کیلر در مقابل O’Halloran: جان Elway بزرگتر قمار — انجام نشده و بیشتر در مقابله با توهین آمیز و یا cornerback?

کیلر: بیش از دو ماه گذشته Broncos مدیر جان Elway کشیده است خیلی افتضاح به مانند. این Broncos ساخته شده است مسلما سریعترین گسترده گیرنده واحد در بخش. داخل تهاجمی و دفاعی خطوط می تواند کشتی به گل نشسته با کسی. درو قفل می تواند دست به هر یک از دو نرم افزار کاسه tailbacks. تنگ می رسد جوان با سرعت به سوزاندن. و در عین حال این فهرست هنوز هم از این پیش نویس به دنبال نسبتا نازک در دو تا از مهم ترین مواضع را در این زمینه در cornerback و مقابله با. آن نقطه بزرگتر پرتاب تاس ؟

O’Halloran: مقابله با توهین آمیز توسط یک حاشیه گسترده ای چون حداقل Broncos چیزی در cornerback گرفتن A. J. Bouye و مایکل Ojemudia. مهارت و موقعیت ها و در سمت راست گارد (گراهام گلاسکو) بدون شک کمک به قفل. اما آنچه در مورد لبه? چپ حل باز است رقابت بین Garett Bolles و الیاس Wilkinson. حق مقابله با همه چیز در مورد Ja’Wuan جیمز. من فکر می کنم بزرگتر قمار شمارش جیمز برای سالم ماندن پس از زانو مسائل او را مانع از اتمام این سه بازی او آغاز شده در سال گذشته است. اگر او پایین می رود دوباره Broncos را به حرکت Wilkinson بازگشت به حق مقابله و دست Bolles چپ مقابله با پست. وضعیت موجود در مقابله با توهین آمیز برگ زیادی به دلخواه می شود.

کیلر: شما نمی توانید این احساس که این ثانویه می تواند در نهایت رفتن به برایس کالاهان می رود. یا کالاهان چپ پا به هر حال. مربی ویک Fangio ترین مسافت پیموده شده از او را در حافظه با خرس که نیز اتفاق می افتد به دوک داوسون بهترین موقعیت در ثانویه است. صحبت از Dawson, quarterbacks که انداخت در او تکمیل 75 درصد از خود می اندازد پاییز گذشته با توجه به ProFootballReference.com. عبور می کند در اسحاق Yiadom تکمیل شد در 70.4% کلیپ. Fangio منطقه به نظر می رسد می توانید برخی از گناهان اما اگر یک پیوند ضعیف در دفاعی backfield, quarterbacks آن را پیدا کنید.

O’Halloran: اگر کالاهان مجروح شده است این Broncos ندارد و آماده-در-این-تماس با نیکل گزینه بازگشت. داوسون تا به حال یک شات برای تبدیل شدن به اصلی نیکل در سال گذشته اما نمی تواند جلوگیری از ارتکاب مجازات است. Yiadom است که خارج از پوشش مرد تنها و او نیز تلاش می کرد. اما مشکل بزرگتر این است که اگر جیمز مجروح شده است. من فکر offseason برنامه بود و مهم برای جیمز به دلیل آن را یک فرصت برای او در زمینه ساخت شیمی با گلاسکو و ساخت برخی از اعتماد به نفس رفتن به اردوگاه های آموزشی. در حال حاضر هر زمان که پد را در این Broncos را به شکل یک راه برای یک) دریافت جیمز آماده برای 1 هفته در حالی که b) نگه داشتن او سالم است.

کیلر: حداقل پردازد باید تجربه زیر کمربند خود را حتی اگر آن را ناخوشایند. Ojemudia را غسل تعمید می تواند تبدیل به یک 5-زنگ خطر آتش سوزی. و اگر کالاهان نمی تواند اجرا شود در شیب است که در آن Bouye کمک در مرز?

O’Halloran: من فکر می کنم مربی ویک Fangio می خواهد به اجرا بیشتر سکه پرسنل (شش دفاعی پشت) در این سال, اما این بستگی دارد که کالاهان سلامت و پیدا کردن یک سوم ایمنی (را پارک’ نقش قدیمی) به بازی در آن بسته است. در مقابله با کهنه Jason پیترز در دسترس است اما اگر آنها احساس او ارزش یک سال معامله Broncos خواهد در حال حاضر به کاوش است. خط پایین این است که Elway و شرکت ، بانکی هستند در سه چیز است: 1. Bolles با هماهنگی بیشتر و کمتر از مجازات است. 2. جیمز سالم باقی می ماند. 3. قفل تحرک را پوشش دهد تا برای برخی از خود می پردازد’ کاستی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de