نگه داشتن آن: سیمون Biles رد ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک,’ Birthday Wishes, خواستار پاسخگویی برای سوء استفاده جنسی رسوایی


Illustration for article titled Keep It: Simone Biles Rejects USA Gymnastics Birthday Wishes, Calls for Accountability for Sexual Abuse Scandal

عکس: کریگ Barritt (گتی ایماژ برای SK-II)

برای ماه سیمون Biles خواسته است ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک برای یک چیز: یک تحقیقات مستقل به آن دست زدن به لری Nassar رسوایی. بنابراین زمانی که USAG اقدام به @ بزرگترین ژیمناست در تمام دوران این آخر هفته آن باید شناخته شده چه پاسخ او خواهد بود.

سازمان توییتی خود را با سلام به Biles آخر این هفته در جشن از 23rd تولد. “تولدت مبارک برای تزئین ترین ژیمناست, تمام وقت, @simonebiles!” USAG نوشت و در آن صدای جیر جیر. “ما می دانیم که شما تنها ادامه خواهد داد به ما خیره و تاریخ!”

تبلیغات

این سازمان در واقع ارسال پیام به اشتباه حساب توییتر اما متوقف نمی Biles از سرعت شلیک یک پاسخ تماس با خارج از سازمان خود را برای عدم پاسخگویی.

“چگونه در مورد شما به من خیره کردن و انجام کار درست…باید مستقل تحقیق” Biles نوشت.

بررسی Biles با اشاره به مراکز Nassar سابق USAG و ایالتی میشیگان تیم دکتر که داشت مورد آزار جنسی زن ژیمناست برای چند دهه. 56 ساله خوار, دکتر, شد, محکوم به تا 175 سال در یک مخلوط فدرال و دولت اتهامات از جمله هفت فقره تجاوز جنسی در افراد زیر سن قانونی. Biles یکی از ژیمناست ها که می گوید Nassar حمله و او در حالی که تحت مراقبت خود; همکار المپیک علی Raisman نیز متهم Nassar سوء استفاده جنسی, مقابله با او را در حالی که او در دادگاه در سال 2018 است.

تبلیغات

ماه گذشته USAG پیشنهاد حل و فصل دعاوی خود را برای سهل انگاری در حفاظت از دختر ژیمناست برای $215 میلیون واشنگتن پست گزارش. در ارز ایالات متحده المپیک و پارالمپیک کمیته (USOPC), USAG مدیر عامل شرکت استیو پنی و سابق ایالات متحده, تیم ملی مدیران بلا و مارتا Karolyi خواهد بود محافظت از مسئولیت. عنوان پست یادداشت های یک کمیته فرعی کنگره در هر دو USOPC و USAG “آگاهانه پنهان سوء استفاده توسط لری Nassar منجر به سوء استفاده از ده ها تن از اضافی تازه ورزشکاران از تابستان 2015 به سپتامبر 2016.”

در سال گذشته Biles است ابراز درد در نمی گفت USAG بود که یک پرس و جو به Nassar رفتار در 2015. او و دیگر ژیمناست بود پرچم Nassar رفتار برای حاکم کمیته اما Biles نیست گفت: در مورد تحقیق و تفحص تا پس از بازگشت از بازی های المپیک 2016.

تبلیغات

به عنوان مشهور ترین جهان, ژیمناست, چرخ دنده تا برای بازی های المپیک تابستانی 2020 در توکیو (او نقطه در تیم ملی داده شده است در این نقطه), Biles تبدیل شده است به طور فزاینده ای آوازی در مورد USAG و USOPC را شکست برای حمایت از بازماندگان Nassar سوء استفاده.

“اوه در فرودگاه” Biles نوشت در توییتر در اواخر فوریه. “رفتن به اردوی تیم. هنوز هم می خواهید پاسخ از USAG و USOPC. آرزو می کنم هر دو آنها می خواستند یک تحقیقات مستقل به عنوان مقدار به عنوان بازماندگان & کنم. اضطراب بالا است. سخت به فکر می کنم در مورد همه چیز است که من نمی خواهم به فکر می کنم!!!

تبلیغات

“[D]بر آنها همچنین می خواهند بدانند که چگونه همه چیز مجاز بود به اتفاق می افتد و که اجازه دهید آن اتفاق می افتد پس از آن هرگز دوباره اتفاق می افتد ؟ ” چهار بار در المپیک مدال طلا ادامه داد. “نباید مردم باید پاسخگو?”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de