی بدون هیچ زحمتی رایگان’: MHA به تمام کشورهای

به عنوان بخشی از حفظ صاف و عرضه اقلام ضروری در کشور, اتحادیه, خانه, منشی, Ajay Kumar Bhalla روز دوشنبه نوشت: به همه دولت رئیس دبیران به توجه ویژه ای را به نگه داشتن عرضه اکسیژن پزشکی صاف و بدون هیچ زحمتی رایگان در بیمارستان های سراسر کشور.

در این نامه به آن تاکید شده است که بر تامین اکسیژن بسیار مهم است از آنجا که نیاز به حفظ منابع کافی از اکسیژن پزشکی در کشور در پی COVID-19 گیر برجسته است که اکسیژن پزشکی نیز در لیست ملی و سازمان بهداشت جهانی (WHO)’s لیست داروهای ضروری.

اتحادیه وزارت امور خانه (MHA) قبلا صادر شده تثبیت دستورالعمل در مستند اقدامات گرفته شود توسط دولت مربوطه و مقامات دولت مرکزی برای مهار این COVID-19 اپیدمی در کشور است.

در تثبیت دستورالعمل های MHA اعطا مجوز برای تولید و حمل و نقل و بسیج منابع ضروری کارگران و مواد. اینها – این واحدهای تولیدی از دستگاه های پزشکی خود را از مواد اولیه و واسطه; واحدهای تولیدی خود را در بسته بندی مواد; حمل و نقل از کالاهای اساسی و تجهیزات پزشکی و بسیج منابع کارگران و مواد برای تقویت و گسترش بیمارستان زیرساخت ها است.

دبیر خانه تکرار کرد و روشن لیستی از اقلام ضروری امروز حفظ که تامین اکسیژن پزشکی ذکر شده است ضروری برای تولید و حمل و نقل.

“همه واحدهای تولیدی از پزشکی اکسیژن گاز/مایع, پزشکی, سیلندر اکسیژن و برودتی-مخازن برای ذخیره سازی مایع و اکسیژن مایع برودتی سیلندر اکسیژن مایع برودتی حمل و نقل مخازن محیط vaporisers و برودتی شیر سیلندر شیر آلات و لوازم جانبی; حمل و نقل از موارد فوق; عبور از مرز زمین حرکت از موارد فوق;

کارگران فوق الذکر واحدهای تولیدی و حمل و نقل آنها باید اجازه داده شود/ با توجه عبور می کند به سفر خود را از خانه به کارخانه و بازگشت به اطمینان حاصل شود کارخانه های در حال اجرا در ظرفیت نصب شده” انتشار توسط مطبوعات اداره اطلاعات (PIB) در روز دوشنبه اظهار داشت.

ارتباطی که صرفا اجتماعی فاصله و بهداشت مناسب شیوه باید تضمین شود در هر یک از فعالیت های فوق به عنوان مشخص شده در مستند اقدامات است.

از آن خواهد شد مسئولیت رئیس سازمان/استقرار برای اطمینان از انطباق با چنین هنجارهای. مقامات منطقه خواسته شده است برای اطمینان از اجرای دقیق. بیشتر این ارتباط تاکید می کند که مقامات منطقه ای و زمینه سازمان ممکن است آگاه ساخته شده از بالا برای انطباق دقیق به خصوص با اشاره به تامین اکسیژن پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de