کیلر: چه رشته کوه های راکی فن که به هر روز افتتاحیه از سال 1993 انجام زمانی که وجود ندارد ؟

مانند توله سگ و نوه راجر دادلی دوست دارد همه خود را در رشته کوه های راکی روز باز به همان اندازه.

به جز برای سال 2018 است.

2018 می تواند کثیف و فاسد کردن.

“یکی از بدترین دوره بود که انجماد بازی دو سال پیش” دادلی به یاد می آورد در یک صدای سرد به اندازه کافی خود را برای مطابقت مارس نادر. “که تنها بازی من نمی ماند برای دیدن پایان.

“آنها پایین 8-3 و من لرز و پر از بدبختی است. من تصمیم گرفتم من نمی نگه داشتن نمره برای آن یکی. آنها هرگز بازی ام آن را اگر آن را تا به حال نشده است روز افتتاحیه وجود دارد. هیچ راه آنها خواهد آن را انجام داده ایم. فقط افتضاح بازی و روز افتضاح.”

حسن نیت ارائه میدهد راجر دادلی

راجر دادلی با بادام زمینی در روز افتتاحیه 2019.

و در عین حال جمعه را به نحوی بدتر می کند. دادلی شده است وجود دارد برای هر رشته کوه های راکی باز روز از سال 1993 Coors زمینه و یا مایل بالا, برف یا درخشش. اجرای 27 مستقیم.

تنها به لطف coronavirus روز باز نمی خواهد وجود داشته باشد برای او. یا پسر عموی خود را از پوبلو که همیشه می آید تا به جشن مراسم از بهار است. یا پوسه این باند که از سال 1999 ملاقات کرده اند تا برای pregame ناهار در El Taco De Mexico قبل از گام گذاشتن در یک دو مایل سفر به پارک.

“باز کردن در روز حفظ کرده است که درخشش” گفت: دادلی بیس بال lifer و genealogist که بازنشسته یک سال پیش از او بایگان فرفره با دنور کتابخانه های عمومی. “برای من آن را مانند سال نو مبارک.”

پس چی کار می کنی زمانی که به روز بزرگ می آید و توپ نمی خواهد رها ؟

“وجود دارد هیچ چیز برای انجام” دادلی مقابله. “من یک زن و شوهر از (ثبت شده) بازی های من می توانید به تماشای. اما آن را مانند شما می دانید نتایج. و این تمام سحر و جادو از ورزش: همیشه متفاوت است. شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد.”

دادلی رشد حدود 20 بلوک از خرس ورزشگاه/مایل بالا. که پسر عموی از پوبلو پاپ خواهد بود به گرفتن یک خرس بازی و این جفت ارز در یک راه هوشمندانه از اطمینان رایگان بالابر به خانه چند دهه قبل از بارگذاری. آنها می خواهم به یک تلفن برای تماس با مادر در خانه, اجازه دهید آن را حلقه یک بار قطع و به سرعت خود را دریافت سکه بازگشت.

“این که چگونه او می خواهم می دانم که او باید انتخاب کنید ما تا” دادلی توضیح داد.

او خریداری 20 بلیط برای روز افتتاحیه و یکی دیگر از 20 برای روز پدر. در دسامبر آن نگاه مانند دو امن مالی نقش از چه قرار بود در این فصل در سه ماه اول.

در سمت روشن هر چند ممکن است هیچ بازی ؟ هیچ ممکن است محو!

“رشته کوه های راکی همیشه مشکلات در مورد یک یا دو ماه به فصل” دادلی ترک خورده. “شاید در این سال آن را نمی خواهد اتفاق می افتد.”

شاید. در حال حاضر او نتواند راه ترقه جک در جعبه. او نتواند راه توپ برای تلفن های موبایل زندگی آینده نولان Arenado خفاش. او نتواند گرفتن یک جدید باز روز قلم — یکی دیگر از مارس rite of passage — برای استفاده برای نگه داشتن نمره.

“و گفتند: چرا شما این کار را?'” دادلی گفت. “و من می گویم:” از آنجا که شما هرگز نمی دانید چه شما در حال رفتن برای دیدن. شما هرگز می دانیم.’ یکی از بازی من در خارج وجود دارد و تاد Helton کامل تعداد و پس از آن خطا را خاموش 15 رزین و سپس بازدید از یک خانه اجرا شود. شما فقط نمی تواند این مسائل است.'”

نه از روی نیمکت به هر حال. آواز خواندن. سرند. فریاد. در 2:10 بعد از ظهر پاپ سر خود را نزدیکترین پنجره و فریاد Flatirons در صورتی که ترفند.

پور یکی برای راجر. پور یکی برای مابل Miyasaki دختر Meri Miyasaki و نوه هدر ایم که graced گذشته 11 روز باز به عنوان یک گروه سه نفره.

“من فکر می کنم آن را به ارمغان می آورد حس وحدت” Meri گفت. “آن را به ارمغان می آورد مردم با هم. هر کس امید است.”

Mabel — با نام مستعار “G” برای “مادر بزرگ” — یک Coors موسسه 95 سال جوان است. در این جلسه از بین میرود. حافظه wanes. اجتماعی فاصله او را ترک کرده است بیشتر جدا شده بیش از حد معمول در زندگی کمک مراقبت.

اما هر زمان که او را در درون فریاد فاصله چارلی Blackmon تونی Wolters یا دیرین رشته کوه های راکی مربی کیت Dugger این خنده دار است که چگونه به سرعت ابر ،

هر کس می داند G” Meri دست هایش را. “باز روز از نوع ما خانواده ریونیون.”

و این بهار خانواده شمارش اضافی برکت: مابل در 95 تولد شد مارس 6, و تیم Miyasaki جشن که هر سال با در نظر گرفتن او را به رودخانه نمک زمینه را برای برخی از کاکتوس لیگ خوبی است.

“ما به خانه آمد و در هفتم و همه از ناگهانی همه چیز شروع به سقوط از هم جدا” Meri به یاد می آورد. “ما واقعا ممنون که ما رفت و هنگامی که ما انجام دادیم.”

یکی دیگر از سمت روشن: اگر باز روز در ماه ژوئیه حداقل نمی توان آن را 40 درجه در زمین برای اولین بار.

“خدای من, من تو را دیدم که در هوا (این هفته)” Meri تشکر. “و من فکر کردم” من حدس می زنم وجود دارد یک پوشش نقره ای به داشتن روز افتتاحیه در روز جمعه.'”

امیدوارم که چشمه ابدی است.

حتی بدون بهار.

“من یک عکس از 2018,” Meri گفت. “من فکر می کنم دمای 23 درجه و آن را همراه با بارش برف بود.”

او دست هایش را دوباره.

“این می تواند برف همه آن را می خواهد در روز جمعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im