کیلر: چرا احساس می کنم مثل ایان دزموند تنها نوک MLB یخ?

خوب عادی, شما تا به حال یک اجرای خوب. شش هفته است که یک عمر در COVID سال است. ما همیشه پرچم در روز است.

“من فکر می کنم همه کمی آزمایشی در حال حاضر” جیک شرودر بهمن محترم سرود ملی صوتی و مدیر دنور پلیس فعالیت های لیگ برتر روز سه شنبه گفت. “من می دانم که بازیکنان در تمام رشته های ورزشی (اینجا) نگران هستند. آنها را به خانواده ها. آنها می خواهم به مطمئن شوید که همه امن است. ما هنوز هم نمی دانم. این فقط یک چیز دیوانه برای قرار دادن انگشت خود را بر روی.”

اگر ایان دزموند نبود کوه یخ اما نکته?

یک ماه پیش پرده مطرح شده به امید. جولای باز می شود به میله توقیف کوچک لیگ بیس بال mothballed این قطعات بسته کردن عمل خود را تسهیلات بیش از چند coronavirus مثبت و رشته کوه های راکی افتتاح اردوگاه تابستانی با مبلغ 15 میلیون outfielder گرفتن یک پاس در سال 2020 است.

هر دو فرانچایز در حال حاضر همه ستاره در قرنطینه. چارلی Blackmon پیشرو برای همه-COVID-19 تیم و شما دچار به فکر می کنم که ممکن است باد تا ضربه از پاکسازی نقطه.

“ما می توانید با پوشیدن ماسک و شستن دست ما بود و با وجدان دیگران” شرودر گفت. “اما چگونه می توانم شما را به بازی بیس بال ؟ من به عنوان خوانده شده که در بیس بال وجود دارد (در حال حاضر) هیچ brawling که خوب است. اگر چه برخی از پارچ plunks بچه ها خود را چهار بار در یک بازی پس از آن چه می خواهید انجام دهید ؟ این واقعا شگفت انگیز به من چگونه ما در حال رفتن به سهولت راه ما بازگشت به این.”

اگر چاک Nazty نبود کوه یخ اما نکته?

ما می خواهیم این را به عقب. ما می خواهم این کار. واقعیت را نگه می دارد گاز گرفتن مثل یک گاو کوسه و آن را نمی خواهد اجازه رفتن.

ورزش ما است سنگ و راحتی ما مواد غذایی ما واحه و ما فرار. آن است که در آن ما را برای پنهان کردن از, اسکناس, رئیس, آب و هوا بر کودکان و نوجوانان در قوانین و سیاست صحبت با گفت: در قوانین.

زمانی که معبد سقف ترک و به نظر می رسد مانند آن را در مورد به راه آن چیزی است که ما را نگه می دارد عاقل. در به طور فزاینده ای تفرقه جهانی آن را یکی از چند چیز از چپ به نحوی است که هنوز هم واقعا ما را متحد می سازد.

به جای شارژ از دروازه آن را wobbling. لیگ اصلی بیس بال احساس به عنوان اگر آن را در تقلا برای بازی گرفتن از دست داد تا در ماه های تابستان که استقلالی راب مانفرد است که هنوز ساخت همه چیز به او می رود.

NBA و NHL در حال عبور از انگشتان دست خود را به عنوان COVID موارد در خورشید کمربند افزایش است و ممکن است ایده های خوب شبیه اوت حماقت.

اگر NFL بود و روح آن را فروش آن به نجات برخی از صورت ظاهر از یک سال 2020 مبارزات انتخاباتی. کالج فوتبال می تواند یک قطار خراب قبل از آن تا کنون ایستگاه برگ.

“ما نیاز به چیزی است که ما را متحد و در هر راه” شرودر اشاره کرد. “و آن را سخت با COVID. ما همه در این با هم اما COVID است مانند ” آیا به من بیمار نمی آلوده ، این متفاوت از یک فاجعه طبیعی است. مثل ما نمی تواند در آن با هم. ما قرار بود با هم برای ایمنی.”

شکن اولنی است نه یک دانشمند. او نه جنجال آفرینی ، در جهان از shouters و bloviators های دیرین ESPN بیس بال خبرنگار به عنوان سطح به عنوان یک میز بیلیارد.

بنابراین هنگامی که انسان قرار می دهد شانس شروع MLB فصل در 5% و شانس بیس بال اوج یک قهرمان در 0 ٪ آن چیزی است که متاسفانه در توییتر با این امید که آن چوب. این یک هشدار است.

اگر Minor League Baseball نبود کوه یخ اما نکته?

“شما همچنین شمارش افراد مسئول در مورد آن” شرودر گفت. “این فقط به نظر می رسد مانند ما بدجور راه طولانی از داشتن 80,000 در مسیر بالا.”

چهار ماه گذشته از شرودر را پرستاره طرف شده است بدجور راه طولانی از حد معمول است. او ضبط و یک نسخه از سرود ملی برای ارتفاع مجازی Avs بازی و به تازگی به ثبت یکی دیگر از تمیز کننده تفسیر برای استفاده در کلرادو tilts در پلی آف هر کجا که NHL کنفرانس غرب حباب زمین.

زنده فرفره صحنه شده است تا پراکنده که شرودر دعوت شده بود چند هفته پیش به خواندن این سرود در روز پرچم حزب او شروع به پریدن کرد در این فرصت.

“این فقط احساس واقعا خوب به خواندن آن” شرودر دست هایش را. “آنها فقط خواسته من از ابی, اگر من می خواهم به خواندن سرود برای آنها و من گفت:” مطمئن شوید.’

“من واقعا از دست رفته آن را در حال حاضر.”

پیوستن به باشگاه pal. پیوستن به باشگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de