کیلر: چرا پومونا کشتی سلسله است “بهتر از شجاعت فوتبال”

کشتی کج بچه نگهدار آنها را از دست ندهید یک ترفند. و یا تماس بگیرید.

“شما می دانید کسانی که refs همیشه سرقت ما پسران” Suzette Olguin از پومونا 120-کوبنده الیاس Olguin گفت: به عنوان مقام سوم مسابقات پیچیده بعد از ظهر شنبه در ایالت کلرادو مسابقات کشتی.

در حالی که ما نشسته اند در پپسی مرکز تلاقی چند خیابان یا جاده دیگری پومونا مادر منتقل می شود. Suzette رسیده و طناب او به ما نزدیک تر با یک دلسوز در آغوش بگیرید.

“پسر او در سوم/چهارم-محل (مسابقه) و آن را دو یا سه برابر اضافه کاری” Olguin توضیح داد. “و بچه ها متوقف شده و آنها نمی خواهد تماس به تاخیر انداختن برای صرفه جویی در زندگی ما است. ما عینک اشتباه رنگ.”

او خندیدی.

“شوخی کردم.”

شما سوال در مورد پومونا حسادت چه با Panthers اما ریاضی بسته بندی خود را تا چهارم کلاس 5A دولت تیم برای قهرمانی و پنج سال و پنج در گذشته هشت فصل — قبل از نهایی آغاز شده و شنبه شب.

که آنها در حال تبدیل شدن به تشک چه شجاعت مسیحی است به زمین. پول جدید است. سلسله بله عشق به نفرت.

“من معتقدم که آن را” Olguin پاسخ داد. “دختر من یک ژیمناست و همچنین, بنابراین ما احساس می کنیم آن است که پایان. و قطعا در کشتی پایان. شما آن را باور نمی تا زمانی که شما آن را تجربه کنند.”

آنچه را که وس Manthooth خط از فیلم “Anchorman?” من خالص مستقیم نفرت شما. اما (expletive) آیا من به شما احترام بگذارند.

“من فکر می کنم ما بهتر از شجاعت فوتبال” خندید گیج Bernall این پومونا junior بود که میله میله برای کشتی 160 پوند تاج شنبه شب. “منظورم این است که آنها برنده بسیاری.

“اما ما به طور مداوم یکی از یک یا دو تیم در هر سال است. و ما دائما در حال رقابتی و بسیار خوب است. من کاملا را که به عنوان یک نشان افتخار است.”

آنها آن را افتخار. رقبای آن تماس بگیرید عجول و بی پروا. از خود راضی ، ما-against-the-world. سابق پلنگ Theorius Robison سوار نفرت مانند یک اسب نر تمام راه را به سه دولت عنوان.

“من فکر می کنم آن را بیشتر طرفداران طرفداران” پومونا مربی سام Federico گفت: از ضد پلنگ وجود.

“من می دانم که تمام مربیان است. آنها در کار قرار داده. آنها همه کار سخت خود را فردی کودکان و نوجوانان به دولت عنوان برنده. کسانی که بچه ها هیچ تفاوتی از من است.”

به جز 12 از 13 ایالت مقدماتی که در مسیر بازگشت در سال آینده. و شما می دانید که شجاعت چیزی …

“آنها خوب در فوتبال” فدریکو پاسخ با پوزخند. “اما تا به ما.”

Touche.

“من فکر می کنم او به نوعی آن را دوست دارد” Bernall گفت. “منظورم این است که حتی اگر برخی از تیم ها ممکن است نفرت ما تا زمانی که ما در حال برنده شدن او نمی مراقبت از آنچه برخی از تیم های دیگر فکر می کنم در مورد ما.”

“نفرت شما را به دیدن آنها بود موفق” دیرین Ponderosa مربی تیتو Rinaldis گفت: از پومونا. “اما در همان زمان, شما می دانید, آن را سرد … این عشقو نفرت. برای اطمینان حاصل کنید.”

چید اما خصوصی, Rinaldis و فدریکو بگیرید و یاد دهید در حال کردن حصیر. و Rinaldis می گویند به صورت خود چه دیگران زمزمه در حالی که: چند برنامه در دولت, اگر هر کدام یک بهتر جوانان فیدر سیستم در حال حاضر از Panthers انجام دهد.

بزرگ فیدر برنامه,” او گفت:. “آنها بسیار خوب و مربی. آنها سخت کار می کنند. آنها را ندارد ، آنها کشتی کج. و وجود دارد بسیاری از برنامه های است که می تواند خوب باشد. اما خود مردم فقط نمی خواهید برای قرار دادن در زمان که در آن طول می کشد. در آن طول می کشد زمان.”

با آن Rinaldis خندید. آگاهانه.

“همسر من متنفر است در این زمان از سال است.”

مادرم از آن نفرت بیش از حد گاهی اوقات. الیاس Olguin اول رنگ و لعاب آن را با پومونا کشتی باشگاه زمانی که او بود 4. شروع ’em ، بالا بردن اونا راست.

“شما را به پومونا نخبگان اتاق هر روز هفته و شما خواهید دید خوبی 50-60 بچه ها در کار وجود دارد برای همین دقیق رویا” Suzette گفت. “ما فقط نزدیک است. آنها به یکدیگر شناخته شده از آنها ، و آنها بیش از کشتی گیران. آنها اخوان المسلمین.”

اگر به عنوان نشانه یک جفت قبل از نوجوانان قدم زدن در محل اجتماع دو پسر decked در پومونا کشتی پیراهن.

“شما آنها را ببینید؟” Olguin پرسید. “تمام این پسر کوچک در حال اجرا در اطراف آنها تمام کشتی گیران به دنبال همان رویا. و همه آنها می خواهند در این تیم است. آن را زیبا.'”

این یک برادری. و آن را نمی خواهید در هر نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>