کیلر: Tyler بیگ مک کینلی رایت ممکن است عاقلانه به تصویب در NBA draft, ESPN تحلیلگر می گوید

اگر آنها از او پرسیدند: Fran Fraschilla را ارائه دهد تا دو قطعه از مشاوره برای تایلر بیع و McKinley رایت:

1. برو جلو و تست NBA آب.

2. اما اگر در شک اعتماد CU مربی نی نی بویل قبل از خود را عامل.

“نگه داشتن درب باز برای آینده را برای سال ارشد خود را با” دیرین ESPN تحلیلگر گفت: پست به تازگی هنگامی که درباره علاقمندان’ دو junior بسکتبال standouts. “من حدس می زنم که در همه صداقت, بازی در مس به عنوان یک مقام ارشد در Pac-12 خواهد بود بهتر از بودن در G لیگ.

“من می دانم که با G لیگ وجود دارد برخی از قطعات خوب در مورد آن است. اما اگر شما یک بازیکن و می خواهید به درمان می شود خوب است و شما می توانید هر نوع تضمین قرارداد از تیم خود را بهترین گزینه در حال رفتن به مدرسه است.”

با کروناویروس ترساندن پاک کردن مقدار زیادی از مارس تقویم, تمیز, Fraschilla انجام شده است چهار ساعت از دبستان کار در روز حداقل برای آینده NBA پیش نویس است. هیچ کس مطمئن شوید که اگر آن را برگزار می شود از طریق اسکایپ با هم در ماه ژوئن در سراسر رول, و یا اینکه آیا بازیکنان درگیر خواهد شد راه رفتن در سراسر مرحله در hazmat مناسب, اما آن را در حال آمدن است.

که پرسش: با توجه به هرج و مرج و برزخ از هر چیز دیگری باید بیع و رایت حتی توان رفتن?

Fraschilla فکر می کند هر دو باید “قطعا تست آب هر زمان که (NBA تیم) باید تمرینات است.”

و کهمتاسفانه این rub. NBA اوایل ورود مهلت مارس 26 در حالی که اوایل ورود مهلت برای بازگشت به عقب نشینی شده است 15 ژوئن. ترکیب شده بود میله میله برای مارس 21-24 در شیکاگو اما CBS Sports تحلیلگر جان Rothstein گزارش بیش از آخر هفته که چندین تیم NBA “در حال حرکت رو به جلو با انتظار از هیچ ترکیب بدون تمرین و بدون در شخص مصاحبه.”

Colorado's Tyler Bey shoots over California's ...
کلرادو تایلر بیگ, شاخه های بیش از کالیفرنیا Andre کلی طول Feb. 6, 2020 در بولدر.

که بدان معنی است که به عنوان یک چشم انداز هر آنچه که در حال حاضر در خود فایل نیست به احتمال زیاد تغییر چندانی بین در حال حاضر و 25 ژوئن. برای بهتر یا بدتر.

“مک کینلی در حال حاضر یک دانشگاه بسیار خوب گارد نقطه. و اگر من به مشاوره او من فقط اقامت” Fraschilla گفت. “توصیه من به McKinley است ‘هیچ چیز اشتباه است با اینکه بهترین بازیکن به بازی در مس.’ و به منظور انجام این کار, او می خواهم به ماندن یک سال دیگر.”

هیچ تمرینات نیز به این معنا است که یک ورزشی هیولا مانند 6-پا-7 بیع — که دارای 7 پا بال و کانگورو رازک — احتمالا نمی خواهد شانس این بهار ضربه پیشاهنگی ذهن در فرد است.

“او منحصر به فرد است زیرا او واقعا یک NBA موقعیت” Fraschilla گفت: از لاس وگاس مادری که به طور متوسط 13.8 امتیاز و نه تخته هر بازی برای علاقمندان است. “او هرگز به عنوان یک گلزن در سطح بعدی. او برای رفتن به یک انرژی بالا مرد — که باید به آنچه که او آویزان آمار کلاه بر بزرگ بودن جناح مدافع که همچنین می تواند دوباره بجای اول برگشتن توپ.”

به ورزشکاری متناسب با. طول ایده آل. دفاع عالی. عمودی را از طریق سقف. اما به عنوان یک ایده آل NBA پست او را بیش از حد کوچک است. و به عنوان یک NBA بال متناقض 3-نقطه شات و “حجم” بلوز باعث می شود برای یک مشکل مناسب است.

“او می تواند مانند یک Andre رابرتسون نوع احتمالا” Fraschilla گفت: از بیع. “و این که من می خواهم مدل بازی من پس از.”

پیش بینی مانند سقف به خصوص پس از بیع می تواند عملا هاپ و رسیدن به آن را با انگشتان دست خود را. NBADraft.net همانطور که از اواخر ماه فوریه تا به حال پیش بینی شده او گرفته شود 39th به طور کلی به واشنگتن است. SB Nation مارس 17 مسخره چاک دار او را در شماره 27 به نیویورک نیکز.

Fraschilla می بیند علاقمندان swingman به عنوان داشتن یک شات برای رفتن در وسط دور دوم اما اشاره کرد وجود دارد “نیز یک فرصت بسیار خوب او نمی توانید پیش نویس. و این به لکه دار کردن بازی خود را. به نظر من او ندارد مشخصات یک بازیکن NBA بر اساس مهارت های خود را.”

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به مشاوره. نقطه شماره 2 ،

“من توصیه (بیع) اگر من نی نی به ‘برو جلو و قرار دادن نام خود را در, اما هیچ کاری انجام نمی احمقانه است.’ من گوش دادن بیشتر به چه نی نی بویل می گوید از یک عامل کاملا رک و پوست کنده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im